Sennik Kino - SennikOnline.pl

Sennik Kino

Nasze interpretacje snu kino sprawdzają się w 23%

Znaczenie snu kino

  7 10
 • Interpretacja:

  Kino - We śnie ukazują się często fragmenty niedawno ogląda­nego filmu, wyraźnie jednak zmienione. Wyświetla się film własnego życia! Podświadomość alegorycznie przed­stawia sytuację śniącego. Dzięki wydostaniu się z mrocz­nego kina duszy uzyskuje się jaśniejszy pogląd na niektóre sprawy.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 23% Nie 77%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Oleńkaaa (Gość) 12 lutego 2012

  Dziwny

  Śniło mi się, że z dwiema przyjaciółkami opuściłyśmy lekcje i poszłyśmy do kina, ale nic nie oglądałyśmy. Nawet nie weszłyśmy na salę kinową. Nagle znalazłyśmy się w dziwnym miejscu, gdzie był ptak w jakimś pojemniku z jakimś płynem. Zaczął się świecić i znikł. Miał rozpięte skrzydła i zdarzyło się to dwa razy. W tym śnie zanim poszłyśmy do kina to w tym śnie chodziłam z chłopakiem, który mi się podoba i chyba nawet był tam z nami. Po tym wszystkim śnił mi się wielki zegar słoneczny.

 2. wolverine18 7 maja 2011

  Pocałunek w kinie

  Siedze w kinie i zaczynam sie całować z kobietą której nie znam ale wydaje mi sie jak bym ją znał podczas gdy obok nas siedzi dwoje naszych znajomych

 3. MychAa 20 marca 2011

  Kino

  Dziś po raz kolejny śniła mi się wycieczka rodzinna . Wczoraj na basen dziś do kina . Stałam przed kinem potem weszłam do niego z rodzicami . Rodzice poszli z młodszymi siostrami na bajkę, a ja na "Sala Samobójców". Chciałam , żeby ktoś ze mną poszedł ale nikt nie chciał bo się bał. Pamiętam też , że sama siedziałam na sali koło mnie kilka osób i jadłam popcorn . Siedziałam na przeciwko ekranu . Można powiedzieć , że w jego centrum i uważnie oglądałam .

 4. adula (Gość) 30 stycznia 2011

  kino

  na klasowym wyjściu do kina siędzę i czekam na seans od pasa w górę naga, wychodzę by się ubrać a potem nie moge znaleźć swojego miejsca

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny