Sennik Kataklizmy - SennikOnline.pl

Sennik Kataklizmy

Nasze interpretacje snu kataklizmy sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu kataklizmy

  10 10
 • Interpretacja:

  Mogą to być powodzie, przypływ, trzęsienie ziemi, lawina, pożar itp. Patrz też --> hasła z nazwami poszczególnych kataklizmów.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. syndra (Gość) 20 sierpnia 2013

  dziwne zdarzenia

  Śniło mi się że jest burza w oddali i zbliża się do nas. Pioruny dosiegaly do ziemi i gdy dotknęło to i wszystko co w poblizu jest z nia polaczone bylo razone prądem. Nagle ziema zaczela się trzęść i zwężać. Bloki, nasze domy zaczęły jeździć w naszą stronę, a my uciekaliśmy. Potem chwaliśmy się w szafie przed burzą.

 2. ezv (Gość) 20 listopada 2012

  las

  chodziłem po lesie sosnowym ziemia była popękana i wydobywała się lawa, uciekałem i widziałem zwłoki

 3. GhostSee (Gość) 18 sierpnia 2011

  Kataklizm

  Byłem w rodzinnym mieście, wydawało mi się że bylem na basenie ale nie pływałem w nim. Wychodząc na zewnątrz zobaczyłem wysokie na 30 metrów wzburzone fale, nie wiedziałem co się dzieje, byłem zdezorientdyowany, dopiero gdy uwidziałem potężny transportowiec unoszący się na falach zmierzający w moim kierunku zacząłem uciekać do budynku z którego wyszedłem. Fale ogarniały całe miasto i trzaskały o budynek, ściany zaczęły pękać ale na szczęście nic się nie stało. Po całym tym chaosie ustała cisza, budynek nie był zalany całkowicie, wiec mogłem wyjść na dach i zobaczyć co się stało i wtedy zobaczyłem zalane całe miasto, nie było dróg, wystawały tylko wysokie budynki a wokół był spokojny ocean z pływającymi delfinami. Schodząc do budynku na którym się znajdowałem chciałem poinformować ludzi co się stało i zobaczyłem uszkodzony rurociąg z gazu który się palił na szczęście była tam osoba która natychmiast wyłączyła dopływ gazu. Wyszliśmy na dach budynku żeby wszyscy mogli zobaczyć co się stało i zobaczyli ocean zamiast miasta, widok był za jednym razem przerażający, a za drugim niesamowity.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny