Sennik Kolana - SennikOnline.pl

Sennik Kolana

Nasze interpretacje snu kolana sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu kolana

  7 10
 • Interpretacja:

  Niespodziewane spotkanie z płcią odmienną lub powodzenie; Klęczysz - będziesz prosić o przebaczenie lub wielkie kłopoty w interesach; Spuchnięte - nieszczęście; Strzaskane - ubóstwo lub jeszcze gorzej; Osłabione - przywlecze się choroba; Siedzieć komuś - uwolnisz się od niemiłych zajęć; Dla młodej kobiety - przykre zarzuty; Brudne - choroba; Kobiece - szczęśliwa i trwała miłość; Wąż na nich - upokorzenia od wrogów; Siedzący kot - uwodzicielski wróg.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  strzaskane - nędza.

  Osłabione - choroba.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. DOMINIK (Gość) 18 stycznia 2013

  DZIELNICA ZA MIASTEM

  TYPOWY SEN, BIAŁY DZIEŃ SYTUACJA TOCZY SIĘ GDZIEŚ ZA MIASTEM JAK ZWYKLE JESTEM NIE KTÓRE ELEMENTY KONTROLOWAĆ ALE NIE TEN POTWORNY BÓL KOLAN, PIERWSZY RAZ ŚNI MI SIĘ COŚ TAK POTWORNEGO. CZUŁEM TEN BÓL TAK SILNIE ŻE PRZESTAŁEM SOBIE ZDAWAĆ SPRAWĘ ŻE ŚNIĘ. A SEN JAK JEDEN Z WIELU PEŁNO ZNAJOMYCH I JAK ZWYKLE DWÓCH Z KTÓRYMI JUŻ JAKIEŚ 10 LAT SIĘ NIE TRZYMAM LECZ W PRZEWAŻNIE KAŻDYM ŚNIE SĄ.

 2. nana281997 (Gość) 4 listopada 2012

  ex, ona ja on i ona

  Mój były siedział pod szkołą i trzymał na kolanach jakąś dziewczynę z którą był w związku. (nie wiem z kąt to wiem jak to w snach po prostu wiem) Była tam też moja koleżanka która sie w nim kocha. Bałam sie że ona sie załamie. W następnym momencie pobiegłam ze łzami w oczach do chłopaka który był moim przyjacielem ale nie wyglądał jak on. Przytuliłam sie do niego. W następnym momencie zobaczyłam że on jest zazdrosny o to że jestem w objęciach przyjaciela. Zastanawiam sie nad tym snem ponieważ moim byłym jesteśmy tylko znajomymi.

 3. Weronika (Gość) 17 czerwca 2011

  .

  Gadałam ze swoją koleżanka z klasy na korcie tenisowym i ona była emo i miała pomaranczowa sukienke po kolana.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny