Sennik Gołąb - SennikOnline.pl

Sennik Gołąb

Nasze interpretacje snu gołąb sprawdzają się w 61%

Znaczenie snu gołąb

  7 10
 • Interpretacja:

  Gołąb - Jako symbol erotyczny wyraża łagodność i miękkość. W delikatności gołębia kryje się też konieczność jej ochro­ny, ponieważ niezmiernie łatwo taką istotę zranić. Latające gołębie to radosne wieści. Złapanie gołębia oznacza krzywdę wyrządzoną komuś bliskiemu, a zabicie—wykpienie przyja­źni człowieka nam życzliwego. Gołębnik z gołębiami do­wodzi gościnności, pusty — wskazuje na samotność śniące­go. Jeżeli gruchanie gołębi nie jest spowodowane zewnętrz­nymi bodźcami, to wskazuje na zaburzenia umysłowe śniącego.
  Gołębie, fruwające: Przeżyjesz przyjemne wydarzenia.
  Gołębie, na dachu: Otrzymasz dobre wiadomości. Wskażą ci, co masz robić dalej.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 58% Nie 42%

 • Interpretacja:

  Popełniona niesprawiedliwość lub zgoda w rodzinie i powodzenie u przyjaciół; Dla zakochanych - zwiastuje wzajemne uczucia; Biały - spokojne, niewinne przyjemności i pomyślne widoki na przyszłość; Latający - nowe wiadomości oraz spokojne i bez trosk życie; Łapać - strata; Para gołębi - ostrzeżenie przed miłością, która przesłoni Ci świat lub szczęśliwe i prawdziwe romanse; Stado - otrzymasz niepomyślną wiadomość od przyjaciela; Słyszeć gruchanie - jakieś nieprzyjemności; Strzelać do nich - nieuczciwe postępowanie w interesach, przez co narazisz siebie i swoich współpracowników; Zabijać - utracisz wiernego przyjaciela; Widzisz jak spada - wróży nieszczęście; Martwy - sygnał nieszczęścia lub rozstanie w małżeństwie; Jeść - zmartwienie w rodzinie; Karmić - dobry uczynek; Czarne gołębie - śmierć lub nieszczęście.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 71% Nie 29%

 • Interpretacja:

  patrz ptak

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Byczuś (Gość) 22 października 2016

  Gołębie które nasrały

  śniło mi się że idąc ulicą na jakimś budynku stado gołębi oddawało odchody i część nich spadło na mnie to odbywało się podczas deszczu

 2. golab779-1959@o2.pl (Gość) 11 czerwca 2016

  golebie

  Bylo to chyba przed kosciolem.W samochodzie na pace zobaczylem nagle duzo pieknych mlodych golebi.Przekladalem je z polki na polke byly to pisklaki.

 3. monika098 (Gość) 20 kwietnia 2015

  golab

  Snilo m i sie ze bylam w kosciele na mszy z przyjaciolka i nas golab dziobal po nogach i nie moglysmy sie opendzic od niego . Co to moze znaczyc ??

 4. nazwunia (Gość) 16 września 2014

  szare gołębie

  Śniło mi sie że jestem w parku i nagle zlecialo się pełno gołębi ktore zaczęły mnie fziubać a gdy jeden wsadzil mi dzib do ust to go ugryzam w ten dziub az szlyszalam takie zlamane chcialam sie od nich uwolnić ale coś mnie blokowako. Gdy sen sie skończyl wydawalo mi sie ze leże w butach.

 5. Paulinaaa (Gość) 24 grudnia 2013

  Biały gołąb

  A mi się śniło, że wyszłam na balkon, wystawiłem do góry ręce i dostrzegłam, że zwabiłam tym gestem białego gołębia, który zaczął lecieć w moją stronę, po czyn usiadł na moją dłoń. Pogłaskałam go, popatrzył mi prosto w oczy i odleciał. Odniosłam wrażenie, że chciał mi coś przekazać, lub lepiej! Sprawdzić mój stan, samopoczucie itp. Gdy się do niego uśmiechnęłam- odleciał.

 6. agula (Gość) 29 września 2013

  golębie

  Snilo mi sie ze mojego chlopaka kolega dobieral sie do mnie po czym jak wyszlam z pomieszczenia w ktorym on przebywal zobaczylam mnóstwo golębi szzarych golebi ktore zaczely mnie mocno dziobac...a ja nie moglam sie od nich uwolnic

 7. Aleksandra (Gość) 17 czerwca 2013

  szary gąłb

  śnił mi się,że kładłam się spać w ubraniach i jesiennej kurtce w pokoju było ciemno i nagle słyszę gruchanie a gołąb swrunoł na moje dłonie chciałam powiedzieć o tym siostrze,ale straciłam głos.

 8. Scylla (Gość) 9 grudnia 2012

  Srebrno-miedziany gołąb

  Śniło mi się, że biegłam przez miasto. Skakałam przez tramwaje i auta, unikałam pojazdów. Taki parkur przez miasto/ulice. W końcu dobiegłam pod dość starą kamienicę koło, której stał słup elektryczny. Obok stali ludzie, którzy karmili gołębie na tym słupie. Zaczęłam wołać gołębia o imieniu 43 000. I przyleciał, piękny, duży i srebrno-miedziany. Lśnił i swoimi oczkami wpatrywał się we mnie. Resztę snu nie pamiętam.

 9. jutka (Gość) 18 listopada 2012

  kupno gołębi

  śniło mi się,że od naszego księdza proboszcza kupowałam pięć gołębi,które z nim łapałam w klatce wysoko umieszczonej,szło się do nie po zakręconych schodach.

 10. m (Gość) 17 października 2012

  rude gołębie

  Otwierałam okno w swoim pokoju i nagle wleciała para pieknych, rudych gołębii ( samiec i samica). chcieli zrobic sobie gniazdo na mojej szawce w koszyku. mówiłam do nich i zaproponowałam , zeby przeniesli się zrobic gniazdo do mojego dziadka, gdyz on w realnym zyciu hoduje gołębie. wyszłam z pokoju by opowiedziec o tym mamie, gdy wróciła gołębii nie było, a ja pomyslałam , że odleciały. Po jakimś czasie otworzyłam drzwi ponownie, weszłam do pokoju i zobaczyłam na jednej z szafek klatkę, w której lezały te gołębie martw. Przeraziło mnie to i zaczełam płakać.

 11. jacksonowaa (Gość) 4 czerwca 2012

  gołębie

  Sniło mi się, że byłam u mojej babci i do jej domu wleciały dwa małe białe gołąbki, które dawały się głaskać i trzymać na rękach. Wraz z ojcem próbowaliśmy je nauczyć latać, tylko że zamiast polecieć to wracały na balkon do babci i jeden z nich przytulił się do mnie

 12. kaisa (Gość) 4 września 2011

  Biały gołąb

  Śnił mi się biały gołąb z długą szyją. Był śnieżno biały. Zamiast piór miał coś w rodzaju puchu, coś bardzo delikatnego ... Był wtulony w moje dłonie i kontaktowałam się z nim poprzez jakiś zmysł, ale to nie była mowa. Siedział w moich dłoniach i nie chciał odlatywać. Czułam że jest mu dobrze...

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny