Sennik Klucz - SennikOnline.pl

Sennik Klucz

Nasze interpretacje snu klucz sprawdzają się w 39%

Znaczenie snu klucz

  7 10
 • Interpretacja:

  Klucz - Według Artemidora sen o kluczu to znalezienie klucza do czyjegoś serca, zasługującego na miłość śniącego. Według innego tłumaczenia oznacza, że zmiana miejsca jest nie­możliwa, stąd lepiej nie przystępować do planowanej podróży. Obraz senny może też być kluczem do tajemni­cy. Jego zguba oznacza niemożliwość jej poznania. Zgubie­nie klucza mówi, że czas skończyć z niepotrzebną tajemni­czością.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Szczęście lub bogactwo przez transakcje handlowe; Klucze - obecnie masz dużo rozsądku; Znaleźć lub otrzymać - ujdziesz szczęśliwie zasadzki lub czyjeś narodziny; Dać komuś - małżeństwo; Zgubić - kłótnia lub popełnisz coś szalonego lub rozczarowanie i nieprzyjemności; Nosić - dzięki oszczędności zajdziesz daleko; Dla młodej kobiety - kłótnie z bliską osobą; Otwierać nim - będziesz o coś posądzony lub popadniesz w niełaskę.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Klucz - Przestaną ci ufać. Zauważą, że chorobliwie interesu­jesz się intymnymi sprawami innych.
  Klucz, zgubić: Ze względu na brak wyrozumiałości, tylko u nielicznych będziesz mile widzianym gościem.
  Klucz, znaleźć: Jesteś niestały. Porzucisz dom i pójdziesz szukać przygód.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 11% Nie 89%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Enovar (Gość) 24 kwietnia 2013

  YbAgtKddHaaxVkxszo

  przeprowadzka to ekscytujący meonmt. przynajmniej u nas tak było. jak odebraliśmy klucze to tak mnie rozbolała głowa, że zamiast się przeprowadzać, leżałam plackiem cały dzień i dochodziłam do siebie życzę udanej i bezstresowej przeprowadzki!

 2. ewa.henryka (Gość) 31 stycznia 2013

  znalezione klucze.....

  a mi się śniło, że mój były mąż rzucił mi klucze od domu który mamy zamiar sprzedać. Szukałam ich w trawie, znalazłam, wzięłam do ręki i byłam szczęśliwa że je mam. To może znaczy, że rychło sprzedam dom? ;-)

 3. natt (Gość) 31 lipca 2012

  złodziej

  sen zaczął się od picia razem czerwonego wina pot namiotem , ale na moim podworku w pewnym momencie poszlam do domu sie przebrac i juz gdy chcialam wychodzic przyszla kolezanka ktora chyba chciala gdziez ze mna wyjsc, nastepnie wyjasnilam. jej ze mam gosci i ze niech pojdzie do nich a ja zaraz przyjde. Zabrałam się za szukanie kluczy od domu, poszłam w miejsce gdzie trzymamy klucze, widziałam dziesiątki kluczy... wzięłam jakiś i wyszłam z domu próbujac zamknąć drzwi na to przyszla ta sama kolezanka co wczesniej i powiadomila mnie ze po podworku chodzi zlodziej i wynosi różne sprzety,(podałam jej klucz i ona probowala zamknąć drzwi) pobiegłam do niego i z tego co miał w skrzynce rzucila mi sie w oczy wiertarka. Mowie do niego co on robi? A on odpowiedzial ze tata mu pozwolil wziąć te wszystkie rzeczy, ale wiedzialam ze to nie prawda, probowalam go zatrzymac przed ucieczką, nagle na podworku nikogo nie było i w tej chwili się obudzilam...

 4. Alan (Gość) 24 czerwca 2012

  Klucze

  Ja ze snu niewiele pamiętam, tylko to, że mój kolega, który ostatnio wkurzył się na mnie podał mi jakiś klucz, miałem go dorobić sobie. pamiętam tylko jeszcze obraz kluczy od domu i tych dwóch, które dorobiłem wszystkie spięte razem...
  ...i jak ja mam to odebrać...?

 5. pałel (Gość) 15 marca 2012

  klucz

  mój zmarly ojciec przyszedl do mnie we śnie i wciąż podawal mi klucze Ten sen powtarzał sie kilkakrotnie w ciągu nocy

 6. karolina (Gość) 11 kwietnia 2011

  klucz

  Śnił mi się mężczyzna (dobrze zbudowany, łysiejący, w garniturze, bardzo wysoki) , śnił mi się on już kilka razy wcześniej i za każdym razem budził we mnie niepokój, z tego co wiem był on islamskim terrorystą (ale to nie ma większego znaczenia dla snu), bałam się go, a on podszedł do mnie, objął mnie ramieniem i podał mi duży brązowy klucz, spytałam go do czego on mi jest potrzebny a on powiedział, że to klucz do największej tajemnicy, wzięłam go od niego, podziękowałam i spytałam się do czego on pasuje? które drzwi mam nim otworzyć? powiedział mi, że sama mam to ocenić i odszedł no i wtedy sie obudziłam;d nie wiem o co chodzi :D a tak w ogóle przez cały ten czas kiedy on przy mnie stał to tak dziwnie sapał i wydawało mi się jakby sie slinil jak przy mnie stal:d no serio, i to nad tym myślałam cały dzień bo nie wiem jak mam to interpretować ; )

 7. miki (Gość) 8 stycznia 2011

  chłopak?

  Byłam w sali wykładowej. W pewnym momencie wykładowca powiedział, aby Ci co nie są zainteresowani, wyszli. Spojrzałam w stronę drzwi, aby zobaczyć kto wyszedł. Wtedy zobaczyłam, że zbliża się do mnie kolega z roku i mówi:"Przepraszam, ale powinienem się z Tobą przecież pożegnać" i caluje mnie mocno w policzek. Wszyscy nam się przyglądają. Nagle znajduję się na korytarzu, a tam w kółku stoi 3 kolegów z mojego roku (w tym ten od buziaka;P). Widząc mnie, proszą mnie o klucz do szatni, bo chcieli odebrać moją kurtkę. Na moment się odwróciłam i słyszę, że jeden z nich (nie wiem który) mówi: "Chciałbym z Tobą o czymś poważnie porozmawiać..." i tu zakończył mój się sen

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny