Sennik Kąpiel - SennikOnline.pl

Sennik Kąpiel

Nasze interpretacje snu kąpiel sprawdzają się w 63%

Znaczenie snu kąpiel

  10 10
 • Interpretacja:

  Kąpiel - jest chrztem symbolizującym dobrowolną śmierć i odro­dzenie albo odnowę. Jest wstępem do wprowadzenia na nowy poziom świadomości. W psychicznym procesie oczyszczenia ściera się to, co stare, aby uczynić miejsce dla nowych idei. zmiany poglądów albo uczuć.
  W świecie klasycznym wierzono, że kąpiel obmywa z zanie­czyszczeń ciało i umysł, oczyszcza więc jedno i drugie, zanim nastąpi porozumienie z bogami. Kąpiel była przygotowaniem do odbierania w świątyni uzdrowicielskich snów, zesłanych przez bogów. Kąpanie się we śnie może zatem symbolizować rozpoczęcie procesu uzdrawiania.
  Inne znaczenie: pozbycie się niepożądanych uczuciowych lub psychicznych „bmdów", takich jak uprzedzenia, żale i złoś­ci, a także niechcianych związków.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 80% Nie 20%

 • Interpretacja:

  Kąpiel: Pozbędziesz się troski.
  Kąpiel, brać w ubraniu: Zdobędziesz więcej, niż oczekiwałeś. Kąpiel, na łonie natury: Dostaniesz piękną, mądrą i pracowitą synową.
  Kąpiel, w ciepłej wodzie: Śnisz o namiętnej miłości i w koń­cu ją znajdziesz.
  Kąpiel, w mętnej wodzie: Twoje życie znów się komplikuje.
  Kąpiel, w pokoju: Zdrada.
  Kąpiel, w zimnej wodzie: Grozi ci lekka niemoc.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 53% Nie 47%

 • Interpretacja:

  Smutek lub nowi przyjaciele; W wannie - gwałtowna choroba; W rzece - siła i wytrwałość; W strumyku - wyzdrowienie lub śmierć bliskich krewnych lub przyjaciół; W czystej wodzie - ogólnie powodzenie i zdrowie; W brudnej - niepowodzenia, ubóstwo, smutki i złe zdrowie; W morskiej wodzie lub jeziorze - dobre zdrowie lub honory bez pożytku; Zimna kąpiel - dobrobyt; W ciepłej wodzie - pomyślność w interesach; Gorąca - zaziębienie lub skomplikowana choroba; Przygotowywać kąpiel - przemijające przeciwności; Widzieć kąpiących się - jakieś zgryzoty; Z innymi - złe towarzystwo lub oszczerstwo; Mydlić się w niej - radosne wieści lub długie zdrowie; Dla ciężarnych - poronienie lub wypadek; Bawić się w kąpieli - strata czasu i pieniędzy.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 47% Nie 53%

 • Interpretacja:

  w wannie - gwałtowna choroba

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 27% Nie 73%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Ala 123 (Gość) 22 grudnia 2015

  duży pająk

  Byłam z przyjaciólmi których nie znam w rzaczywistym świecie, a w moim pokoju była jakaś starsza osoba niewiem kto to był nagle zatakował ją duży pająk wcale jej nie ratowaliśmy ponieważ była złą kobietą i się cieszyliśmy że zatakował ją pająk

 2. Ala 123 (Gość) 22 grudnia 2015

  duży pająk

  Byłam z przyjaciólmi których nie znam w rzaczywistym świecie, a w moim pokoju była jakaś starsza osoba niewiem kto to był nagle zatakował ją duży pająk wcale jej nie ratowaliśmy ponieważ była złą kobietą i się cieszyliśmy że zatakował ją pająk

 3. Olcia (Gość) 22 grudnia 2015

  kąpiel w albie komunijnej

  Miałam komunię (chodź komunie miałam już bardzo dawno) zauważyłam jezioro podwinałam albę i w niej skoczyłam do wody na brzego stało moje kuzynostwo, a mama moczyła nogi siedząc na trawie ja pływałam blisko brzego aż nagle zerwał się silny porywisty wiatr jezioro nie było wzburzone tylko normalne ale zato nie mogłam dopłynąć do brzegu i nie czułam gruntu pod nogami jak bym była na jakiejś głębokiej wodzie bardzo się bałam.

 4. Bebe (Gość) 18 października 2015

  Brudna woda w wannie

  Stoje naga obok / chyba po kompieli/ wanny pełnej czarnej brudnejgestej wody słysze głos " tyle z ciebie wyszło/ usunieto/

 5. wiatraczek (Gość) 19 marca 2015

  kapanie psa

  Ostatnio tzn dzis snil mi sie moj pies dosc duzy on jest i snilo mi sie ze kapalem go w wannie. Powiem jeszcze ze byl spokojny mowilem do niego. Kolor brazowy.

 6. wiatraczek (Gość) 19 marca 2015

  kapanie psa

  Ostatnio tzn dzis snil mi sie moj pies dosc duzy on jest i snilo mi sie ze kapalem go w wannie. Powiem jeszcze ze byl spokojny mowilem do niego. Kolor brazowy.

 7. Magda3061 (Gość) 27 września 2013

  kąpiel

  śniło mi się, że przyjechałam nad jezioro, gdzie kąpały się moje 3 koleżanki, w tym jedna, z ktorą nie mam kontaktu od kilku lat. potem gdy weszłam do wody zauwazylam ze kąpią się nago.

 8. goss (Gość) 3 sierpnia 2013

  kapalam sie z synami

  przygotowalam kapiel w wannie
  starszy syn wszedl do wanny
  ja tez weszlam do wanny
  mlodszy syn tez zaczal sie z nami kapac
  to byla zwyczajna kapiel bez zadnych znakow erotycznych
  oni sa obecnie dorosli , woda byla ciepla ,bylo to przyjemne uczucie

 9. mariola (Gość) 3 lipca 2013

  kąpiel

  Szykowałam się do pracy, czy do jakiegoś wyjścia i w pomieszceni gdzie przebywały inne osoby
  brałam prysznic będąc naga. Spieszyłam się i nie byłam skrępowana swoją nagością. Zależało mi abym szybko sie wykąpała.

 10. Ewelina (Gość) 14 marca 2013

  Kąpiel w ciepłej wodzie jeziora

  Kąpałam się w ciepłej wodzie jeziora a potem szłam lasem do jakiegoś domku do koleżanek a po drodze znajdowałam grzyby jadalne...

 11. Doti35 28 lutego 2013

  Śniło mi się ,że wraz ze siostrą brałam kąpiel w wannie i nagle zaczęła pływać ludzka kupa i śmiejąc się zaczęłyśmy się z siostrą kłócić która to zrobiła .

 12. Guśka (Gość) 5 listopada 2012

  Kąpiel z chłopakiem

  Śniło mi się, że brałam prysznic z jakimś chłopakiem, chyba byliśmy razem, całowaliśmy się.

 13. gość (Gość) 1 października 2012

  kąpiel

  Kąpałam swojego małego syna(obecnie jest dorosły) w wanience ale był ubrany w biały czysty szlafrok
  i nagle woda zrobił się brudna.Brud spływał ze szlafroka..

 14. alka (Gość) 1 marca 2012

  noworodek

  kapalam noworodka byl taki bardzo malutki,kruszynka blondynek niby mamy co ma 77lat syn potem lezal na lozku nagle zobaczylam go na dworzu na skarpie gdzie podchodzily wiewiorki i pies ktory go chwycil i puscil ja chcialam krzyczec do corki doroslej zeby leciala go ratowac a nie moglam slowa wypowiedzie podobno jeczalam

 15. zaba (Gość) 4 stycznia 2012

  zaba

  kapałam sie z chlopakiem w rzece dosyc brudnej, byla bardzo ciepla woda ale zastanawia mnie zapach kiszonej kapusty ktory czułam przez sen

 16. ola (Gość) 24 października 2011

  dziwna kąpiel

  kąpie się pod prysznicem nagle przecinam skórę i piszę krwią wielkimi literami ĆREIMŚ co w odbiciu lustrzanym oznacz ŚMIERĆ.

 17. porki85 25 marca 2011

  śmierć syna

  jak zwykle kąpałam wieczorem dzieci i w pewnym momencie wyciągam z wody syna,który nie oddycha. Próbuję go reanimować,ale to nic nie pomaga. Krzyczę, wołam o pomoc. W końcu zanoszę Go do męża i płaczę, że nasz syn nie żyje.

 18. Manga (Gość) 12 marca 2011

  Kąpiel

  Przyjechali do mnie chłopcy ze szkoły bardzo wcześnie. Ja byłam w piżamie. Chciałam szybko się przebrać i zrobić makijaż. Z jednym z nich poszłam na obiad.

 19. teri (Gość) 15 lutego 2011

  kapiel

  Byłam na łące. Zauważyłam coś jak wąwóz, na dole była niezbyt czysta woda, a w niej kąpały się dzieci. Zaczęłam do nich schodzić po dosyć stromej błotnistej ścieżce.

 20. Audioholia 9 stycznia 2011

  Kapiel w zimnym morzu w czyimś śnie

  Bliska znajoma śniła, iż byliśmy nad morzem i mimo że było bardzo zimno ja koniecznie chciałem się kąpać. Była zdziwiona tym. Samym snem również była zdziwiona :-)

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny