Sennik Guziki - SennikOnline.pl

Sennik Guziki

Nasze interpretacje snu guziki sprawdzają się w 67%

Znaczenie snu guziki

  10 10
 • Interpretacja:

  Złe towarzystwo; Urwany - strapienie; Przyszywać bądź bardziej oszczędny; Jasne i błyszczące - zapowiedź zaszczytów wojskowych i błyskotliwej kariery; Zgubić - niestrawność; Liczyć - otrzymasz odpowiedź na ważny list; Obcinać - masz błędne podejście do interesów, możliwe straty.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Guziki - Zastępują często inkasowane pieniądze. Przyszywanie so­bie guzików zapewnia utrzymanie pozycji zawodowej. Przy­szywanie ich przez kogoś to pewna protekcja. Oberwany guzik to z reguły zerwany związek.
  Guzik, oderwać: Wplączesz się w wiele spraw, które ci spra­wią przykrość.
  Guzik, widzieć: Powinieneś poszukać sobie lepszego towa­rzystwa.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 57% Nie 43%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. ewaz 26 października 2015

  guziki

  Śniło mi się ,ze firma w której pracuje miała dodatkowe piętro i ja pracowałam na tym piętrze ,była wiosna ,stanęłam w otwartym oknie i obcinałam guziki obszyte materiałem,nie podobały mi się one .Na dworze szedł akurat syn szefa który obecnie obejmuje rządy po ojcu zobaczył mnie w oknie ,groził mi palcem i zwrócił mi uwagę ,ja się wystraszyłam i tłumaczyłam ,że muszę to zrobic.

 2. ewa z poznania (Gość) 25 października 2015

  guzki

  Śnilo mi się ,że w firmie w której pracuję były piętra i ja pracowałam na pietrze .Stanelam w oknie otwartym ,była wiosna i nie podobały mi się guziki przyszyte do mojego ubrania ,bluzki ,były dosyć duże obszyte materiałem i ja je odcinałam ,wtedy na dworze szedł syn szefa i zobaczył mnie w oknie ,groził mi palcem i coś mówił był niezadowolony a ja się wystraszyła i tłumaczyłam się ,że muszę to zrobic

 3. grzegorz (Gość) 25 marca 2015

  2 guziki

  Śniło się że od bluzy z klapami odciąłem 2 dyndające duże guziki i które wymieniłem na 2 duże dość staromodne ale w kształcie proste. Przyglądałem im się czy aby takie same, było ok. Czekały tylko na przyszycie.

 4. Anka (Gość) 5 listopada 2014

  guziki

  śniłam ,ze pracownik męza do jego wyjsciowego ubrania PRZYBIJA !!! guziki gwozdziami!!!
  jak to zobaczyłam to mowie,ze daj przyszyje choc byle jak ale nitką ,a on że jak mam byle jak to lepiej niech bedzie tak jak robi to pracownik.

 5. gosia z (Gość) 14 marca 2012

  guziki

  Śniło mi się że byłam za granicą, poszłam kupić 12 zielonych guzików. Dostałam w sklepie całą garść guzików w 2 kształtach, było ich dużo, nie wiem ile ich było, a chciałam się dowiedzieć.

 6. gataki 16 stycznia 2011

  przyszywanie guzikow

  Snilo mi się, że ktoś pokazywal mi jak sie przyszywa rozne rodzaje guzikow - roznymi sposobami...nawet nie wiedzialam ze mozna tak przyszywac (smiesznie) guziki i sama bym na to nigdy nie wpadla :)

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny