Sennik Igła - SennikOnline.pl

Sennik Igła

Nasze interpretacje snu igła sprawdzają się w 59%

Znaczenie snu igła

  8 10
 • Interpretacja:

  Igła - Zdolność lub umiejętność naprawienia własnych problemów lub własnego życia, co jednakże wiąże się z przekłuwaniem i przypuszczalnie przynosi nieco bólu.
  Inne znaczenie: zdolność przebicia się przez powierzchnię i dotarcia do sedna sprawy.
  Igła: Pokłócisz się z przyjaciółkami.
  Igła, darowana: Będziesz się żegnać z kimś, kogo bardzo kochasz.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 58% Nie 42%

 • Interpretacja:

  Masz zdolność naprawienia czyichś problemów lub procesy i prześladowania; We własnej ręce - ostrzeżenie przed zbliżającym się nieszczęściem; Znaleźć - nie odsłaniaj tajemnic rodzinnych; Zgubić - niepotrzebne zmartwienia i kłopoty lub niebezpieczeństwo pożaru; Złamać - zwiastun samotności i ubóstwa. Dla dziewczyny - oznaka długiego panieństwa; Otrzymać - nieoczekiwane zerwanie przyjaźni; Nawlekać - wyjście z trudnego położenia; Ukłuć się - pomylisz się w ocenie uczynku bliskiej Ci osoby; Szyć nią - zapowiedź zmartwień i kłopotów; Dla ludzi interesu - niespodziewanie wielki zarobek; Kilka igieł - kłopoty, a nawet proces.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 59% Nie 41%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Tatu (Gość) 27 czerwca 2020

  Igła wbita w dłoń

  Śniła i się wielka igła maszynowa, która wbiła mi się na wylot w dłoń. Miała zbyt duże ucho z jednej strony, by ją wyciągnąć. Gdy próbowałam ją wyciągnąć drugą stroną nagle z powrotem utkwiła jeszcze głębiej w dłoni. Trzecia próba jej wyciągnięcia była najgorsza, bo wiedziałam że muszę ją znaleźć w mięsie, więc przestałam patrzeć co robię i w końcu wyciągnęłam ją bez uczucia bólu, co dziwniejsze. Miała przynajmniej 10 cm. Po tym śnie od razu przebudziłam się ciężko oddychając z wrażenia. Co za licho? :)

 2. Wiki (Gość) 27 kwietnia 2019

  Igła w dłoni

  Śniło mi się że byłam u mojej starszej siostry w domu i graliśmy w grę z jej i moimi znajomymi i ktoś mocno wbił mi dwie końcówki Bardo Długiej igły w dłoń ja ją zostawiłam k bawiłam się dalej nagle powiedziałam o tym mojej siostrze a ona pociągnęła za nią i bez skutku chciała ją wyrwać bardzo bolało i się obudziłam

 3. Monika (Gość) 3 lipca 2018

  Igły

  Śniło mi się, że mój synek ,miał tysiące igieł do szycia powbijanych w stopki. A ja je wyciągałam i wyciągałam.

 4. malgosia (Gość) 15 marca 2017

  igly w glowie

  Śniło mi się że mialam duzo igiel w glowie i je wyciagalam. Kiedy je wyciagnelam zastanawialam sie skad sie wziely. Sprawdzilam lozko i w nim byly igly . potem kilka igiel wyjelam koledze z glowy

 5. zaspana (Gość) 22 września 2015

  Igły

  śniło mi się że siedzę w ciemnej sali jakby z rodziną. Na sali był też mój pies z którego wyjmowałam igły do szycia, szukałam cała zdenerwowana gdzie jeszcze jej się wbiły. były głównie w łapach przednich. Bardzo się zmartwiłam, chciałam na kogoś krzyczeć, że nie upilnował mojego psa jak wyszłam na chwilę. poczułam bezradność i zwątpienie oraz smutek. Obudziłam się.

 6. neciaaa1991 (Gość) 27 stycznia 2015

  igła w ciele

  Dzisiaj miałam sen że leżę w szpitalu i miałam poczekać na swojego lekarza. Jednakże ordynator stwierdził że nie będziemy czekać na niego tylko on mi zrobi badanie. Pielęgniarki tak mi wbijały igły w jedną i drugą rękę że zrobiły się krwiaki. Po zakończeniu badania byłam tak zapłakana z bólu że myślałam że ręce mi odpadną. Pół godziny po zakończeniu przyjechał mój lekarz i opierniczył ich za to.

 7. luna (Gość) 7 listopada 2014

  igła/szpilka

  Śniło mi się, że miałam dużo szpilek w buzi, gdy zaczęłam je wyjmować to pojawiało się ich coraz więcej, ale w końcu wyjęłam wszystkie. Co to może znaczyć?

 8. elus (Gość) 2 listopada 2014

  wbita igła do serca

  przyjechała jakas kobieta do domu do mnie i mi zrobiła szczypionke prosto w sam w srodek serca i puzniej umarłam

 9. dyziaka (Gość) 1 września 2014

  igły w dziąsłach

  śniło mi się ze mam pełno igieł w dziąsłach ...bałam się ze je połknę ....zaczęłam je wyjmować ..jedna się złamała .....ale i tak udało mi się ją wyjąć ....przebudziłam się potem był jeszcze gorszy sen :(

 10. ek1972 (Gość) 22 kwietnia 2014

  igły

  byłam w jakimś bractwie, wyciąganie igieł wiązało się z jakimś etapem przyjęcia do niego. Wyjmowałam igły z własnego ciała, nawleczone, z ust, nóg, było ich mnóstwo, nie bolało mnie, byłam tylko zdziwiona i zszokowana. Nie było supłów przy niciach, były krótkie.

 11. jxissjkwa (Gość) 8 stycznia 2014

  monster truck vs maly kwiatek

  Jak byłem mały to miałem sny takie ze często się zdarzało ze taki duży monster truck zgniatal mały kwiatek co mnie zawsze bolalo i czasem się to mieszali w rzeczyistosc ponieważ nie mogłem myśleć. Każdy mały hałas był jak zgniatanie starego samochodu na wysypisku

 12. luiza (Gość) 6 stycznia 2014

  igły

  Moja mama robiła porządki poświąteczne. Myła brudną podłogę, ustawiła duża niebieską kanapę, którą od kogoś dostała. Wzięła drzewko choinkowe do rąk (pień a na górze iglasta kula) lecz wszystkie igły pospadały. Potem chciała schować leżący na podłodze worek , lecz gdy go wzięła do ręki zaczęły się z nią dziać dziwne rzeczy. W palcu tkwiła igła, która na dodatek parzyła, nie mogła mówić bo w języku tkwiła druga igła(taka do szycia). Gdy chciałam pomóc, okazało się, że igły w momencie są "wciągane" przez ciało i nie mam szansy ich wyciągnąć. Mama zaczęła tracić świadomość i było wiadome, że już jej nie uratuję. to trwało chwilę. proszę o interpretację.

 13. luiza (Gość) 6 stycznia 2014

  igla

  Sen dotyczyl mojej mamy. Robila porządki poświąteczne. Najpierw potrząsala drzewkiem choinkowym( stalo w doniczce , dlugi pien, a na górze zielona kula) i lecialo z nich dużo igiel. Potem chwyciła jakis worek, ktory chciała schować i nagle zaczęła sie dziwnie zachowywać. W palcu tkwiła wbita igła i wyglądało to tak jakby dodatkowo parzyła, zaczęła znikac w ciele , nie mogła mówić bo w języku też twiła igła, ktora rownieź znikala w zatrważającym tempie. Zdałam sobie sprawę, że nie zdążę ich wycíągnąć, mama wiła się z bbólu i przerażenia a ja nie moglam jej pomóc. Na moich oczach gasła...

 14. medyk (Gość) 23 marca 2013

  dwie igły

  śniło mi sie że byłem na targu gdzieś w inndiach i tam uciekając przed jakąś manifestacją wszedłem do kramu młodej dziewczyny która położyła na blacie kawałek materiału a tak dwie igły przebite tak jak bym miał kupić jedna większa a druga mniejsza..

 15. fretka (Gość) 3 stycznia 2013

  igły

  A mi sie dziś śniło że byłam u lekarza a tam pielęgniarka wbijała mi igły w nogi, rece, szyje i kark...strasznie płakałam z bólu i krzyczałam że mam już dosyć...i sie obudziłam.

 16. Shini (Gość) 11 grudnia 2012

  szpilki i igły

  Miałam podobny sen jak margo, śniło mi się,m że wyciągałam z głowy mnóstwo igieł, wcale to nie bolało ale czułam je pod skórą, Co to może oznaczać?

 17. matado (Gość) 23 listopada 2012

  połknięta igła

  śniło mi się,że połknąłem igłę , która następnie wbiła mi się w jelita. Ból brzucha był tak duży, że się wybudziłem w nocy ( co już nie było snem lecz jawą). Przerażające.

 18. wisnia (Gość) 7 sierpnia 2012

  igla

  sniło mi sie ze ktos mnie schwytał i wbiłem mu w panice igłe a potem on mi ja wbił w okolice brzucha

 19. ohh (Gość) 8 stycznia 2012

  igła w buzi

  śniło mi się że miałam dużo igieł w buzi lub szpilek nie wiem i tak dużo i bałam się zeby nie połknąć i wypluwałam i próbowłam wyciągnąć ale ich było coraz więcej

 20. margo 22 maja 2011

  igły

  Sniło mi sie, ze wyciągała spod skóry dwie całkiem wbite igły.. Nawet tak nie bolało gdy je wyciągałam. Jedna nawet była z nitką. Dwie wbite całkiem pod skórą równolegle do siebie. Płytko, także je widziałam. Bez bólu. Co to może znaczyc?

 21. bella (Gość) 15 maja 2011

  igła

  Śniło mi się pół igły (ta część z ostrą końcówką), którą miałam w buzi, bałam się żeby jej czasem nie połknąć. Obracałam ją w buzi, i nie mogłam jej wyciągnąć.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny