Sennik Gwiazdy - SennikOnline.pl

Sennik Gwiazdy

Nasze interpretacje snu gwiazdy sprawdzają się w 48%

Znaczenie snu gwiazdy

  10 10
 • Interpretacja:

  błyszczące - szczęście

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 52% Nie 48%

 • Interpretacja:

  Gwiazdy - Rozjaśniają noc podświadomości i pozwalają wyciągać wnioski dotyczące najbliższego życiowego celu. Czyste i rozgwieżdżone niebo w marzeniu sennym oznacza, że gwiazdy sprzyjają śniącemu, któiy nie musi obawiać się przyszłości. Według hinduskiej księgi snów Jagaddewa spa­dające gwiazdy zapowiadają bliską chorobę.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Jasne i świecące - dobre zdrowie, pomyślność i szczęście; Niewyraźne i przyćmione - kłopoty i niepowodzenia; Błyszczące - szczęście; Zamglone - przeciwności; Spadające - śmierć kogoś z domowników lub narodziny dziecka, względnie niespodziewane, szczęśliwe wydarzenie lub duże nieprzyjemności; Spada na ciebie - znak żałoby w twojej rodzinie; Wieczorna - tęsknota; W domu - niebezpieczeństwo śmierci jednego z domowników; Toczące się po ziemi - straszne niebezpieczeństwa i trudne czasy

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 41% Nie 59%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. pila (Gość) 29 grudnia 2016

  gwiazda

  mi się sniło że spojrzalam przez okno wieczorem ujrzalam wielka swiecaca piekna gwiazde ktora zaczela spadac, zaczelam mame szarpac by jak najszybciej podeszla do okna i zobaczyla.. czy ledwo zdazyla tego nie pamietam ale ta gwiazda uderzyla w pole,łąke oddalona od mojego domu ze 200-300metrow

 2. Ania (Gość) 16 października 2016

  Spadające gwiazdy

  Śniło mi się że patrzyłam na niebo z rodzicami, zaczęły spadać powoli wielkie kwadratowe gwiazdy na górami na ziemie. Pomyślałam sobie życzenie ale mama dotykała ręka rzekę przed nami która była pusta. Proszę powiedzieć mi co to oznacza, dziękuje.

 3. Fiolinka1(gość) (Gość) 8 sierpnia 2016

  gwiazdy na niebie

  Bardzo proszę o pomoc. Dzisiaj śniło mi się, że obserwowałam nocą niebo i widziałam spadające "gwiazdy". Nie takie typowe gwiazdy tylko są to bardziej perseidy, deszcz meteorytów. Wypowiadam wtedy szybko życzenia. Sen bardzo realny. Co to może znaczyć? W sennikach piszą o spadających na ziemie gwiazdach a to nie to samo co deszcz meteorytów...

 4. monika1234567 27 września 2015

  spadajace gwiazdy

  śniło mi się, że obserwowałam nocą niebo przez okno i widziałam spadające "gwiazdy". Niebo bylo piekne a gwiazdy na nim bardzo wyrazne, nagle zaczely spadac gwiazdy,lecz nie spadaly na ziemie tylko blyskaly po niebie takim ogniem i znikaly.Wypowiadalam wtedy szybko życzenia. Sen bardzo realny. Co to może znaczyć?

 5. Agul (Gość) 15 stycznia 2015

  spadające gwiazdy

  Bardzo proszę o pomoc. Kilka razy śniło mi się, że obserwowałam nocą niebo i widziałam spadające "gwiazdy". Nie takie typowe gwiazdy tylko są to bardziej perseidy,deszcz meteorytów. Wypowiadam wtedy szybko życzenia. Sen bardzo realny. Co to może znaczyć? W sennikach piszą o spadających na ziemie gwiazdach a to nie to samo co deszcz meteorytów...

 6. m* (Gość) 6 sierpnia 2012

  Spadająca wiazda

  Sniła mi się spadająca gwiazda, spadła do mojego pokoju. Kilka godzin wcześniej zmarła moja babcia... :( [*]

 7. misiaaaaa (Gość) 10 kwietnia 2012

  gwiazdy

  sen o miłości do gwiazdy filmowej. Byłam milionerką on oświadczył mi się ale ja nie przyjęłam . Potem pojechałam do USA i tam poznałam kolejną gwiazdę filmową. Został moim przyjacielem a mój były chłopak przyjechał go pobić. O wszystkim pisały media

 8. Patryss (Gość) 5 lutego 2012

  Gwiazdyy

  Snilo mi sie zee patrze w czyjes oczy jakbym chciala zajrzec w czyjas dusze po pewnym czasie ujrzalam je wyrazniej a puzniej jeszcze wyrazniej i w pewnej chwili ujarzalam gwiazdy rozejrzalam sie dookola i wszedzie byly gwiazdy juz nie bylo pomieszczenia oczu ani nic innego oprucz gwiazd ktore swiecily jasno, przepiekny widok ;)

 9. Myszka (Gość) 23 września 2011

  Duze błyszczące Gwiazdy

  Śniło mi się ze stoję sobie gdzieś sam w ciemności, po chwili uniosłem głowę w górę i spostrzegłem mnóstwo dużych,pięknych,błyszczących,olśniewających,wprawiających w zachwyt gwiazd... nie mogłem oderwać wzroku , to było takie piękne!
  To pierwszy sen który zapamiętałem po kilku latach.
  Sam wnioskuje ze to dobry znak,bo czuje się po tym wspaniale!

 10. Sylwia (Gość) 30 sierpnia 2011

  Spadające gwiazdy

  Śniło mi się, że w nocy wyszłam z domu i zobaczyłam piękne niebo jasnych gwiazd. Wtedy wszystkie zaczęły spadać niszcząc przy okazji ziemię, bo jak spadały to leciał ogień. Wszyscy domownicy, rodzina zaczęli panikować i wydawało się że to koniec świata i ja zaczęłam się modlić.

 11. EWKAA77 9 sierpnia 2011

  gwiazdy

  na niebie było wiele gwiazd i nagle trzy najjaśniejsze zaczęły się poruszać, zaczełam myśleć że to moze ufo ale to były gwiazdy i nagle przemieniły się w czarne ptaki wrony lecące nad moim domem zaczełam uciekać bo widok był okropny.

 12. Teyla (Gość) 27 stycznia 2011

  Gwiazdy

  Spoglądałam w nocne niebo. W pewnym momencie zobaczyłam wszystkie gwiazdy, galaktyki, mgławice. Czułam sie jakbym latała pomiędzy nimi.

 13. ewela (Gość) 13 grudnia 2010

  gwiazdy

  Patrzyłam wieczorem przez okno i widziałam na pięknym niebie mnóstwo gwiazd,niektóre spadały i wtedy myślałam sobie o tym co chciałabym aby mi się spełniło.Co ten sen oznacza?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny