Sennik Jeden - SennikOnline.pl

Sennik Jeden

Nasze interpretacje snu jeden sprawdzają się w 67%

Znaczenie snu jeden

  9 10
 • Interpretacja:

  Jeden - Pierwotnie niepodzielna jednostka symbolizuje początek (miłości, skłonności do czegoś, wrogości, a także pracy 1 przedsiębiorczości). Może także oznaczać samotnika, próbującego się przebić. Kto ma mocny kręgosłup, stoi pewnie jak jedynka. Liczba ta może oznaczać pracę i mozół lub okazjonalnie odzwierciedlać nielegalny związek między ludźmi.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Alexkax (Gość) 13 listopada 2019

  Wszystko, co najlepsze ze świata inwestycji w jednym miejscu!

  Mieszkalnych i komercyjnych, dochodowy biznes, drugie obywatelstwo, zezwolenie na pobyt, dochodowe obligacje i obiektów sztuki.
  Wystarczy wejść w right-invest.com!

 2. Eddiekax (Gość) 7 października 2019

  Wszystko, co najlepsze ze świata inwestycji w jednym miejscu!

  Mieszkalnych i komercyjnych, dochodowy biznes, drugie obywatelstwo, zezwolenie na pobyt, dochodowe obligacje i obiektów sztuki.
  Wystarczy wejść w right-invest.com!

 3. toss (Gość) 18 grudnia 2013

  pięknaa

  jestem w sklepie- księgarnia , jedna z kasjerek stoi na stołku w mini , zaczynamy wymieniać się spojrzeniem , podchodzę i zaczynam jeździć ręką po jej nodze

 4. Sylwia (Gość) 11 października 2012

  Byłam w szkole i była lekcja. Taki jeden chłopak poprawiał i siadł przede mną. Pani poszła skserować sprawdziany a on wyciągnął kartkę i zaczął ze mną pisać. Gdy spisaliśmy całą kartkę on się odwrócił a moja przyjaciółka powiedziała weźcie się pogudźcie, on podał mi rękę, a ja jemu zaczął mnie przytulać a pochwili zaczął mnie całować.

 5. gabi (Gość) 28 lipca 2012

  chłopak

  Był to jeden z takiego zespołu , oczywiście Angielskiego i przyszedł on do mnie do szkoły i zaczął coś tam mówic (juz nie pamiętam )..
  i podał mi numer tel , i jakimś cudem się spotkaliśmy , i poszliśmy do sklepu, i każdy się na nas patrzył czułam się tak pięknie bo nie wieże w siebie że jestem , a każdy z koleżanek i ich rodziców czy moje rodzina mi mówi żebym poszła no modelkę bo jestem ładna i piękna ..
  no i wracając do snu , poszliśmy nad taką wodę i on przedemną, klęknął i zapytał się czy będę jego dziewczyną oczywiście ja się zgodziłam ..
  A DALEJ TO JUZ NIE PAMIETAM

 6. fantastyczna123 26 maja 2012

  No nie wiem , jeden tytuł by tu nie pasował ;)

  Więc tak śniło mi się kilka snów :
  1. Byłam na korytarzu w szkole ale przed sobą miałam stół jak na stołówce i moją koleżankę Ole która coś jadła , i patrze a tu idzie taki Marcin i podchodzi i daje mi kwiatka w doniczce :D . No i on poszedł też do jakiegoś stołu i zaczą jeść zupe ;) I kiedy Ola dotkneła tej doniczki zaczeła się rozwalać , więc po szkole włożyłam ją do innej doniczki , i następnego dnia miałam już ładnego kwiatka którego mu pokazałam :) A i oprócz tego jak ona dotkneła tej doniczki to Marcin z daleka powiedział : Nie dotykaj to dla Pauliny !
  2. Był jakiś dzień , wieczór i chciałam zrobić Hallowen no ale zapomniałam że to nie ten dzień
  3.Ja , Wera i Kama pojechałyśmy nad jakieś morze . Wiem na 100 % że nie polskie . Szłyśmy tak ulicą , było bardzo słonecznie i szło za nami dwóch chłopaków , śmiali się i w ogóle , nagle na mnie pluneli :( . No to ja tego co pluną on był gruby , rudy , miał czerwoną bluzkę i rybaczki to go wziełam i jakoś walnełam no i upadł i my zaczelismy uciekać . Nie wiem czemu skoro nie byłyśmy w tym śnię z dziewczynami nawet w Polsce to zdaleka było widac Warszawe . No i kilka dni po wszystkich tam rzeczach pojechalyśmy do domu , a podrodze do domu wysiadlyśmy na placu Wilsona i tam pojawił się z kąd nikąt taki dziwny sklepik to my z dziewczynami tak weszłyśmy . Jak ja wychodziłam to byly takie dwie dziewczynki , które zrobily takie dziwne miny , to były takie lalunie , małe solary ;) W śnie chciałam im to powiedzieć , ale tego nie zrobiłam . One potem poszyly do mam ktore wcalne nie wyglądały lepiej xD . I poźniej pojechałyśmy z Kamą i Werą do mojego domu a raczej one mnie odprowadziły i my z dziewczynami duzo jeszcze żeczy robiłysmy ale ich już nie pamiętam :( . I poźniej jak one poszyly , wyszłam z psem i Sara mi uciekła ( ten pies ) . Pobiegła do jakiś ludzi i na nich skoczyła . Ja tam szybko pobiegłam i jakiś wysoki facet wzią mnie na ręcę i postawil przed osobą na którą skoczyla i powiedział że mam ją przepraszać, a ja powiedziałam że nie to jakaś stara baba zaczeła minie przyzywać . Ja powiedziałam że zglosze to na policje i się obudziłam

 7. pasta 19 kwietnia 2012

  wisiałem trzymając się jedną ręką a drugą trzymałem córkę

  Śniło mi się, że siedziałem na dużym ciężarowym samochodzie, na jego dachu lub pace. Samochód ten stał na barce transportowej w doku a woda była szara i brudna. Mój syn siedział w kabinie i uruchomił auto, powoli ruszał do przodu i nie mógł go zatrzymać. Ciężarówka zatrzymała sie w końcu na krawędzi barki a ja zsunąłem się przez kabinę i maskę na przedni zderzak, w końcu zawisnąłem trzmając się jedną ręką. Nagle przeleciała spadając moja 5 letnai córka. Złapałem ją i trzymałem. Obok wisiała jeszcze jakaś kobieta. Znałem ją, ale nie pamietam kto to. Moj syn jakoś wydostal sie i widzialem go na brzegu jak tłumaczyl przez łzy mojej żonie, że nie chciał nic złego zrobić. Ja byłem w miarę spokojny i szukałem w głowie pomysłu na wydostanie, myśli się kłebiły bo wiedziałem, ze czasu jest niewiele i mozemy wpaść do tej brudnej wody, która dobre kilka metrów pod nami.
  Bardzo proszę o interpretację ponieważ rzadko mi sie zdarza mieć tak realistyczne sny, a ten byl naprawde przerażający i obudizalem się zlany potem. Pamiętam, ze niebo było błekitne

 8. Monika-o2 (Gość) 23 grudnia 2011

  nie ufaj nikomu

  cyganki przeszukiwały moja torebkę gdy im dałam na przetrzymanie - a ja się po kilku krokach cofnęłam i ja zabrałam

 9. aj (Gość) 14 lipca 2011

  aj

  Śniło mi się, że jeden mężczyzna wnosi mnie na dyskotekę i stawia mnie na przeciwko mojego byłego, który się do mnie uśmiech i szypko odchodzi.

 10. patka (Gość) 8 maja 2011

  Piekno i wrogośc w jednym

  Coś złego miało się wydarzyć. Biegłam ale bez celu. w końcu zatrzymałam się .na drodze stała czarownica, wiedziałam ,że jest niebezpieczna,ale udało się jej pozbyć, zniknęła.Zatrzymałam się. Była tam tez moja sistra i mama. Szukał mnie wampir. Szybko schowałyśmy się koło drogi w rów aby nas nie zobaczył.chłopak(mężczyzna-wampir) stał na wzgórzu i gdzieś patrzył, gdy ja spojrzałam na niego odwrócił się i popatrzył prosto na nas.
  Był niesamowicie piękny, seksowny, pełen magii. Miał czarne włosy i lekki zarost.
  PO chwili pojawił się tuz obok mnie. Zaczął coś do mnie mówić. Chciał mnie zabrać gdzieś.
  Nie czułam strachu tak mnie on pociągał, że pocałowałam go, chciałam odwlec swoją śmierć. zabrał mnie ze sobą na wzgórze( to było w lesie) i na kocyku całowaliśmy się,a nawet więcej.
  Później sytuacja dra mentalnie się zmieniła, byliśmy już w innych miejscu na polnej dróżce, o on uważał mnie za swojego wroga. próbowałam mu powiedzieć ,że się myli ale nie wierzył mi . Sen się skończył.

 11. ognik1313 (Gość) 2 marca 2011

  bzdura

  śniło mi się, że zerwałam z chłopakiem żeby przez jeden dzień być z kumplem... potem chciałam wrócić do mojego chłopaka ale on nie chciał..

 12. Paull. (Gość) 15 stycznia 2011

  2 bylych i jeden nie?

  Snilo Mi sie dwoch chlopakow z ktorymi bylam i do tego doszedl kolega i jakas dziewczyna i sie wszyscy spotkalismy i poszlismy do szkoły na bosaka.

 13. wiosna1971 (Gość) 12 stycznia 2011

  zdrada.

  śniłomi się,że mąż w taimnicy zdradza mnie, a potem chciał odejść, ale rozmyslił się i został. dużo szczeniaków małe i puszyste, zbierałam ich w jedno miejsce.

 14. Martynka003 10 stycznia 2011

  chłopak

  Śniło mi sie że byłam w jakimś pomieszczeniu ze znajomymi i tam był jeden chłopak.. i jakoś sie stało że my sie w sobie zakochaliśmy

 15. Layla (Gość) 31 grudnia 2010

  Ciąża

  Spędzam noc ze swoim chłopakiem i po jednym dniu okazuje się, że jestem w ciąży. Oboje cieszymy się z tej wiadomości.

 16. Kasia1560 31 grudnia 2010

  Lekarski ; )

  Dziś śniło mi się że byłam lekarzem i że jeden z moich przyjaciół (lekarz, odczuwałam we śnie że to przyjaciel) miał operacje płuc jakąś i po operacji gdy go zobaczyłam normalnie chodził i miał tylko cała klatke piersiową w bandażach. Kiedy poszdeszłam on mnie pocałował.

 17. kaliber44 (Gość) 27 grudnia 2010

  wilk + króliki

  w piwicy chodowałem króliki, były małe. Wilk przychodził po nie. Stoczyłem jedną walkę z nim i nie wpuściłem do piwnicy. siedziałem z tymi królikami i czekaliśmy na przyjście wilka, który szukał sposobu na dostanie się do piwnicy

 18. monis (Gość) 22 grudnia 2010

  węże

  Trzy węże próbowały się dostać do pomieszczenia w którym byłam , jeden był gruby długi i połyskujący ,drugi włochaty i krótki, trzeci wąski.Najbardziej bałam się tego największego i nie wpuszczałam go do pokoju, włochaty był sympatyczny i jego się nie obawiałam.Wszystkie węże w końcu się do mnie przedostały ale nic mi nie zrobiły, włochaty wąż został a dwa pozostałe udało mi się wyżucić z pokoju w którym byłam.

 19. Agatka12 7 grudnia 2010

  cyganki

  Sniło mi się, ze jestem w jakimś pokoju i zaczęły mnie gonić cyganki. Jedna miała torebkę i chciała mnie w nia złapać, ja ja porwalam i uciekałam dalej.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny