Sennik Gwoździe - SennikOnline.pl

Sennik Gwoździe

Nasze interpretacje snu gwoździe sprawdzają się w 52%

Znaczenie snu gwoździe

  9 10
 • Interpretacja:

  Gwoździe - Są jak ostatnia deska ratunku, jak brzytwa, której chwyta się tonący, wskazują wyjście ze złożonej sytuacji. Według staroegipskiego tłumaczenia snów wyrażają spełniane nadzieje. Krzywe gwoździe, które się wbija, oznaczają krę­te drogi wiodące do jakiegoś celu. Wbijanie gwoździ zna­czy stabilizację poglądów śniącego.
  Gwóźdź: Rozbijesz to, co bardzo ceniłeś.
  Gwóźdź, kuć: Myśl więcej o sobie. Nie pozwalaj się tak wykorzystywać.
  Gwóźdź, wbijać: Ustąpisz w ważnej sprawie.
  Gwóźdź, wyrównywać: Popadniesz w sytuację, w której ci tylko rozwaga pomoże.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 59% Nie 41%

 • Interpretacja:

  Wiele trudu i mały dochód  Sprzedawać - bedziesz wykonywał uczciwą pracę, nawet jeżeli bedzie to zajęcie skromne i nie cieszące się społecznym prestiżem

  Zardzewiałe lub połamane - choroba i niepowodzenie w interesach

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 38% Nie 62%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Skakanka110 (Gość) 28 listopada 2017

  gwoździe w palcach

  miałem dziwny sen w którym wbijałem sobie gwóźdź w palca a potem go wyciagalem i obieralem kolejny cel jako nastepny palec niestety poleglem przy czwartym a wbilem tylko w dwa wskazujacy i srodkowy albo w wskazujacy a skonczylem na srodkowym drugiej dloni. Co to moze byc?

 2. nowa0011 (Gość) 30 września 2017

  jeść gwozdzie

  śniło mi się że jadłam gwoździe.wsadziłam do buzi garść , były małe i czyste . Jednak jakiś mnie ukłuł w policzek i wyplułam je.nie stworzyło mi to kłopotu , ale na końcu zostały mi jakieś w buzi i wyciągałam je ręką.

 3. nowa25 (Gość) 25 lutego 2016

  przebite opony

  śniło mi się, że widzę samochód należący do firmy w której pracuję.Nagle przejeżdża obok mnie i słychać huk. Okazało się że ma dwie opony z tyłu przebite a na żółtym piasku widzę rozsypane duże gwoździe czy śruby.

 4. amerykanka (Gość) 13 maja 2012

  jeść gwoździe

  śniło misie że włożyłam garść małych czystych ładnych gwoździ do buzi i je jadłam połykałam az w pewnym momencie zaczęłam się nimi krztusić (była ich pełna buzia)

 5. Anka1987 8 lipca 2011

  gwoździe w twarzy

  miałam dziś dziwny sen, że zostałam ostrzelana przez znaną mi osobę z gwoździ, 3 utkwiły mi w prawym policzku. 2 sobie wyciągnęłam patrząc w lustro ale ten 3utkwił mi w zębie i nie mogłam go wyciągnąć.

 6. stokrotka123 (Gość) 26 lutego 2011

  gwoździe

  śniło mi się że idę po chodniku, który nie był skończony, na jego krańcu kostki były niestabilne.Nie wiem jak to możliwe ale każda kostka była przybita do podłoża 4gwoździami, Chyba byłam nieuważna bo omsknęła mi się noga a gwoździe przebiły mi prawą stopę.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny