Sennik Gołębica - SennikOnline.pl

Sennik Gołębica

Nasze interpretacje snu gołębica sprawdzają się w 60%

Znaczenie snu gołębica

  9 10
 • Interpretacja:

  Gołębica - Dusza, duch życia, dusza zmarłego. Gołębica jest także symbo­lem Wielkiej Macierzy, a przez to płodności i odradzającego się życia. Białe gołębice w szczególności wyobrażają Ducha Świę­tego, czystość, niewinność, pojednanie, pokój i duchowe zba­wienie. Para białych gołąbków symbolizuje miłość. Czarne gołębie są symbolami śmierci i nieszczęścia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 60% Nie 40%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. akle (Gość) 28 lipca 2014

  bialy golab

  We śnie zobaczylam bialego golebia, ktory lecąc - uderzyl w szybę, rozbil sie i zjechal po niej. Czy przezyl nie wiem .Przebudzilam sie z przerazeniem,

 2. patix (Gość) 2 lutego 2011

  4 bialegolebie

  sen byl dosc dziwnymialkilka etapow w ostatnim etapie bylam biala golebica przez chwile i 2 piekne biale golebie chcialy wziac slub poprosily mnie o cos jednak sie cos nie udalo inaglebylam z powrotem czlowiekiem lecz golebica ktora bylam nie zniknela dolecial do niej jednak biaby 4 juz golabek byli sliczni, nagle cos sie wydazylo ktos chcial je uprowadzic podcial im skrzydla, probowalam je ratowac najpierw golebica wskoczyla mi na ramie i udalo mi sie ocalic jej golebia lecz tamta 1 para nie wiem czy ocalala,mialay podciete skrzydla. co moze oznaczac ten sen czy zwiastuje cos zlego ?? ?? ?? ?

 3. ewag1977@o2.pl (Gość) 30 grudnia 2010

  gołębica

  Znalazłam się nagle w ogrodzie. Ku mojemu zdziwieniu ujrzałam na konarze drzewa białą gołębię. Gdy wyjrzałam przez okno naprawę siedział biały gołąb mojego taty na konarze drzewa przed moim ogródkiem w ogrodzie. Myślę chyba oszalałam, jednak warto mieć marzenia, bo one się spełniają.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny