Sennik Iść - SennikOnline.pl

Sennik Iść

Nasze interpretacje snu iść sprawdzają się w 29%

Znaczenie snu iść

  7 10
 • Interpretacja:

  Dążysz do wielkich celów; Szybko - przeszkody w zamiarach; Po trawie - jakaś zdrada; Po błocie - skąpstwo sprawi Ci wiele trosk; O kuli - nagła zmiana stanowiska; Tyłem - zły stan interesów; Ze zmrużonymi oczami - wpadniesz w jakieś kłopoty.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Iść - Licznik kroków na życiowej drodze. Iść powoli oznacza, że dojść do czegoś można tylko z rozwagą, nawet jeśli się przy tym traci. Iść szybko to pragnienie szybkiego załat­wienia aktualnego przedsięwzięcia. Spacer oznacza zawsze szczęście.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 25% Nie 75%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. agata 20 sierpnia 2012

  Po szłam z siostra i moim chłopakiem do KFC. Zamówiliśmy wszyscy po hamburgerze, frytkach i coli. Ja poszłam po słonki a w tym czasie usiadł obok nas grubszy facet. Powiedział że nie ma gdzie usiąść bo wszędzie są zajęte miejsca. Ale widzieliśmy że obok nas jest cały wolny stolik. Potem ja i siostra poszliśmy na gore i pojechaliśmy ruchomymi schodami. I tam była nasza mama i jej chłopak z jakoś kobieta. Usiedliśmy przy jednym stoliku wszyscy i zaczęliśmy jeść lody. Były roztopione. pod koniec spojrzałam na mój kciuk i zobaczyłam ze jest spuchnięty i połamany.

 2. olesiaa 27 lipca 2012

  chłopak

  śnił mi się chłopak, w którym się zakochałam. szliśmy przez jakąś aleję z osobą 3. nagle ona zniknęła, a on złapał mnie za rękę. szliśmy niczym para zakochanych. gdy zapytałam, czemu mnie złapał za dłoń sen się urwał. czy jest jakieś znaczenie tego snu, czy po prostu podświadomie wziął się on z tego, że o nim często myślę ?

 3. maga 22 kwietnia 2012

  Śniło mi się, że miałam iść do kościoła żeby sie przebrać, ale bałam się tam wejść, bo już było ciemno. Postanowiłam, że wezmę tylko ubrania i wyjdę, ale moimi kluczami nie mogłam otworzyć drzwi kościoła z jednej strony byłam zadowolona, że nie muszę tam iść, ale bałam się reakcji ksiedza co powie na to, że kościół jest nieposprzątany.

 4. mrach...:) (Gość) 10 lutego 2012

  Ostatnio śnił mi się mój były chłopak. Gdzieś razem szliśmy ja byłam strasznie zła a on mówił że moja panienka nie może być taka spięta.

 5. Zuzia (Gość) 16 października 2011

  Były chłopak

  Szłam z moją koleżanką i moim byłym chłopakiem. Moja przyjaciółka sobie poszła,po czym kazała nam ze sb porozmawiać. ja jednak poszłam do pizzerii mojej mamy. Gdy przyszłam jego już nie było. Poszłam do domu,po czym dostałam od niego SMS'a ,że przeprasza,ale musiał iść do domu i gdzie jesteśmy . Ja odp mu że już mnie nie ma na dworze.

 6. królowa (Gość) 15 października 2011

  biec po trupach

  Śniło mi się że był wypadek zgineło wielu ludzi . Wszyscy zmarli leżeli przykryci kocami na ulicy , chodniku a ja chciałam przejść i nie mogłam w końcu zaczełam biec pod górę po tych wszystkich trupach po czy jak dotarłam na górę okazało się że częśc tych osób żyło. Dziwny sen prosze o interpretację

 7. abc123 (Gość) 9 października 2011

  market

  Ja moja siostra szłyśmy zaprowadzić mamę na radę pedagogiczną. Mama została w szkole a ja i siostra poszłyśmy do marketu. Kupiłyśmy książkę pod tytułem Australia z magnesem gratis i zapomniałyśmy za nią zapłacić. Wyszłyśmy ze sklepu i przypomniałam sobie że zostawiłam komórkę pod szkołą.

 8. katrin (Gość) 29 marca 2011

  iśc przez szpaler mężczyzn

  szłam przez szpaler mężczyzn oni patrzyli się na mnie ,na końcu nie wytrzymałam i tak okropnie skrzyczałam jednego z nich

 9. basia (Gość) 21 marca 2011

  klasówka

  Śniło mi się że miałam iść do szkoły i na lekcji chemii mielismy pisać klasówkę. Ja zdawałam sobie sprawe z tego że jestem nie przygotowana i nic nie umię.

 10. sweetkala92 (Gość) 9 marca 2011

  Ukradłam bluzę chłopaka który mi się podoba . I j chciałam iść w niej do szkoły , ale paru chłopaków mnie w niej zauważyło i uciekłam .

 11. dabada 16 lutego 2011

  iść za trumną

  Szłam za trumną, w której leżała moja teściowa (w realu teściowa żyje). Było tak strasznie ciemno, prawie czarno i strasznie płakałam (choć w realu nie darzę teściowej wielkimi uczuciami)

 12. fanaberia (Gość) 16 lutego 2011

  szłam

  gdzieś szłam, ale nie moglam iść w odpowiednim tempie i nie mogłam dojść bo strasznie bolały mnie nogi

 13. kotek123 (Gość) 12 lutego 2011

  chłopak

  Śniło mi się że chłopak który mi się podaba zaczoł ze mną rozmawiać i wyśiedliśmy na przystanku i szliśmy na spacer i rozmawialiśmy a potem spotkaliśmy jakiegoś chłopaka który zaczał obmacywać tego chłopaka który mi się podoba. No i to na tyle... co to może znaczyć?

 14. adelajda (Gość) 1 lutego 2011

  chlopak ; p

  bylysmy z kolezankami sie przejsc . i nagle zauwazylam że ze stacji paliw biegnie chlopak ktory mi sie podoba . i kolezanki powiedzialy ze mam isc mu powiedziec ze go kocham bo one wiedza ze on tez mnie kocha bo powiedzial to jednej z kolezanek i juz mialam isc mu powiedziec ale sie obudzilam

 15. Ola19 21 stycznia 2011

  Śnił mi się mój kolega, który jeszcze niedawno był ze mną dosyć blisko, jednak znalazł sobie inną. Szedł ze mną i z naszymi znajomymi, rozmawiał ze mną i uśmiechał się do mnie. Potem mnie pocałował. Powiedział, że z dziewczyna , z którą jest obecnie, jest od tak, dla bajeru, nie z miłości.

 16. maja65@wp.pl (Gość) 12 stycznia 2011

  drzewa

  Zaparkowałam samochód i szłam osiedlem, zatrzymałam się, a obok mnie przewracały się suche drzewa, stawałay sie suche dopiero, kiedy upadały, wcześniej były zielone i bujne, było pochmurno.

 17. EBES (Gość) 9 stycznia 2011

  sikający koń

  szłam z jakimś mężczyzną koło olbrzymiego konia. oboje ubrani byliśmy w białe koszule.Koń sikał na mnie.

 18. krysia 17 (Gość) 6 stycznia 2011

  kupa

  śniło mi się,że byłam w swoim dawnym domu na Miłosnej,akurat umarła moja babcia. W tym domu znajdowała się moja mama i moja siostra Ela,mi się chciało robić kupę. Więc zamiast iść do toalety,jak normalny człowiek,ja poszłam na dół do piwnicy i tam zrobiłam kupę. Chciałam to ukryć przed mamą i siostrą,więc wzięłam pazłotko i chciałam tą kupę zawinąć w pazłotko i wyrzucić w węgiel. Ale mi się nie udawało.

 19. agarobak2 2 stycznia 2011

  Poród dziecka

  Poród narodzonego dziecka, najpierw podaja mi nie moje dziecko, nastepnie moje dziecko okazuje sie bardzo chore, jest to nie do końca wykształcony płód z bardzo wystającą kością na grzbiecie. Ma ono umrzeć ale da sie je jednak odratować. Nastepnie wszystko idzie z jego zdrowiem w dobrym kierunku , rośnie zbyt szybko i za wcześnie zaczyna mówić.

 20. Grzesury 31 grudnia 2010

  Miłość

  Idę, Patrzę stoi mój kolega. Mówi że ma dziewczynę. Coś mi tłumaczy że jakiś blok. Chyba to gdzie ona mieszka. Ja na to która to? On: Paulina. Odpowiedziałam: aha. Nie pamiętam jej ale wiem że była ładna.

 21. Emi (Gość) 30 grudnia 2010

  Poszukiwanie

  Pewnego dnia wracałam z koleżanką autobusem z jakiejś wycieczki. Gdy kierowca dojechał do naszego miasta, spodziewałam się, że wysadzi nas gdzieś w znajomej okolicy, ale on pojechał dalej i miał przystanek w mało znanym mi miejscu. Mniej więcej kojarzyłam gdzie jestem, ale jak tylko próbowałyśmy z koleżanką iść jakąś drogą która miała nas doprowadzić do głównej ulicy, żeby zorientować się lepiej gdzie jesteśmy, okazywało się że ta droga prowadzi w zasadzie do znikąd. Błąkałyśmy się dość długo po tym osiedlu i za nic nie mogłam znaleźć jakiejś znanej drogi lub miejsca, choć wydawało mi się, że wiem gdzie jestem...

 22. zonaczakabasa (Gość) 30 grudnia 2010

  moja szkoła

  Byłam w mojej szkolę , ale żeby sie do niej dostać musiałam wejść po ruchomych schodach które znajdowały się w domu kolegi. na górze znajdował sie mini bar w którym była pierwsza i druga klasa , siedziałam z koleżankami i podeszł do nas chłopak który mi sie spodobał i spytał się mnie czy nie mam gumy do żucia, później poprosil mnie żebym pilnowała mu krzesło bo idzie na dwór gdy wrócił musiałam już iść , w domu dostałam sms o treści:" dziękuje za pilnowanie krzesła, śniadanie za 4 dni"

 23. atag (Gość) 29 grudnia 2010

  kocham czy nie kocham

  Chłopak którego kocham potajemnie od wielu lat mi się oświadczył, a ja szłam osiedlem z kartką papieru z jakimiś napisami i płakałam, że się nie cieszę,bo chyba go jednak nie kocham.

 24. Annk 29 grudnia 2010

  Szkoła

  Śniło mi się, że najpierw pisałam strasznie długi test z niemieckiego. na 2 lekcji w środku lekcji (zastępstwo) przyszła stomatolog i kazała mi iść do jej gabinetu. siedziałam w tym gabinecie i długo na coś czekałam. przyszła moja koleżanka, której nie lubię i powiedziałam jej coś śmiesznego. A potem ona chciała iść do toalety, a stomatolog się spytała do której? Posądzała ją o to, że ucieknie ze szkoły. widziałam na dole mojego wychowawcę. Który zobaczył pana, który miał z nami wcześniej zastępstwo. Mówił mu, że musi mi dzisiaj iść kupić witaminy do apteki (coś mówił, że jakiś cynk).

 25. Onee (Gość) 28 grudnia 2010

  Pociągoautobus i śpiewanie

  Śniły mi się dwa sny. W pierwszym jechałam gdzieś pociągiem, ale w środku wyglądał tak jak autobus. Rozmawiałam z jakimś nieznanym mężczyzną. Wtedy odłączono jeden wagon, którym miałam jechać, bo ten wagon jechał gdzieś indziej. Szybko wysiadłam, ale tamten pociąg odjechał, więc chciałam iść na inny, ale żaden nie jechał... w końcu wsiadłam do tego co byłam, ale nie było tam mężczyzny, z którym rozmawiałam.
  (w tym momencie się obudziłam)
  kolejny sen:
  Byłam w szatni od wf w starej szkole. Byłam ze starymi przyjaciółkami, a w rogu stało biurko pani od polskiego z gimnazjum. Śpiewałyśmy jakąś piosenkę, której nie znałam. Niby śpiewała ją Fergie, ale była w części po angielsku, a w części po polsku... Jak skończyłyśmy to pani powiedziała "w paru miejscach się pomyliłaś ale jest dobrze" i poklepała mnie po ramieniu... o_o
  Jak myślicie, co to może znaczyć?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny