Sennik Inicjacja - SennikOnline.pl

Sennik Inicjacja

Nasze interpretacje snu inicjacja sprawdzają się w 60%

Znaczenie snu inicjacja

  10 10
 • Interpretacja:

  Inicjacja - Rozpoczęcie nowej fazy życia, która może mieć związek z każdą sprawą ważną dla danej osoby, na przykład zmianą pra­cy, domu lub związku uczuciowego, ewentualnie duchową przemianą. Wtajemniczenie charakteryzuje „zstąpienie do pie­kieł", zwycięstwo nad wewnętrzną ciemnością które musi na­stąpić, zanim może dojść do ponownych narodzin. Sny o inicja­cji mogą być odzwierciedleniem rozmaitych etapów procesu przemiany, na przykład walki i wzburzenia, zmagania z prze­szkodami albo końcowego wyniku, jakim jest pojawienie się nowego.
  W snach o wtajemniczeniu często występują obrzędy i cere­monie; wręczanie daru; zdobycie przedmiotu o symbolicznym znaczeniu; porąbanie na kawałki, śmierć i zniszczenie (co sym­bolizuje przemijanie dawnego życia); narodziny; zejście do świata podziemnego; wzniesienie się do niebios; uderzenia błyskawic; zmiana garderoby lub ubrania; przechodzenie przez most; a także rany i ukąszenia zadane przez zwierzęta sym­boliczne, jak wąż (symbol mądrości i odnowy).
  Osoby pojawiające się w snach o inicjacji przypuszczalnie symbolizują archetypy, na przykład mądrego starca lub starusz­ki; matki lub ojca; bohatera lub bohaterki; uzdrowiciela. Posta­cie te są siłami wkraczającymi do akcji w okresie przejściowym od jednego etapu do drugiego.
  Sny o inicjacji mogą być potwierdzeniem zmiany, która już miała miejsce w życiu, mogą także oznaczać zmianę, jaka za­chodzi w świadomości.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

 • Interpretacja:

  Będziesz świadkiem jakiegoś ceremoniału. Patrz też --> Wtajemniczenie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. agnieszka (Gość) 10 września 2012

  swietlista postac

  we snie ktos wprowadzil mnie do pomieszczenia kazal czekac w koncu podeszla nagle do mnie jasna ciepla postac przypominala ksiedza z mojej parafii ten kaplan mocno mnie objal przytulil poczulam taka lekkosc uczucia czysta radosc najczystsza wtulilam sie mocno niezwykla sila energia przeniknela przez moje cialo swiadomosc obudzilam sie zdrowa bez nalogu bez tej okropnej choroby.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny