Sennik Gitara - SennikOnline.pl

Sennik Gitara

Nasze interpretacje snu gitara sprawdzają się w 72%

Znaczenie snu gitara

  8 10
 • Interpretacja:

  Gitara - Jak większość instrumentów strunowych ma podtekst erotyczny. Przysłuchiwanie się grze na gitarze oznacza przyjemne przebywanie z miłymi ludźmi. Granie na gitarze to oznaka nie spełnionych dotychczas pragnień seksual­nych.
  Gitara: Nareszcie dowiesz się tego, czego już dawno oczeku­jesz.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 70% Nie 30%

 • Interpretacja:

  Niespodziewany bal; Grać na niej - wystrzegaj się oszustów lub trwoga; Słyszeć - wzajemność uczuć; Śpiewać przy niej - będziesz miał wzięcie u kobiet.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 80% Nie 20%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Mr.x (Gość) 16 września 2018

  Gitara

  We śnie trzymam gitarę klasyczna i w pewnym momencie łamie się gryf, który staram się naprawić, ale to mi się nie udaje. Po czym zostawiam gitarę i znajduje nowa gitarę basowa

 2. aga7112 (Gość) 2 marca 2017

  piękny śpiew

  Mój zmarły kolega pięknie śpiewa na scenie z żyjącym kolegą . Obydwaj grają na gitarach. Mała dziewczynka obok mnie siedzi z gitarą i wydaje z niej dźwięki

 3. aga7112 (Gość) 2 marca 2017

  gitara i śpiewanie pięknej piosenki

  Mój zmarły kolega pięknie śpiewa na scenie z żyjącym kolegą . Obydwaj grają na gitarach. Mała dziewczynka obok mnie siedzi z gitarą i wydaje z niej dźwięki

 4. aga7112 (Gość) 2 marca 2017

  gitara

  Mój zmarły kolega pięknie śpiewa na scenie z żyjącym kolegą . Obydwaj grają na gitarach. Mała dziewczynka obok mnie siedzi z gitarą i wydaje z niej dźwięki

 5. Aredian (Gość) 17 kwietnia 2016

  Anioł i ogień

  Co może oznaczać sen, w którym znajduję się w pierwszej osobie najpierw na czarnym tle później powoli zmieniajacym się w dach lub plac świętego Piotra w Rzymie, pojawia się też Anioł z ognia z ognia tym mieczem i rozspostartymi ognia tymi skrzydłami.miecz trzyma w prawej ręce skierowany do dołu. Brak jakichkolwiek urojen dźwiękowych.

 6. Jula^^ (Gość) 23 września 2013

  Chłopak z gitarą

  Śniło mi się że jestem w szkole czy coś (daleko od domu,chyba w internacie,w polu)znałam tam chłopaka w którym byłam zakochana.Raz poszliśmy w las i zrobiliśmy ognisko.Byliśmy przyjaciółmi.Tak było fajnie....on grał na gitarze śpiewał,a ja delikatnie wtulałam głowę w jego silne ramiona...póżniej szłam do gimnazjum on zakochał się w innej z nią chodził,a ja płakałam aż się obudziłam :(

 7. Em (Gość) 25 maja 2013

  gitara

  Śniło mi się , że na gitarze grał prawdopodobnie chłopak( wymyślał melodie , chwyty ) i poprosilam go by mi ja na chwile dał i zaczelam na niej grać tworząc piękną melodie , która mi się spodobała i wszystkim wokół znajdujacym sie osobom też. Często tak miałam , ze snila mi sie piosenka stworzona sama we śnie i czasami potrafilam ja zanucic , tej jednak juz nie pamietam .

 8. kozi28 (Gość) 4 maja 2013

  gitara

  minie sie sniło ze gram pewna melodie .... a po przebudzeniu wieczorem przypomniałem sobie o tym snie przypomniałem sobie jakie chwyty tam brałem i wszła mi ta sama melodia :) niesamowite to było :D co to oznacza ??

 9. Ella (Gość) 7 stycznia 2013

  Gitary

  Mi natomiast śniło sie że byłam w starym domu i tam były taki wielkie skrzynie więc jedną z nich otworzyłam a tam było pełno gitar, ps.ostatnio dostałam gitare i szukam nauczyciela jeśli to istotne.

 10. Halkatla (Gość) 14 kwietnia 2012

  gitara

  kilka razy pod rząd śni mi się , że ktoś psuje moją gitarę. raz ma ułamany gryf, potem mój wróg rozstraja ja przed występem i urywa najcieńsza strunę. kolejny sen, gdy ktoś gra i także urywa strunę e1.

 11. Klaudia (Gość) 14 kwietnia 2012

  Gitara

  A co oznacza sen, w którym moja niegrająca koleżanka przychodzi do szkoły z gitarą i wspaniale gra i śpiewa, kiedy to właśnie ja gram na gitarze w rzeczywistości? dodam jeszcze, że jest ona bardzo zorganizowana i często jestem o nią zazdrosna i w tym śnie też, o to że jest lepsza ode mnie w mojej dziedzinie.

 12. PoprostuJa (Gość) 4 marca 2012

  Gitara

  A co oznacza sen, w którym najpierw mówię o moim niespełnionym marzeniu - (we śnie) jest nim nauka gry na gitarze. W tym momencie dostaję ją, zaczynam na niej grać, ale niszczę struny. Próbuję ją naprawić, wygląda prawie jak wcześniej, ale nie wydaje ŻADNEGO dźwięku.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny