Sennik Jezioro - SennikOnline.pl

Sennik Jezioro

Nasze interpretacje snu jezioro sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu jezioro

  8 10
 • Interpretacja:

  zawsze jest przepowiednią bogactwa

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 78% Nie 22%

 • Interpretacja:

  Widzieć we śnie spokojne jezioro oznacza pannie lub kawalerowi dobrą partję  Burzliwe - troski

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  Skarby lub zgoda w rodzinie i powodzenie w interesach; Czyste - Twoja egzystencja zostanie zmącona niemoralnym i rozrzutnym trybem życia; O brudnej wodzie - kłopoty, straty i niewypłacalność; Muliste - nieszczęśliwy zwiastun dla interesów i miłości; Wzburzone - przeciwność w miłości; Dla młodej kobiety - zmiana losu, będziesz żałowała dawniejszych lekkomyślnych czynów i lekceważenia nauk moralnych; Żeglować w towarzystwie - spokojne i wygodne życie, a także wielkie szczęście i bogactwo; Łowić ryby - zły związek małżeński. Woda wlewająca się do łodzi - zły wpływ od którego można się uwolnić lub osiągniecie zaszczytów i wysokiego stanowiska lub choroba bliskiej osoby; Przeglądać się - czekają cię przyjemności i szczęście w miłości; Nieznane stworzenia wychodzące z jeziora - zwiastun czekającej cię porażki i pogorszenia zdrowia, niewiele szczęścia. Patrz też --> Zalew.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 54% Nie 46%

 • Interpretacja:

  skarby

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 20% Nie 80%

 • Interpretacja:

  Jezioro - Nieświadomość, pierwiastek żeński, bierne i zbiorcze naczynie mądrości. W baśniach i mitach jeziora są siedzibami potworów i istot nadprzyrodzonych, miejscami, gdzie mogą dziać się rze­czy tajemnicze, niebezpieczne i śmiertelnie groźne.
  Jeziora mają związek z duszami zmarłych, które płyną na drugi brzeg jeziora do krainy zmarłych albo po śmierci za­mieszkują na jego dnie.
  Jezioro jest również źródłem objawienia: na jego gładkiej i lśniącej toni można ujrzeć przyszłość.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 22% Nie 78%

18 6

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Tajemniczy gosc (Gość) 30 lipca 2015

  Pojechaliśmy ze znajomymi nad jezioro i bylo brzydko pochmurnie i plaza byla pod mostem a na podlodze byl narysowanyvrower i wszyscycwskoczylismy w wir cos takiego jak np. na lagunie i nas rwało do przodu i sen się skończył

 2. Moemi 8 maja 2011

  Nad jeziorem

  Znajduję się nad jeziorem i stoję na pomoście. Obserwuję zachód słońca. Niebo jest pomarańczowe i czerwone. W oddali słyszę muzykę, chyba jakiś koncert. Grają moją ulubioną piosenkę. Po koncercie podchodzi do mnie znajomy ze szkoły i mówi, że podobam się chłopakowi z zespołu, którego także kojarzę ze szkoły. Dodaje po chwili, że jeśli on mi się nie podoba, to on jest także zainteresowany i wolny. Nie pamiętam co odpowiedziałam. Krótko po tym obudziłam się...

 3. afemme 20 lutego 2011

  2 mężczyzn i jezioro

  Sen z dnia: 18 Luty 2011 rok
  Śniłam o wyprawie ze znajomymi nad jezioro. Przyjechaliśmy w piękną słoneczną pogodę, jezioro było czyste odbijało blask słońca. Rozbiliśmy się na brzegiem, postanowiłam wejść do wody popływać. Wtedy zauważyłam jak na brzegu jeziora zostało tylko 2 mężczyzn (moi koledzy). Ja pływałam a oni przyglądali mi się. Nagle jezioro zrobiło się jakby mniejsze, tak jakbym pływała w zamkniętym basenie. Koledzy zaczęli mnie wołać, że już będziemy wracać więc płynęłam w stronę brzegu, nagle woda zrobiła się mętna poczułam nieprzyjemny muł pod stopami. Gdy już byłam prawie na brzegu jeden z 1 kolega wstał i poszedł powiedział, że "nie będzie czekał" - 2 natomiast zaczekał na mnie gdy wyszłam powiedział, że "pięknie prezentuje się pływając" i abym się nie przejmowała. Koniec snu.

 4. Krishny 26 stycznia 2011

  Jezioro

  Dzień ładny i pogodny. Niebo wydawało się być białe. Byliśmy razem z chłopakiem nad jeziorem. Woda w jeziorze była zielonkawa. Weszliśmy do niego całkowicie ubrani. Wchodziliśmy coraz głębiej i głębiej, aż zanurzyłam się pod wodę. On również to zrobił. Po czym wynurzyliśmy się, a chłopak zapytał: to ty też otwierasz oczy pod wodą?

 5. angel0707 (Gość) 11 grudnia 2010

  góra i morze

  byłam na jakiejś górze z której trzeba było zejść po waskim pomoście w dół a było bardzo wysoko i bałam się okropnie schodzić

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny