Sennik Karaluch - SennikOnline.pl

Sennik Karaluch

Nasze interpretacje snu karaluch sprawdzają się w 65%

Znaczenie snu karaluch

  8 10
 • Interpretacja:

  Karaluch - Ukradkowość, skrywanie się, aby przeżyć. Karaluchy kojarzy się z jedzeniem (pokarmem duchowym), zwłaszcza jego psu­ciem się i gniciem (alchemicznym stanem obumierania starego, aby uczynić miejsce nowemu). Karaluchy mają również związek z brudem w sensie własnego psychologicznego „bru­du", to znaczy stłumionych pragnień albo projekcji „cienia".
  Karaluchy, widzieć: Poczujesz się szczęśliwy.
  Karaluchy, zabijać: Goście nie będą zadowoleni z twojego powitania.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 65% Nie 35%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. goko (Gość) 10 lipca 2016

  karaluchy

  niezbyt dużo , kilka karaluchów różnej wielkości, uciekających, ja musiałam je zjeść, jednego rozgryzłam i potem z obrzydzeniem wypluwałam fragmenty

 2. anula (Gość) 28 czerwca 2016

  Karaluchy

  Śni mi się,że w każdym pokoju po ścianach chodzą karaluchy,na łóżku w sypialni też są.Ściany są bardzo białe.Karaluchy czarne.Wylewam jakiś płyn i karaluchy odchodzą.Ściany są ponownie czysto białe.

 3. KZ (Gość) 6 maja 2016

  Karaluchy

  Śnił mi się obcy pokój, pod scianą zwykłe łózko, na łóżku materace jeden na drugim. Stałam prze łóżkiem i podniosiłam materace po kolei, między materacami widziałam uciekające karaluchy, które próbowałam zabić. Kolejne materace były coraz brudniejsze. Takie tam...

 4. maya (Gość) 5 lipca 2014

  Byłam w moim pokoju i nagle zauwazyłam nieprawdopodobnie ogromnego karalucha na suficie, potem spadł ns podłogę i wpełz pod moje łóżko.

 5. aisog8 (Gość) 18 września 2012

  karaluch

  widziałam we śnie jak ogromny karaluch wychodzi ze szpary w scianie , karaluch był naznaczony miał wzór(jakis znaczek) na pancerzu.

 6. rysiek (Gość) 15 listopada 2011

  inwazja karaluchów

  wszędzie są ogromne karaluchy, jest ich tak dużo że jest wrażenie jakby wylewały się z dziury starego materaca. Rozlewają się po całym pomieszczenie, że nie ma gdzie uciekać.Stoję jak sparaliżowana

 7. aga (Gość) 17 października 2011

  Kararuchy ze ściany.

  Na ścianie nad moją głową pojawiła się wielka dziura, w której było pełno karaluchów. Wstałam a na podłodze dużo robaków i jakiś żółty pająk.

 8. Nogo (Gość) 10 września 2011

  Karaluchy wychodzą z kątow

  Karaluch wychodzi za tapety i chodzi po szafce i ścianie. Po jaims czasie widzę ich wiecej, wiec usiluję je zabić, one uciekają, ale w końcu udaje sie i mój kapec je dopada ( a przy okazji jakiegoś pajęczaka)

 9. gość (Gość) 6 września 2011

  karaluchy

  Stoję w domu i rozmawiam z kimś z rodziny na temat mrówek które pojawiły sięwcześniej w domu. Nagle zauważamy, że oprócz mrówek,w domu,znajdują się także karaluchy i myszy [uciekają pod szafy, dywany itd]

 10. wojtal (Gość) 20 sierpnia 2011

  karaluchy

  Spię i czuje po ciele jak by cos chodziło i nagle zrywam sie widzę pełno karaluchów na moim ciele

 11. Samanta (Gość) 14 lipca 2011

  Bez tytułu

  Stałam na krzesle z latarką ktora sie swieciła .Było to koło a w tym kole były paro centymetrowe kalaruchy i małe, czarne robaczki a obok siedział ptasznik.Gdy stałam na krześle głosno krzyknełam.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny