Sennik Głowa - SennikOnline.pl

Sennik Głowa

Nasze interpretacje snu głowa sprawdzają się w 38%

Znaczenie snu głowa

  8 10
 • Interpretacja:

  Urodzajność, dużo sił witalnych; Własna dolegliwości nerwowe i mózgowe; Własna z dwoma głowami - nadzwyczajny i szybki awans; Bez ciała - duża swoboda; Biała - radość; Z bujną czupryną - zaszczyty i honory; Łysa - Wystrzegaj się głupich wybryków i nie bezrozumnych przyjaciół; Odcięta - zadowolenie w życiu lub utrata rozsądku i bolesne rozczarowanie; Odciąć komuś - korzyści; Wielka - przestrach lub majątek; Mała - strata; Zasłonięta - oczekują Cię przykrości; Myć własną - Praca i zarobek oraz zawarcie znajomości z bogatymi i sławnymi ludźmi; Ostrzyżona - nieszczęście; Zwierzęcia - nieporozumienia i rozczarowanie; Skrzydlata - Jakaś nadprzyrodzona mądrość; Ból głowy - wierzyciele szykują się na Ciebie; Umarłego - być roztropnym; Namalowana - szczęście w miłości lub w sprawach handlowych.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  łysa - wystrzegaj się głupich

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 29% Nie 71%

 • Interpretacja:

  Głowa - Fundament ducha i siły życiowej. Symbolizuje mądrość, ge­niusz oraz racjonalne myślenie i jest symbolem świata, kosmo­su i jedności.
  Głowy wyobrażają płodność, a w połączeniu z filarami lub słupami stanowią symbole falliczne. Uskrzydlone głowy ozna­czają nadprzyrodzoną mądrość. Stracić głowę lub zostać ścię­tym we śnie to postradać rozsądek.
  Dwugłowy człowiek lub zwierzę symbolizują dwoistość na­tury i zjednoczenie przeciwieństw. Trójgłowy człowiek lub zwierzę mają rozliczne znaczenia, na przykład troisty charakter Bogini Matki (Panna, Matrona i Starucha); wieczny cykl naro­dzin, śmierci i odrodzenia; przeszłość, teraźniejszość i przy­szłość; niebo, ziemia i świat podziemny.
  Inne znaczenia: 1) bystrość, 2) zdrowy rozsądek, 3) postawy.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Deff (Gość) 29 grudnia 2018

  Odciete glowy

  Z jakimś mężczyzną weszłam do dużego pomieszczenia, magazynu. Weszliśmy tam w konkretnym celu, ale nie pamiętam jakim. W pomieszczeniu był dziwny klimat i ba podłodze oraz parapetach były poodcinane glowy - bez krwi. Glowy ruszaly się, ale nie mówiły. Jedna otwierala oczy i na mnie patrzyla. Na pytanie dlaczego się ruszają, mężczyzna powiedział, ze tak zostały spreparowane. Zbieraliśmy je do reklamowek. Czułam strach.

 2. Izka (Gość) 19 maja 2016

  Glowa

  Rozmawiam.z jakąś kobietą a za nią jakiś huk. I ona s szybko chciała pomóc mojemu mężowi. Ja się zerwalam zza stołu, chciałam dobiec . Myslam żeby tylko głową męża nie uderzyła się śmiertelnie.. ('(Niby takie zdarzenie już było i doszyli głowę) . Gdy wstałam zobaczyłam głowę męża.leżącą twarzą w moją stronę. Nie wiedziałam czy żyje i lamentujac chciałam biec by zdążyć mu pomóc,. Nie było krwi, może minimalnie. Obudziłam się

 3. AO (Gość) 3 maja 2016

  roztrzaskana głowa

  sniło mi się, że w czasie wycieczki jeden uczestnik był niezdyscyplinowany, nie słuchał poleceń, położył się na ulicy, żeby zaimponować kolegom, a po jego głowie przejechało kilka autobusów, w końcu głowa pękła jak porcelana, na ulicy krew, "mięso"...a ja w strachu, że nie dopełniłam należytej opieki

 4. Mia (Gość) 11 września 2015

  roztrzaskana głowa

  Syn chcąc ściągnąć kurtkę moją zawieszoną bardzo wysoko w końcu upadł na plecy, a jego głowa się roztrzaskała jak rzecz.

 5. Max (Gość) 16 października 2013

  Dżwiganie głowy

  Kolega (ze względu na swój niski wzrost) z pracy poprosił mnie o zaniesienie dużej głowy (1/3 wielkości ciała- chyba gipsowa) na przedmieścia , więc założyłem ją sobie i z wielkim trudem zadźwigałem przez całe miasto w polecone miejsce.

 6. jajko (Gość) 9 września 2013

  głowa wielbłada

  jechalam do domu ze szkoły na wielbłądzie. Nie tylko ja byłam pasażerem, ale też mój kuzyn. Jechaliśmy bardzo wolno, spieszyliśmy się. Byłam pewna, że wielbąd dużo szybciej chodzi po piachu niż po chodnikach więc zmieniliśmy drogę. Jednak trzeba było przejść przez skrzyżowanie, wtedy właśnie rozpędzony autobus uderzył w nas z całym impetem. Chwilę wcześniej stanęłam na środku ulicy i machałam mu rękoma, żeby się zatrzymał. On wykręcił prosto w kzyna i wielbłąda, nawet nie próbując wyhamować. Zatrzymał się kiedy byli pod kołami i wycofał (przejechał po nich dwa razy). Byłam wściekła, krzyczałam, że ejst idiotą! Po mojej stronie stanął jakiś przechodzien, dorosły mężczyzna w czarnym płaszczu. Wtedy spojrzałam na ciała, wielbłąd miał odciętą głowe, ale mojego kuzyna zabrała karetka. Miałam nadzieje ze z tego wyjdzie..

 7. S3nsual (Gość) 29 grudnia 2012

  Rozcięta głowa.

  Śniła mi się osoba, która miała na żywca przecinaną głowę na pół w pionie. Co może oznaczać sen?

 8. tamax (Gość) 20 grudnia 2012

  odrąbać głowę

  Leżały zwłoki u mnie w domu. Wziąłem siekierę i odrąbałem głowę od ciała. Położyłem ją obok lodówki. Póżniej włożyłem do lodówki zeby nie śmierdziała

 9. Cristofero (Gość) 1 listopada 2012

  odcieta glowa

  Przyszedlem do instytutu nauki jezykow obcych ,na moim krzeselku zauwazylem lezala odcieta glowe konia

 10. augusta (Gość) 24 października 2012

  odcięta głowa córki

  ujrzałam we śnie leżącą na chodniku córkę, nieopodal mego bloku, potem jacyś ludzie biegali, bałam się o jej bezpieczeństwo. Gdy podbiegłam do córki ujrzałam jej ciało a obok leżała ucięta głowa, jakby wyrwana z karku, nie było żadnej krwi.

 11. Ania (Gość) 13 stycznia 2012

  dziwny mężczyzna

  przyśnił mi się mężczyzna, taki dziwny, śmierdzący, który podchodzi do ludzi i mówi do nich, sprawiając, że odczuwają dyskomfort
  i właśnie taki mężczyzna pojawił się na imprezie, na której się bawiłam i zaczepiał moją koleżankę, więc poszłam ją "uratować". wtedy okazało się, że typ ma w miejscach dłoni ludzkie głowy w pomniejszeniu
  "Wiele głów - osoby lub potwory z wieloma głowami oznaczają, że śniąca o nich osoba ma trudności z podjęciem decyzji"

 12. wiccanka (Gość) 27 grudnia 2010

  odcięta głowa

  ktoś przyniósł do pokoju odcięta głowę, mężczyzny, powinna mnie przerażać, a wcale się nie błam, patrzyłam z ciekawością. Leżała sobie na tapczanie

 13. patuu 25 grudnia 2010

  Zdrada

  śniło mi się że mój chłopak całował się z moim największym wrogiem.
  Płakałam długo lecz potem podszedł do mnie jakiś chłopak podniosłam głowę i nie zdążyłam go zobaczyć obudziłam się .

 14. Aneta (Gość) 18 grudnia 2010

  Pociag....

  katastrofa pociagow a dokladnie..
  dwa z nich przelatujace na przeciw siebie doslownie nad moja glowa! ?? ?!

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny