Sennik Kawa - SennikOnline.pl

Sennik Kawa

Nasze interpretacje snu kawa sprawdzają się w 68%

Znaczenie snu kawa

  7 10
 • Interpretacja:

  Kawa wyraża pragnienie inspiracji, urozmaicenia i energii, co może się odnosić do kontaktów towarzyskich. W dokładnej analizie symbelu istotne są następujące okoliczności towarzyszące:
  - Mielenie kawy oznacza udane życie rodzinne.
  - Parzenie kawy może zapowiadać dobrobyt.
  - Picie ciepłej kawy zapowiada urozmaicenie i ożywienie, natomiast picie zimnej porażkę. Niezależnie od tego picie kawy oznacza przeważnie, że jesteśmy lubiani.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 77% Nie 23%

 • Interpretacja:

  Oczerniają Cię lub powodzenie w życiu i szczęście w pożyciu małżeńskim; Dla nieżonatego i niezamężnej - zapowiedź poznania wiernego i pracowitego towarzysza życia; Pić - zabawa w dużym towarzystwie lub utrapienia i trudy; Dla męża lub żony - nieporozumienia i częste kłótnie; Handlować - nieporozumienia w interesach; Sprzedawać - same straty; Kupować - dobra kondycja finansowa; Palić - unikniesz zła; Przyrządzać - padniesz ofiarą bajek; Zielona - zuchwali wrogowie; Rozbić naczynie z kawą - kłótnia w najbliższym otoczeniu.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 70% Nie 30%

 • Interpretacja:

  Kawa - Wystrzegaj się osób, które szargają twój honor. Kawę, gotować: Będziesz miał dobry i wzorowy dom. Kawę, mleć: Nawiążesz znajomość z plotkarą. Kawę, prażyć: Przygotuj się, przyjdzie gość.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  Kawa - Kształt ziarna jest symbolem erotycznym. Pijący kawę przy­puszczalnie przeżyje jakąś przygodę miłosną. Pijący kawę w towarzystwie dostanie zapewne kosza.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 45% Nie 55%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Łąki (Gość) 31 marca 2018

  Kawa

  Piłem kawę, już się kończyła i niespodziewanie łaknąłem razem z fusami, po czym wyplułem spowrotem do kubka.

 2. aaaaa (Gość) 30 czerwca 2014

  kawa

  mama nie zyje od ponad 12lat,sniła mi się że mówiła bym nie piła kawy,a ja jej na to odpowiedzialam ,że przecież piję i innkę nie tylko naturalną

 3. aaamorek (Gość) 23 lipca 2013

  kaawa

  dużo znajomych i rodzina przy stole po jednej stronie ON-(dopiero się poznajemy ) po drugiej ktoś kto był dla mnie kiedyś ważny. pamietam ze gdy podeszłam zapytać kto parzoną a kto rozpuszczalną piotr podszedł do mnie, przytulił i stał obok mnie a temu z naprzeciwka powiedziałam ze jego o zdanie nie pytałam. miałam zrobić 10 parzonych kaw i 7 rozpuszczalnych.

 4. kawosz (Gość) 17 października 2011

  wylana kawa

  nasza studniówka. ja i moja przyjaciółka miałyśmy być wybrae do tańczenia poloneza. ona się zgłosiła, na co ja zdenerwowałam się i podeszłam do niej wylewając kawę na jej odświętne ubranie. dziewczyna nie mogła juz tańczyć.

 5. maziej (Gość) 16 maja 2011

  kawa na festynie

  Poszedłem na stadion piłkarski, gdzie był festyn i piłem przy stoliku kawę o ile pamiętam z expresu. chyba była z mlekiem ;> a i był poranek, bo wolałem iśćna ten stadion niż do szkoły :)

 6. annnaa (Gość) 25 lutego 2011

  przygotowałam parzoną kawę dla znajomego, a on stwierdził iż woli pić kawę bez fusów i zaczął ją przelewać przez sitko...kawa się wylała do zlewu a fusy zostały w sitku.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny