Sennik Jeleń - SennikOnline.pl

Sennik Jeleń

Nasze interpretacje snu jeleń sprawdzają się w 43%

Znaczenie snu jeleń

  8 10
 • Interpretacja:

  Szczęśliwa podróż  Widzieć w lesie - powodzenie we wszystkim

  Zabić - prześladowanie przez nieprzyjaciół

  Polować - niepowodzenie w interesie

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Jeleń - Szybkość, wdzięk, łagodność. W folklorze celtyckim jelenie są istotami nadprzyrodzonymi i boskimi posłańcami elfów. Elfy zamieszkują pod ziemią w kopcach i wzgórzach, gdzie czas się zatrzymał. Jeleń we śnie może być więc wysłannikiem nieświa­domości.
  Jeleń: Z przyjaciółmi uczcisz ich myśliwską przygodę.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 40% Nie 60%

 • Interpretacja:

  Zyski, zarobek, awans społeczny lub czysta i głęboka przyjaźń dla ludzi młodych lub spokojne i stabilne życie dla małżonków; Dla kupców, marynarzy i wolnych zawodów - rozterki i spory; Biegnący - rentowne zatrudnienie lub dobre rzemiosło; Strzelać do niego - śmierć w rodzinie i spadek, cześć dla Ciebie; Dla rolników i ludzi interesu sen o polowaniu - niepowodzenie w dążeniu do celu; Zabicie - będziesz nękany przez wrogów lub dziedzictwo; Stado jeleni - zyskasz wielu przyjaciół lub kłopoty domowe; Walczące jelenie - rychłe osiągnięcie władzy i bogactwa; W parku - nieszczęście i tragedia rodzinna; Oswojony - zwiastun niespodziewanych zysków; Dla panny - trafi ci się bogaty mąż; Poroże - czeka Cię długa i ciężka walka z przeciwnikami albo gwałtowna, trudna do załatwienia sprawa. Patrz też --> Rogacz.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

 • Interpretacja:

  biegnąc

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. eva (Gość) 5 grudnia 2013

  jelen

  Hey. Mi się śniło ze ja mogłam sie zamienić w jelenia i koleżanka też (która mi się snila) ale to była dziwna przemiana. Musiałam włożyć kawałek papieru specjalnego do pistoletu i wtedy sie zmienialam, ja widziałam siebie a inni widzieli jelenia(jak stałam i biegłam). Gonila mnie policja i inni źli ludzie..co to znaczy?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny