Sennik Ideał - SennikOnline.pl

Sennik Ideał

Nasze interpretacje snu ideał sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu ideał

  7 10
 • Interpretacja:

  Swój widzieć - Stanowisko honorowe; Dla dziewczyny - niezakłócone przyjemności i zadowolenie; Dla kawalera - wróżba rychłej i korzystnej zmiany w interesach.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Tymianek (Gość) 21 maja 2011

  Ideał czy horror?

  Moje sny niemal zawsze wyglądają tak samo : idealne życie. Zawsze wszystko jest idealne. Zawsze mi się to podobało, ale od niedawna zaczęło mnie to okropnie denerwować. Potrafiłam całymi dniami szukać tam jakichś wad! Niedawno po raz pierwszy przyśniłam sobie wersję, w której mam więcej wad (wcześniej byłam poirytowana bo idealne życie to sztuczny kit wciskany moherom oglądającym "Modę na sukces"). Miałam za to chłopaka, który mi się podoba, Śni mi się, że on mnie kocha i ja na początku tego nie odwzajemniam, ale potem tak. Kiedy indziej znowu śnił mi się inny sen (z tym samym chłopakiem :) ).
  Chciałam popełnić samobójstwo kilka razy, ale on za każdym razem mnie ratował, co było dość dziwne. Ale w końcu nie zdążył, bo łyknęłam jakieś tabletki :( . Oczywiście umarłam. I wtedy on zaczął mi grzebać w szafce i znalazł mój pamiętnik! Wziął go ze sobą. Opuszczał szkołę i tylko czytał ten pamiętnik i czytał. I znalazł tam, że ja uświadamiałam sobie, że coś do niego czuję. I dopiero wtedy on sobie uświadomił, że on też coś do mnie czuł. I zaczął coś robić. Ale wtedy się obudziłam. Próbuję przywoływać ten sen ale wracają mi sny o prawie idealnym życiu, nowa wersja beta, bo z kilkoma wadami :P I już chyba nigdy nie będę miała takiego snu. :( (

 2. Julie.xx (Gość) 28 marca 2011

  Ideał ze snu

  Szłam wąską ścieżką w lesie z moim psem. Nagle ujrzałam panterę, bacznie mi się przyglądała. Po mimo lęku szłam cały czas przed siebie a dziki kot przeobraził się w człowieka. Był dziwnie znajomy, jak z opowiadań z dzieciństwa mojej mamy. Mężczyzna szedł za mną całą drogę. Odważając się zapytałam czego ode mnie chce. Okazało się,że to był Michał Anioł. Zapytał się nad czym tak bardzo ubolewam. opowiedziałam mu,że jestem zakochana w chłopaku którego nigdy nie zdobędę. I wtedy odrzekł,,marzenia się spełniają,, i na niebie ukazały się inicjały tego mojego 'ideału'. później ciemność , mrok i niemiła pobudka.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny