Sennik Gryzonie - SennikOnline.pl

Sennik Gryzonie

Nasze interpretacje snu gryzonie sprawdzają się w 69%

Znaczenie snu gryzonie

  9 10
 • Interpretacja:

  Gryzonie - Przemykają się w snach i gdy udają się na łowy do spiżarni, próbują ukraść - w przenośni - to, co niezbędne do życia. Sny takie zapowiadają przeważnie nieprzyjemności, coś, co nas dręczy, skrywane zmartwienia, troskę o chleb po­wszedni, strach przed utratą witalności (zob. także: myszy; szczury; zając).

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 69% Nie 31%

 • Interpretacja:

  Jako szkodniki symbolizują zmartwienia, kłopoty i różnorodne"gryzące" człowieka sprawy.Mogą zapowiadać cierpienia psychiczne tym większe, im bardziej agresywne są widziane we śnie zwierzęta  Myszy - utrapienia, straty, przeciwności losu

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 69% Nie 31%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. RADOSŁAW (Gość) 26 lutego 2019

  Gryzonie

  Podbiega do mnie we śnie długi, niebieski szczur lecz mimo swej powagi nie budzi on we mnie ani odrazy, ani też strachu. Patrzę prosto na niego aż w tym samym śnie pojawia się również mała brązowawo-szara myszka w moim pokoju oraz w moim łóżku. Wymyka mi się gdy próbuję przaegonic ją z mojej wersalki! W końcu znikają te dwa gryzonie. We śnie odniosłem wrażenie że ten owy szczur zajął sie polowaniem na tę wlasnie myszkę co burzyć tak nagle zaczęła mój spokój! Zniecierpliwony tą sytuacją zacząłem odczuwać obawy. Czułem jakby ta mysz caly czas była pod moim łóżkiem i próbowała się dostać stamtąd do mnie! Co to może oznaczać?

 2. szczurek (Gość) 26 maja 2018

  Wrzuciłam szczura z domu

  Śnił mi się szczur w moim domu. Ktoś powiedział że jest on miły i już to u mnie widział dla go mojej córce wtedy on zareagował agresja. Rzuciłam na niego koc i wypuściła to na balkon. Pobiegł na trawę i usiadł i jedząc przyglądał mi się. Poczulam ulge ze sprawa zalatwiona.

 3. Sk (Gość) 19 stycznia 2018

  Pies i szczur

  Śnił mi się chory, ledwo stojący duży pies z żywym czarnym szczurem w pysku. Otwierał pysk w którym jak w domu siedział sobie szczur. Potem sceneria zmienia się i widzę jak ja łapie pod biurkiem małego rudego szczurka. Łapie go przez chustę ale ten mnie gryzie w palec. Boli mnie więc łamię mu kręgosłup i wrzucam bo sedesu . Zamykam klapę.

 4. marido (Gość) 26 lipca 2015

  myszy i pies

  snilo mi sie ze urodzily sie dwa psy i kilnascia myszoskoczkow (myszy powiedzmy) potem ja wyszlam z pokoju z jeden z tych psow ktory oczywiscie natychmiast stal sie duzy. A w tym czasie drugi pies zjadl myszy, zostalo piecioro myszy coalonych wszystkie grafitowo-biale inne kolory zostaly zjdedzone, pies kotry je zjedl mial krew na pysku. Pies z ktorym wyszlam bo bylam nich zachwycona i poszlam go pokazac mamie byl szaro-bialy ten co zjadal byl czarno- bialy, te myszy co orzezyly byly ukryte i mi uciekaly polapalam je i wsadzilam do klatki

 5. Małgoska (Gość) 22 października 2013

  szczur pożerał kota

  za oknem domu szczu wielki kudłaty ( nie widziałam jego pyska) siedział jak włochata istota i znajomy go dokarmiał małym białym kotem. Widziałam jak ten szczuro stwór zjadała kota i odrywał od niego ( mięso było widoczne) odrażający sen. Wyrzuciłam tego znajomego z domu. On mnie zaczał przepraszać i przytulać ?? ?? o co chodzi ?? ?

 6. Fiffi (Gość) 20 października 2013

  Sen o szczurach i myszach

  To dziwny sen. W ostatnim czasie śniło mi się kilka razy myszy i szczury. Ale ostatniej nocy śniły mi się dwie myszki i szczur. Ale jako zwierzątka domowe trzymane w klatce. Również w snie pojawiły się moje dwa psy. Amstaf to starsza suczka, którą kontrolowałam, bo wiem jak reaguje na gryzonie. Natomiast drugi pies to szczenię jeszcze i jest nieokrzesane w swym zachowaniu i bardzo ciekawe wszystkiego. Nie chciałam by stała się krzywda gryzoniom ze strony moich psów. Ale w pewnym momencie jedna z mysz złapała mnie za pale, lecz nie czułam bólu. Chciałam je włożyć do klatki, ale same weszły. Szczur nie był ani agresywny po prostu jak to szczur domowy badał nowy teren. Kiedy gryzonie weszły do klatki, szczur zaczął sikać, tak dużo ze musiałam coś wymyśleć, aby nie zalewał sobie i myszą jedzenia. Sen skończył się jak gryzonie na piętrowej klatce położyli się spać a raczej bardziej ten szczur.

 7. jaga (Gość) 21 kwietnia 2011

  szczury

  śniły mi się szczury ,że coś jadły a ja ich zabijałam , jeden z nich był w kawałkach posiekany i widziałam krew, potem w słomie była duża dziura ale już bez szczurów wyglądało to tak jakby się pochowały

 8. kolibberek 15 kwietnia 2011

  Szczury atakujace moje nogi

  Śniło mi się ze szczury gryzły moje nogi a ja je cały czas odpychałam noga i one wiecznie wracały :( ( nie było widać krwi) nie mogłam siebie poradzić i za każdym razem przychodziły miedzy czasie pojawiła się koleżanka z pracy (nowa nie przepada za nią-wredna ) i przeniosłam się automatycznie do pracy później pojawił się mój były chłopak ale nie pamiętam o czym z nimi rozmawiam i się obudziłam .

 9. teresasiwirska@wp.pl (Gość) 10 marca 2011

  kosciul i szczur

  Snilo mi sie, ze bylam w kosciele i byla wojna wyszedl wielki szczur i skoczyl mi na noge i chcial mnie ugryzc , ale ja nie pozwolilam mu na to i gryzl moje spodnie dresowe

 10. Anngella 18 lutego 2011

  szczur

  śniło mi się, ze jakis gruby, wielki szczur ugryzł mojego brata i kogos jeszcze, potem szukałam tego szczura, bo chcialam go złapac, bałam się, nie mogłam go znaleźć. Potem wylazł sam i po prostu sobie chodził,a ja obserwowałam i wybudziłam sie pełna strachu.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny