Sennik Góra lodowa - SennikOnline.pl

Sennik Góra lodowa

Nasze interpretacje snu góra lodowa sprawdzają się w 40%

Znaczenie snu góra lodowa

  8 10
 • Interpretacja:

  Góra lodowa oznacza sprawy i sytuacje, których znaczenie jest przed śniącym głęboko ukryte, sen taki może także nawiązywać do pokładów emocji zepchnietych do nieświadomości, które niekontrolowane czekają na okazję, kiedy będą mogły ujawnić się, wybuchnąć ujawniając całą swoją niszczącą siłę.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Góra lodowa - Mały fragment nieświadomości wyłaniający się spod po­wierzchni świadomości; znacznie większa sprawa lub problem kryją się w nieświadomości, czekając na odkrycie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Mada 27 sierpnia 2011

  wspinanie się po górze lodowej

  Śniłam, że wraz z grupka ludzi, co coś znaczą w moim życiu, wyruszyłam w trasę po jakichś śnieżnych krainach, aż w końcu zaczęłam się wspinać po górze lodowej. I całkiem nieźle mi szło. Wspinałam się jakoś chyba pierwsza, reszta osób była na dole, obserwowali mnie. Zero asekuracji, żadnych lin.Po prostu wspinanie się jak na skałkach. Dosyć stromo było,ale i ślisko bardzo. W pewnej chwili, nie miałam o co się zaczepić,ani nogą ani ręką, żeby podciągnąć się w górę...i tak zastygłam szukając punktu zaczepienia.Pamiętałam, że żałowałam, że nie mam żadnego czekana, albo właśnie haków i lin do asekuracji. I gdy byłam jakoś w zasadzie w 3/4 drogi tak jak utknełam i stwierdziłam, że to beznadziejne, bo nie dam rady, ktoś w palącym słońcu na górze, wyciągnął do mnie rękę, by mnie podciągnąć. Nie widziałam twarzy, ale z postaci całej pamiętam, że nie był to nikt ze znajomych, po prostu jakaś nieznajoma osoba.I do tego mężczyzna. Widziałam tę rękę, chwyciłam ją, a cała postać po prostu zniknęła, gdy tylko otrzepałam się ze śniegu i lodu i podniosłam wzrok. Interesuje mnie co oznacza wspinanie się po takiej górze lodowej i tak pomocna niespodziewana dłoń...

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny