Sennik Jeż - SennikOnline.pl

Sennik Jeż

Nasze interpretacje snu jeż sprawdzają się w 56%

Znaczenie snu jeż

  7 10
 • Interpretacja:

  Uzasadniona zazdrość lub niebezpieczeństwo lub choroba, która może być przyczyną rozstania małżonków lub troski i kłopoty; Brać na rękę - będziesz zmuszony do ciężkiej walki na drodze do sukcesu. Złapać go i nie pokłuć się - zwalczysz przeciwności; Złapać i pokłuć się - spotka Cię niewdzięczność.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  Jeż - Podświadomość podnosi kolce i przygotowuje się do obro­ny, co znaczy, że na jawie można bez obawy pokazywać pazury nieprzychylnym ludziom.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 61% Nie 39%

 • Interpretacja:

  nowa lepsza praca kosztem wyżeczeĂą

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 38% Nie 62%

 • Interpretacja:

  zazdrość uzasadniona

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 38% Nie 62%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Danka (Gość) 22 września 2015

  jeż

  Do domu którego nie znam, a w tym śnie mieszkam przyszła w odwiedziny moja siostra. Z dziury w ścianie wyszedł jeż, który był miły i za mną biegał i skakał mi na nogawki jak piesek. Zawołałam do siostry żeby zobaczyła jeża a potem go nakarmiłam.
  Ostatnio myślę nad otwarciem biznesu i zarabianiu pieniędzy. Intuicja podpowiada mi taką interpretację snu: Konserwatywna działalność przyniesie mi pieniądze, a zazdrosna i nieprzychylna osoba z otoczenia przysłuży mi się do tego, lecz muszę działać sprytnie a wtedy i wilk będzie syty i owca cała.

 2. gosik66 22 sierpnia 2014

  jez i gosik

  w pokoju zobaczyłam dwie kulki ruszajace sie jedna znich dotkneta uciekła pod wersalke i za swieciła sie babcia wzieła na rece jego sciagneła czapke okazało sie ze to jezyk

 3. dax (Gość) 25 lutego 2014

  uciekając przed wściekłym jeżem

  Śnił mi się jeż, który mnie gonił ,był bardzo szybki , cały sen przed nim uciekałam, to było straszne

 4. onaja (Gość) 21 listopada 2013

  jeż

  śnił mi się jeż który zamiast igieł miał mięciutkie futerko, pamiętam że głaskałam go non stop przez cały sen i nosiłam na rękach, ale wiedziałam że będę musiała go oddać i będzie zabity, tyle że w śnie do tego nie doszło

 5. oliwiiano (Gość) 10 lipca 2012

  Jeże

  Śniło mi się, że w pewnym pomieszczeniu były dwa jeże = jeden mniejszy drugi większy. Ja się ich bałam więc wskoczyłam na krzesło i te jeże chodziły w okół niego... dalej niechcąco wysuszyłam je suszarką i powstaly z nich gofry :O nie ogarniam...

 6. Gość (Gość) 19 czerwca 2012

  Jeż

  Śniły mi się małe jeżyki, wielkości ziarna bobu. Leżały na drodze. Podniosłam go na rękę i niosłam, nie ukuł mnie tylko rozmawialiśmy, pamiętam tylko, że pytałam, czy jest ich więcej. No i było. Spotkaliśmy drugiego ale był płochliwy. Za dużo nie pamiętam więcej.

 7. LenaX (Gość) 22 marca 2012

  Jeż

  Snił mi się pokój, w którym była klatka z jeżami. Otworzyłam ją, a one wszystkie wybiegły i starałam się je wszystkie zebrać, ale one wciąż uciekały.

 8. ja (Gość) 14 października 2011

  pod blokiem

  Byłem pod blokiem mojego brata z moim kolegą. Na trawniku i chodniku były małe jeże, niektóre leżały na plecach a inne chodziły między nogami.
  Drugi sen był taki sam, tyle, że zamiast mojego kolegi była moja siostra ze swoim chłopakiem.

 9. ola (Gość) 28 sierpnia 2011

  3 otulone jeże

  śniło mi się że układam do snu małe 3 jeżyki otulam je w koszyku wiklinowym i śpią smacznie do samego rana a ja budzę się akurat w tym momęcie

 10. gość (Gość) 10 lipca 2011

  jeż

  śniło mi się, że najpierw przygarnęłam jeża, spał on w moim pokoju w pudełku po butach. rano chciałam wyjść z pokoju, a jeż okazał się strasznie złośliwy. wychodząc zamknęłam za sobą drzwi coby ten mały intruz nie wyszedł i mimo, że naprawdę mam drewniane drzwi to w śnie na dole były one z jakiejś gąbki i jeż wyszedł. próbowałam go jakoś spowrotem umieścić w pokoju, a ten ukuł mnie w stopę! potem już tylko czułam strach wobec niego...

 11. Sasuke 19 maja 2011

  Jeż

  Przyjechałem wtedy do domu na wsi, pod murkiem prowadzącym do bramy ukazał mi się jeż, przeszedłem dalej zauważając że jest ich tam więcej, ale zignorowałem to idąc dalej za bramą zauważyłem kolejne jeże aż po chwili zdałem sobie sprawę że to cała plaga. Próbowałem je minąć ale ciężko było gdziekolwiek stanąć. Niektóre jeże były rozdeptane. Lgneły do mnie a jednemu udało się otrzeć o moją dłoń nie robiąc mi nic złego.

 12. kudlata1986 (Gość) 13 kwietnia 2011

  jeż

  śniło mi się,że padał deszcz,stałam z kimś pod jabłonką,był już zmierzch, i strasznie żal zrobiło mi się zziębniętego i zabiedzonego,bezradnego jeża,bezwolnie pozwolił się wziąć na ręce i dać sobą zaopiekować.

 13. damiano (Gość) 28 lutego 2011

  jeż

  w śnie widziałem martwego jeża leżącego na trawie do góry brzuchem. chwile później błądziłem po jakiś korytarzach szukając moich znajomych którzy mi pokazali wcześniej martwego jeża. "uważaj bo tu jest martwy jeż"

 14. nesoxochi 20 stycznia 2011

  jeżyki

  wyszłam z pokoju na korytarz i zobaczyłam dużo małych jeżyków. za chwilę pojawiła się moja córa i niosąc jeszcze kilka maleństw na rękach powiedziała, że je przyniosła.

 15. Kasa (Gość) 22 grudnia 2010

  Jeż

  Miałam dziwny sen. Obudziłam się (to była część snu) i na podłodze pod łóżkiem zobaczyłam martwe jeże. Spojrzałam na swoje ręce- były na nich jakieś wybrzuszenia. Rozcięłam jedno i wyciągnęłam martwego jeża.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny