Sennik Honory (domu pełnić) - SennikOnline.pl

Sennik Honory (domu pełnić)

Nasze interpretacje snu honory (domu pełnić) sprawdzają się w 38%

Znaczenie snu honory (domu pełnić)

  10 10
 • Interpretacja: kaffa

  Ja pamiętam taki sen (koszmar w zasadzie) jeszcze z dzieciństwa, tak mocno zapadł mi w pamięć. A mianowicie śniło mi się, że wpadłam do pustej studni, a tam były dusze zmarłych z mojej rodziny (tych najbliższych) i pytały się mnie lodowatym tonem co ja tu robie, co sobie wyobrażam siedząc u nich. A wokół studni były małe (jakieś 4, 5 -cio letnie) dzieci, które się na mnie patrzyły i się śmiały a ja nawet słowa wykrztusić nie mogłam. I pomyśleć, że jak mi się to śniło to miałam 5 lat... I różne jeszcze takie straszne mi się śniły, ale na obecną chwilę ten mi został.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Odwiedziny lub doznasz wstydu i poniżenia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Sie3m 25 października 2017

  Popołudniu25.10.2017

  Nie panowałam nad sobą, czułam się niewładna, naćpana. Przyszła do mnie koleżnka po swoją komórkę, której pilnowałam i przypadkiem zabralam do domu. Razem z nią przyszedł mój chłopak zapłakany z pretensjami do mnie. Telefon jej był u mnie na łóżku po który poszłam. Oddałam po chwli okazało sie, że bateria z niego wypadła i została na łóżku. Bardzo miałam problemy z chodzeniem i koordynacją ruchów. Gdy weszłam do pokoju nie mogłam opanować sytuacji, znaleźć baterii od telefonu a z zakamarków łóżka zaczeły wychodzić dość spore pająki oraz robaki było to straszne i obrzydliwe. Obudziłam sie zalana potem

 2. goja98 1 grudnia 2014

  Jadę z moja siostra autobusem do domu jedzie z nami jeszcze pelen autobus ludzi my siedzimy na samym przodzie autobusu nagle kierowca wyciąga nóż I zaczyna nas wszystkich ciąć tym nożem ja strasznie krzyczę daje mi jeszcze kilka cięć i wyrzuca mnie na ulicę a sam odjeżdża.budzę się

 3. asia (Gość) 28 maja 2014

  koeżanka ze szkoły

  śniła mi się koleżanka ze szkoły że byłam u niej w domu ona zaczęła mi opowiadać że pracuje w jakieś firmie "czy czy" zaczęła mi opowiadać że ona tez chce mieć ładnie paznokcie, tez u niej była koleżanka i ja ją pomyliłam ze swoją koleżanką Jolą była ona w ciąży

 4. Selme (Gość) 24 kwietnia 2013

  UmDymFlnym

  'Akira by Stephen Thompson' at the top. I can't think of a situation where soomnee will see a piece of your work and there'll be no credit anywhere. Plus most people's signatures are unreadable anyway. I don't think I've ever found out a new artist's name from reading their signature even once, I've always referred to the credits or to the information on the blog I've found it on or whatever.

 5. malina2153 2 kwietnia 2013

  Byłam w domu na piętrze były trzy okna ja znajdowałam się w pokoju po prawej stronie w środkowym pokoju była inna kobieta chyba brunetka i mój mężczyzna z którym się spotykałam, od kilku miesięcy nie widziałam się z nim, kiedy otwierałam okno i wyglądałam przez nie ta druga kobieta wyglądała przez swoje środkowe, czułam że nie chce mi go oddać on sam nie wiedział co ma robić czułam że ona go zniewoliła, moja framuga okna była ładna czysta białą, zaś jej była spróchniała połamana i brzydka. Pomimo moich argumentów nie przyszedł do mnie czułam że jest z nią podświadomie. Zrezygnowałam więc i miałam zamiar zamknąć okno i zasłonić białe firany.

 6. pantera (Gość) 3 marca 2013

  HORROR

  wyychodziłem z domu bylem przy skrzynkach na listy i ujżałem dziewczyne miała pociachaną twarz i długie czarne włosy , długa brudna i pociachana sukienke wtedy przyszła jej siostra i odcieła jej głowe poszłem do sklepu i pytałem o nią poszłem na bloki i wtedy była taka straszna muzyka taka jak w kingkongu było ze mną trzech przyjaciół i obudziłem się. kiedy się obudziłem miałem zdrętwiałe nogi byłem spocony i przestraszony trzęsłem sie jak mucha w smole

 7. ilikeittt 25 grudnia 2012

  Pobicie

  śniło mi się, że na początku byłam w domu, potem zadzwoniła do mnie dziewczyna której nie lubię żebym wyszła pod blok, była zima, ja wyszłam, a tam czekały na mnie takie masywne dziewczyny. zaczęły mnie bić, temu wszystkiemu przyglądała sie przyjaciółka. Nie wiem jakim cudem mnie zostawiły. Następnie akcja rozgrywa się w jakiejś dziwnej szkole, bo ludzie ze szkół są pomieszani, i w mojej klasie był chłopak z którym byłam kiedyś związana. Nie zwracał na mnie uwagi. Ale były też dziewczyny które mnie pobiły. Grałam piłkę nożną i siatkówkę, przy okazji z powodu pobicia się popłakałam, nikt na to nie zwrócił uwagi.

 8. paula (Gość) 21 grudnia 2012

  nie wiem

  poszliśmy na gdzie
  ś. gdy wracaliśmy drzwi do domu były zamknięte bo zamknął je podajże tata. w środku siedział mój kolega który mi się podoba. płakał,siedział pod drzwiami w mojej bluzie .wzięłam go do pokoju . on dalej płakał.powiedziałam mu : ,,widzisz jak to fajnie jak ty mi dokuczałeś ?" on nic nie odpowiedział . potem się przytulili .on dał mi buziaka. .potem znowu się przytuliliśmy i pocałował mnie w czoło. co się potem działo ,nie wiem bo zadzwonił buzik.

 9. Paula (Gość) 17 października 2012

  nie wiem

  jestem w domu potem wychodzę jakby na praktyki .przechodzę przez jakiś handlowy sklep gdy idę przed końcem tego sklepu jakiś facet idzie za mną .i jakaś kobieta podbiega i woła mnie na herbatę .ja w tym momencie uciekam przez drzwi .było to jakby w chińskim sklepie .co może oznaczać ten sen ? może ten facet i ta kobieta chcą mi cos powiedzieć .moze ten sen ostrzega mnie przed czymś?

 10. Agnes73 24 września 2012

  dom, sprzedaż, siostra

  Sprzedałam siostrze dom za 900 tyś zł. Stałam i patrzałam z dali na dom i bardzo żałowałam, że go sprzedałam, pytałam siebie gdzie teraz kupię nową działkę, jaki nowy dom zbuduję, podziwiałam piękno byłego domu i bardzo żałowałam, że go sprzedałam, bardzo chciałam aby znów był mój, abym znów mogła w nim mieszkać

 11. jojojola (Gość) 22 lipca 2012

  Ogien

  sniło mi sie ze mieszkam w nowym pieknym jednorodzinnym domu . byłam z mama nad jeziorkiem gdy poszłam do domu w kuchni sie paliło nie wiedziałam co robic pobiegłam zawołac mame przez okno gdy wrocilam nadal sie paliło gdzy przybiegłam mama przestało . to były jakies moce nadprzyrodzone . bardzo zalezało mi na tym aby zadzwonic po ksiedza ale sie nie udało .

 12. menszczyzna (Gość) 31 maja 2012

  ania665

  ukochany facet przyjeszcza do domu choć jest żonaty przytula i pociesza mnie w śnie pojawia się zmarła matka

 13. Anuleczka1987 18 maja 2012

  Były

  Śniło mi się, że idę do domu w którym mieszka mój były i rozmawia, z jego rodziną gdy go spotykam zaczynam Go całować a On odwzajemnia moje pocałunki. Potem uspakajam jego syna i zaczynamy się Kochać i razem mówimy, że chcemy być ze sobą.

 14. anonim666 29 kwietnia 2012

  zdżiwienie

  śniło mi się że u mnie w domu jest impreza i mój dom nie wyglądał tak jak zawsze jakoś inaczej i była tam moja kuzynka co chwila chodziłam na dwór i nagle pojawili się tam moi koledzy z klasy których nie za bardzo lubię i gdy szłam to mnie otoczyli tak że nie mogłam się ruszyć chwile potem znalazłam się niby u siebie w pokoju i zostałam rzucona na łóżko później nie wiem jak znalazłam się na korytarzu bo szła do mnie kuzynka i się obudziłam a dzień później śnił mi się ten sam sen tylko był ciąg dalszy w którym mnie zgwałcili i znowu się obudziłam

 15. mrach...:) (Gość) 31 marca 2012

  śniło mi sie że do mojego domu przyjechał mój ulubiony zespół a później przez nich płakałam

 16. zenobia02 11 marca 2012

  Snił mi się pożar naszego domu, z podwórka widziałm jak z pod dachu wydobyały się ogromne ilości białego dymu

 17. tomi (Gość) 21 lutego 2012

  wypade

  zaprowadziłem zmarłego tate na góre koło mojego obecnego domu a on powiedział ze to nie tu mielismy się spodkać i chciał mnie gdzieś indziej zaprowadzić, wsiedliśmy do busa i mieliśmy wypadek

 18. angie33m 13 lutego 2012

  Mafia

  Śniło mi się, że byłam niedaleko mojego domu. Nagle nadjechała limuzyna i z dachu wyłonił się mężczyzna z karabinem. Zaczął strzelać. Byłam przerażona, nie miałam dokąd uciec. Zobaczyłam obok pistolet. Postanowiłam im go dać w zamian za życie. Jednak oni mimo przyjęcia pistoletu zaczęli do mnie strzelać. Ja uciekałam, oni mnie gonili. Wiedziałam, że nie mogę biec do domu więc skręciłam w uliczkę tuż przy galerii sztuki. Jednak trafiłam w ślepy zaułek. Wiedziałam, że są tuż za mną. Zanim się odwróciłam w ich stronę, obudziłam się.

 19. diana1286 (Gość) 22 stycznia 2012

  chłopak

  Byłam w moim domu, w swoim pokoju. byłam sama i oglądałam tv. nagle do drugim łóżku pojawił się mój chłopak , który tam leżał. w pewnym momencie usłyszłam głos ' no idź do niej. ona tego potrzebuje ' który nie wiadomo skąd się wydobył. wtedy chłopak wstał położył się do mnie i mnie przytulił wtedy ogarnęło mnie błogie uczucie bezpieczeństwa , które chciałam aby trwało wieczne.

 20. mój sen (Gość) 2 stycznia 2012

  wczasy

  Koniec wczasów,podóż do domu.cała grupa odjeżdza ,zostaję sama ,przypominam sobie że jestem samochodem ,boję się jechać sama z wnukiem w tak daleką podróż z zagranicy do polski.

 21. Klaudia (Gość) 14 grudnia 2011

  śniło mi się że do mojego domu przyszli alkoholicy aby pójść pić z moim mężem długo nie wracali więc poszłam go szukać znalazłam go w grobie wojskowym w otwartej trumnie leżał a pod był zgniły płaszcz

 22. miki123 (Gość) 13 października 2011

  śniło mi się że byłam w domu mojego kolegi wyszłam na balkon a tam opalała się jego mama z jakimś facetem. powiedziałam jej -Gratuluję ambitnego syna... a ona na to - No on powiedział że na ładniejszą uczennicę nie mógł trafić..

  śniło mi się że byłam w domu mojego kolegi wyszłam na balkon a tam opalała się jego mama z jakimś facetem. powiedziałam jej -Gratuluję ambitnego syna... a ona na to - No on powiedział że na ładniejszą uczennicę nie mógł trafić..

 23. miki123 (Gość) 13 października 2011

  ambitny

  śniło mi się że byłam w domu mojego kolegi wyszłam na balkon a tam opalała się jego mama z jakimś facetem. powiedziałam jej -Gratuluję ambitnego syna... a ona na to - No on powiedział że na ładniejszą uczennicę nie mógł trafić..

 24. dona (Gość) 24 lipca 2011

  domy

  wielki pusty drewniany dom w którym było łóżko a na nim zmarły dziadek.
  krótka ścieżka wchodziłam po schodach i tam leżała moja ciocia ciężko chora .

 25. pinek (Gość) 17 lipca 2011

  mecz

  ostatnio sniło mi się że byłem na meczu żużlowym i kibice zaczeli bójki i złamali mi noge w kolanie ale doszłem do domu i na drugi dzień jeździłem na motorze

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny