Sennik Imię - SennikOnline.pl

Sennik Imię

Nasze interpretacje snu imię sprawdzają się w 76%

Znaczenie snu imię

  8 10
 • Interpretacja:

  Swoje słyszeć - Wesoła i dobra wiadomość.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Imię - Głośne wołanie we śnie po imieniu ostrzega przed natych­miastowym niebezpieczeństwem. Imię napisane na papie­rze może wskazywać na pochwałę lub wyróżnienie. Pod­pisywanie się swoim imieniem pod dokumentem nakazuje ostrożność przy zawieraniu umów.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

 • Interpretacja:

  kiedy słyszysz swe imię - zapowiedzią jest to dobrej wiadomości

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 57% Nie 43%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. ass23 6 czerwca 2013

  jaa

  śniło mi się że obudziłam się krzycząc imię mojego byłego chłopaka gdyż bałam się że coś mu się stało.

 2. ynna (Gość) 10 stycznia 2013

  Ania

  Śniło mi się, że uciekałam z partnerem. Śledziła nas pewna osoba, która wołała do mnie Ania... a to nie jest moje imię...

 3. roma_allegro5 (Gość) 5 września 2012

  przebudzenie

  Śniło mi się że ktoś stał na de mną i powtarzał trzy razy moje imię,chciał mnie obudzić i przebudziłam się wiem że była to kobieta.

 4. Milla 4 września 2012

  Imię

  Usłyszałam swoje imię, ktoś wypowiedział je blisko mnie, jakby stał tuż kolo mnie, ale nikogo nie widziałam. Ktoś wypowiedział moje imię, stanowczo i głośno jakby próbował zwrócić na siebie uwagę.

 5. dorka9192 (Gość) 9 kwietnia 2012

  szkło i mama...

  Śnił mi się przedziwny sen, najpierw ktoś dał mi się czegoś napić i zorientowałam się że pije potłuczone szkło, pobiegłam po pomoc do przyjaciela, bo widziałam jego dom w oddali. Cały czas moją uwagę przyciągał brak butów, i to że biegłam w brudnych i mokrych skarpetkach. Nagle znalazłam się w szpitalu. Sen się urwał, tak mi się wydawało... Wydawało mi się że leże na moim łóżku i już nie śpię. Obróciłam się i zamknęłam oczy, nagle usłyszałam głos mojej mamy, która wołała mnie po imieniu tak jakby się dusiła, jakby potrzebowała mojej pomocy, myślałam że to nie sen i pobiegłam do niej szybko po przebudzeniu ale wszystko z nią było w porządku... Nie mogłam po tym zasnąć bo bałam się że znów usłyszę jej głos, taki głos... :( nie mam pojęcia co to oznacza i naprawdę boje się iść spać :/ może ktoś wie co z tego snu ma znaczenie i co można jak wytłumaczyć ?

 6. Klaudia (Gość) 24 lipca 2011

  Dawid

  Śniło mi się,że byłam na naszej klasie i znalazłam chłopaka o imieniu Dawid.I koleżanka mi powiedziała w tym śnie że ''O Dawidek będzie na ciebie zły''.O co tu chodzi?

 7. AW (Gość) 7 stycznia 2011

  Zośka

  Śniło mi się, że byłam samochodem miałam na imię Zośka, to był bardzo dziwny sen, wiozłam rodzeństwo nie pamiętam dokładnie dokąd, jedno zostawiłam po drodze nad jeziorem żeby pojeździło na łyżwach i ... hulajnodze..
  Bałagan w psychice wiem

 8. Nelcik (Gość) 31 grudnia 2010

  Kacper

  Przyśniło mi się że chopak o imieniu kacper był ze mną a on mi się podoba . A przed zaśnięciem o nim nie myślałam .

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny