Sennik Jedzenie Patrz - SennikOnline.pl

Sennik Jedzenie Patrz

Nasze interpretacje snu jedzenie patrz sprawdzają się w 100%

Znaczenie snu jedzenie patrz

  7 10
 • Interpretacja:

  > Bekon, Jeść

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Shiraz (Gość) 24 kwietnia 2013

  vZhQalIPqhcc

  'Akira by Stephen Thompson' at the top. I can't think of a situation where soeonme will see a piece of your work and there'll be no credit anywhere. Plus most people's signatures are unreadable anyway. I don't think I've ever found out a new artist's name from reading their signature even once, I've always referred to the credits or to the information on the blog I've found it on or whatever.

 2. Szkuner 16 sierpnia 2011

  Jedzenie

  Dalem chlopcu pieniadze zeby mi kupil orezade bo wlasnie mialem jesc obiad byl gotowy tylko mosialem podgrzac w mikrofalowce.

 3. Dominika14.97 (Gość) 18 marca 2011

  Niezrozumiane

  Miałam chłopaka, chociaż w realu nie mam. Zawsze wiedziałam gdzie on jest, w WC ze swoimi kumplami, raz się na niego obraziłam, specjalnie i wszystko się popsuło. Później szłam z moją koleżanką, z którą obecnie jestem pokłócona tj od jej domu do mojego i nagle kierunek się odwrócił i patrzymy a jej dom zawalony ona mi mówi: Że będzie wielka fala. Ja jej nie uwierzyłam, ale tak się stało. Nagle byłyśmy obok starych budynków (znam je zawsze tamtędy do niej chodziłam bo byłyśmy przyjaciółkami) tj znowu szłyśmy od jej do mojego domu i nagle za nimi wielka fala i zaczęłyśmy uciekać do mojego domu ale ona była szybsza i mnie fala trochę dogoniła ale i tak uciekłam, widziałam jak zmywa po kolei domy. Szybko pobiegłam do domu, ale jej już nie było (nic się jej nie stało) moi rodzice mają studio fotograficzne wraz ze srebrem i złotem, jak do niego podeszłam dwóch mężczyzn wybiegło obok z mojego domu (sklep i dom to jeden budynek) wzięło mnie na bok i przyłożyli mi pistolet do głowy, ale pracownik w naszym sklepie to zauważył i zadzwonił na policje, ale i tak nie przyjechali, potem bandyci weszli do sklepu małe chyba nic nie wzięli i nagle znaleźli się w moim domu (coś wynieśli) ja szybko pomyślałam i chciałam coś zabrać żeby oni tego nie zrobili. Gdy weszłam do domu (wchodzi się do niego po długich schodach na parterze (niema tam pokoi) stał stół razem z laptopem chociaż w realu tak nie jest, szybko go wzięłam i uciekłam.
  PS Duże znaczenie miał jeszcze słup który spadał na mój dom ale nie stało się nic złego.
  I z moimi kumpelami i chłopakiem i jego kumplami cały czas jedliśmy chipsy, chodziliśmy do pizzerii. Teraz gdy już się obudziłam czuje pustkę po tym chłopaku, wiem że bardzo go kochałam :(

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny