Sennik Katastrofa - SennikOnline.pl

Sennik Katastrofa

Nasze interpretacje snu katastrofa sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu katastrofa

  10 10
 • Interpretacja:

  gdy jesteś świadkiem katastrofy - bardzo złym znakiem to jest dla Ciebie;

  kiedy Ty jesteś ofiarą katastrofy - wróży Ci to szczęście

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 56% Nie 44%

 • Interpretacja:

  Możliwość poważnych zmian; Katastrofa kolejowa - nagłe niepowodzenia, wszystko pójdzie nie tak jak chciałbyś; Morska - długa, kosztowna i grożąca więzieniem rozprawa sądowa.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 40% Nie 60%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. szarak (Gość) 2 kwietnia 2013

  Katastrofa morska z porwaniem

  Śniłem o podróży na wielkim statku pasażerskim. Tuż przed dopłynięciem do celu (portu) statek zawrócił i rozpędził się w kierunku otwartego morza. Po osiągnięciu maksymalnej prędkości nagle wykonał zwrot, który spowodował wywrócenie statku. Miałem przeczucie o nadciągającym niebezpieczeństwie i usadowiłem się tak na balustradzie pokładu, że wywracający się statek wyrzucił mnie daleko w morze tak, że nic mi się nie stało. Okazało się że był to celowy zabieg jakiejś organizacji, która porwała w ten sposób większość pasażerów wyławiając ich z morza i zamykając w obozie (baraki, obozowe ciuchy, ogrodzenia z drutu kolczastego). Był tam ze mną mój dorosły syn.

 2. Artur G. (Gość) 28 marca 2011

  Katastrofa lotnicza

  Witam, ubiegłej nocy śniło mi się, że leciałę samolotem pasażerskim, w nim dużo ludzi, nie było miejsca, więc siedziałem z boku nie przypięty pasami. Nagle zauważyłem, że samolot się zniża jakby miał lądować, jednak zaczyna tak jakby spadać, widzę drzewa, zaraż jakiśeś wrzaski ludzi, huk i obudziłem się. Proszę o dokładną interpretację mojego snu, pozdrawiam

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny