Sennik Jagnię - SennikOnline.pl

Sennik Jagnię

Nasze interpretacje snu jagnię sprawdzają się w 40%

Znaczenie snu jagnię

  10 10
 • Interpretacja:

  Okaż więcej serca swoim najbliższym; Zabijać dla kogoś - miłosierdzie lub wystrzegaj się przykrych plotek na twój temat; Zabijać dla siebie - nigdy nie osiągniesz dobrobytu za cenę przyjemności i zadowolenia; Dla małżonków - duma ze swoich dzieci; Krew jagnięcia - niewinni ludzie cierpią za czyny popełnione przez złych ludzi; Martwe - smutek i opuszczenie; Karmione przez matkę - osiągniesz szczęście w otoczeniu życzliwych i inteligentnych domowników i gromadki grzecznych i udanych dzieci; Zabłąkane - pobożna żona lub dobry mąż lub być ostrożny w swoim postępowaniu wobec innych osób; Dla dziewczyny - zapowiada dobrego męża i liczne potomstwo; Dla młodziana - piękna i cnotliwa żona; Beczenie słyszeć - ktoś odwoła się do twojej wielkoduszności; Strzyc - będziesz zimny i wyrachowany, będziesz uczciwy ale nieludzki; Posiadać - Spokój i pocieszenie lub otoczenie będzie przychylne dla twoich interesów; Pasące się lub śpiące - wesołe myśli lub czyste przyjaźnie oraz szczęście rodzinne.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  świadczy o stanie spokoju wewnętrznego i szczęścia

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Jagnię - Łagodność; prostota. Białe baranki symbolizują czystość i nie­winność. W starożytności jagnięta były częstym zwierzęciem ofiarnym, Chrystus więc nazywany jest Barankiem Bożym dzięki swej czystości i poświęceniu za grzechy ludzkości.W symbolice chrześcijańskiej jagnięta wyobrażają także wier­ność.
  Inne znaczenia: 1) głupota, 2) ktoś podążający za stadem.
  Jagnię, na pastwisku: Jeśli nie będziesz uczciwie pracował, pójdziesz gdzie popadnie.
  Jagnię, zabłąkane: Długo już szukasz prawdziwego oraz do­brego serca i wkrótce je znajdziesz.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Ta.z.Grudnia 24 sierpnia 2011

  Jagnię

  Mam w siatce miała jagnię , przestraszone.Ciocia i mama mi powiedziały że będzie z niego szynka.Ja zapytałam Jak to ? Tak nie można i się rozpłakałam.Próbowałam namówić mamę że będziemy się nim opiekować , a jak nie to wyślemy je by mogło doczekać starości.Płakałam

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny