Sennik Klęski żywiołowe - SennikOnline.pl

Sennik Klęski żywiołowe

Nasze interpretacje snu klęski żywiołowe sprawdzają się w 85%

Znaczenie snu klęski żywiołowe

  7 10
 • Interpretacja:

  Klęski żywiołowe - Częsty motyw koszmarów, który wyraża głęboki niepokój o to, czy zdoła się przeżyć jakiś poważny wstrząs. Takie koszmary występują podczas pełnych wewnętrznego niepokoju okresów przejściowych w życiu, a także na skutek ciężkich urazów albo chorób, żalu, rozwodu lub utraty pracy czy poczucia własnej wartości. Klęskami żywiołowymi mogą być powodzie, fale przypływu, trzęsienia ziemi, lawiny, pożary itd. Takie koszma­ry mogą wyjaśnić, jaka kwestia wymaga uwagi i rozstrzyg­nięcia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 85% Nie 15%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. marzenunia (Gość) 2 sierpnia 2016

  burza

  śniło mi się że jestem z mężem na działce i zrywa się burza zrywa nam dach prubóję nad nią zapanować uciekamy patrzę a tu tsunami idzie z morza jest to czarna woda krzyczę do męża że jest tsunami abyśmy uciekali na wysokie tereny. Biegnę mąż jest przy samochodzie ja uciekam na wyższe tereny gdy się uspokaja szukam męża zastanawiam sie czy przeżył i go szukam

 2. misterioustories 16 lipca 2012

  NYC Klęska żywiołowa

  Pierwszy sen był w 2001 roku, wtedy to wokół Empire State Building spadały ogniste kule, potem zaczęły spadać na Polskę.
  Nie pamiętam takich snów aż do zeszłego oku, kiedy to po raz pierwszy przyśniły mi się ogromne trąby powietrzne w Nowym Yorku. Podczas przerwy (w szkoleniu) wyszliśmy na przerwę na dach. Był to budynek kilku segmentowy, my przebywaliśmy na niższym. Rozmawiam z jakimś starszym ode mnie mężczyzną, chyba Donaldem Trumpem, oczywiście dziwię się, że mam takie szczęście, żeby go poznać, ale tłumaczę sobie, że jestem na szkoleniu na Manhattanie i pewnie to jego budynek itp. Spada na mnie dość spora kropla wody, myślę, że to ktoś się wygłupia i wylewa coś na mnie z okna, ale krople te są coraz bardziej częste i czuje je coraz więcej osób. Chowamy się pod zadaszeniem do wejścia do wyższego segmentu (części budynku są tak ze sobą połączone, że z dachu jednej części można bezpośrednio wejść na któreś z pięter innej części), kiedy to zaczynają nadchodzić trąby powietrzne, jest ich kilka, są różnej wielkości, jedne grubsze, inne cieńsze. Robi się nagle chłodno i wietrznie. Trąby przechodzą bardzo blisko nas, jedna po drugiej. Nic nam się jednak nie dzieje, choć miasto ulega zniszczeniom. Ten sen się powtarza i mam w nim świadomość cofania się w czasie, wiem, co nastąpi i przeżywam to na nowo, ale z różnych perspektyw.
  Dziś na przykład jetem pod jakimś centrum handlowym, czekam chyba na kogoś, dokładnie nie pamiętam. Potem biegnę jakimś podziemnym przejściem, chyba pod jakąś bardzo szeroką ulicą, albo może ogromnym placem, czy rondem. Wiem, że jest jakaś staruszka, ale nie pamiętam, czy mam jej pomóc, czy coś przynieść.
  Następnie jedziemy przez Nowy York samochodem, żeby zobaczyć się z moim ojcem (w rzeczywistości nie znam tego mężczyzny ze snu) i wiem, że on zginie tego dnia. Moi znajomi pytają się, czy chcę się z nim spotkać, bo dzisiaj zginie. Odpowiadam, że tak. Po spotkaniu z nim przez Nowy Jork znowu przechodzą trąby powietrzne, niszczą Manhattan (nie doszczętnie), ale nam się nic nie dzieje.
  Potem pamiętam, że jest ciemno, a my ze znajomymi stoimy obok samochodu. Jest czerwony. Mówię, że to już teraz i wtedy na niebo nadciągają tysiące świecących/płonących kamieni różnej wielkości. Wygląda to jak atak obcych. Wtedy spadają z nieba kamienie. Są to głównie ogromne głazy, od których udaje mi się odskoczyć. Wiem, że to inwazja i chyba następuje początek końca świata.
  Nie pamiętam co się potem stało.
  Co to może oznaczać i dlaczego to się powtarza ?? Czasem śni mi się to dwa razy jednej nocy.

 3. olcia (Gość) 13 grudnia 2011

  ewakuacja

  śniło mi się że na moją ulicę przyjechała policja i zaczęła ogłaszać że musimy wszyscy się jak najszybciej ewakuować z miasta, wszyscy zbierali swoje rzeczy,mój brat zabrał naszego psa i psa drugiego niby naszego który był łysy (w rzeczywistości mam tylko jednego psa,kudłatego). stałam w domu przy oknie i widziałam jak mała trąba powietrzna niszczy auta do naszego "podeszla" troszkę nim potrząsła i odeszla zostawiając znak na piasku " :( " gdy spojrzałam na niebo chumury były czarne i szybko się przesówały. co to może oznaczać?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny