Sennik Gołębica - SennikOnline.pl

Sennik Gołębica

Nasze interpretacje snu gołębica sprawdzają się w 60%

Znaczenie snu gołębica

  8 10
 • Interpretacja:

  Gołębica - Dusza, duch życia, dusza zmarłego. Gołębica jest także symbo­lem Wielkiej Macierzy, a przez to płodności i odradzającego się życia. Białe gołębice w szczególności wyobrażają Ducha Świę­tego, czystość, niewinność, pojednanie, pokój i duchowe zba­wienie. Para białych gołąbków symbolizuje miłość. Czarne gołębie są symbolami śmierci i nieszczęścia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 60% Nie 40%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. imka anonimka (Gość) 5 września 2020

  Biały gołąb

  We śnie jechałam samochodem z kikoma innymi osobami, a nad ulicą leciał biały gołąb z zieloną gałązką w dziobie, nie machając skrzydłami ani nie ruszając się, po prostu leciał. Nie wiem czemu ten sen mnie tak przeraził

 2. akle (Gość) 28 lipca 2014

  bialy golab

  We śnie zobaczylam bialego golebia, ktory lecąc - uderzyl w szybę, rozbil sie i zjechal po niej. Czy przezyl nie wiem .Przebudzilam sie z przerazeniem,

 3. patix (Gość) 2 lutego 2011

  4 bialegolebie

  sen byl dosc dziwnymialkilka etapow w ostatnim etapie bylam biala golebica przez chwile i 2 piekne biale golebie chcialy wziac slub poprosily mnie o cos jednak sie cos nie udalo inaglebylam z powrotem czlowiekiem lecz golebica ktora bylam nie zniknela dolecial do niej jednak biaby 4 juz golabek byli sliczni, nagle cos sie wydazylo ktos chcial je uprowadzic podcial im skrzydla, probowalam je ratowac najpierw golebica wskoczyla mi na ramie i udalo mi sie ocalic jej golebia lecz tamta 1 para nie wiem czy ocalala,mialay podciete skrzydla. co moze oznaczac ten sen czy zwiastuje cos zlego ?? ?? ?? ?

 4. ewag1977@o2.pl (Gość) 30 grudnia 2010

  gołębica

  Znalazłam się nagle w ogrodzie. Ku mojemu zdziwieniu ujrzałam na konarze drzewa białą gołębię. Gdy wyjrzałam przez okno naprawę siedział biały gołąb mojego taty na konarze drzewa przed moim ogródkiem w ogrodzie. Myślę chyba oszalałam, jednak warto mieć marzenia, bo one się spełniają.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny