Sennik Jaskinia - SennikOnline.pl

Sennik Jaskinia

Nasze interpretacje snu jaskinia sprawdzają się w 33%

Znaczenie snu jaskinia

  7 10
 • Interpretacja:

  Jaskinia - Nocowanie w jaskini tłumaczy się bezradnością duszy w sytuacji bez wyjścia. Mieszkanie w jaskini oznacza sa­motność, której przyczyną może być ubóstwo kontaktów międzyludzkich. Wyjście na zewnątrz jaskini to szczęśliwe przezwyciężenie trudnego okresu. Bojaźliwe wyjście z jas­kini według hinduskiego sennika Jagaddewa znaczy cią­gnięcie szczęścia za włosy. Upadek do jaskini zapowiada smutną przyszłość.
  Jaskinia: Zagadka się rozwiązuje.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

 • Interpretacja:

  Zmiana stosunków lub krótkotrwała radość; Wchodzić - towarzystwo złych i zepsutych ludzi; Przebywać w niej - zapowiedź zmian; Wychodzić - Znajdziesz wsparcie. Spacerująca w niej kobieta - miłość do łajdaka przez którego straci swoich najlepszych przyjaciół; Głęboka i ciemna - są wrogowie w twoim otoczeniu; Mieszkać - wielkie zmiany w życiu; Dla młodych ludzi - to przepowiednia niepowodzeń i nieszczęśliwych miłości. Patrz też --> Grota.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

 • Interpretacja:

  Zmiana stosunków lub krótkotrwała radość

  Wchodzić - towarzystwo złych i zepsutych ludzi

  Przebywać w niej - zapowiedź zmian

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. niebieskakreska 20 lutego 2011

  Jaskinia

  znajduję się w jaskini, z kazdym krokiem sciany sa coraz bliżej mnie aż w końcu nie mogę się ruszyć i z każdej strony jestem otoczona kamieniami.

 2. darmiriel (Gość) 19 lutego 2011

  jaskinia

  Razem z grupą policjantów odkryliśmy jaskinię w której znajdowały się ciała ludzi, zmarli w wyniku oczekiwania i braku możliwości opuszczenia owej jaskini, schowali się tam przed jakimś kataklizmem, uwięzieni popadli w psychozy i sami siebie zabijali. Ciała były pokryte obrzydliwymi robakami, wokół panował odór rozkładających się ciał. Zostaliśmy zaatakowani przez zmasakrowane postacie jakby już nieżyjące. Ogólnie ohydne wrażenia.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny