Sennik Kolczyki - SennikOnline.pl

Sennik Kolczyki

Nasze interpretacje snu kolczyki sprawdzają się w 49%

Znaczenie snu kolczyki

  10 10
 • Interpretacja:

  Kolczyki - Będziesz świadkiem pychy i upadku.
  Kolczyki, kupować: Zarozumiałość zgotuje ci nieprzyjem­ności.
  Kolczyki nosić: Nareszcie odkryjesz sekret, który cię od dłuższego czasu niepokoił.
  Kolczyki, zgubić: Koniec z dobrym nastrojem.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Zysk lub zasługujesz na wyróżnienie, ale na to nie licz lub dobre wiadomości; Znaleźć lub odnaleźć - szczęście i zysk; Nosić - dowiesz się o czyjejś tajemnicy; Kupować - próżność lub lekkomyślność lub troska o Ciebie; Zgubić - jakieś utrapienie; Złamać - ktoś Cię zdradzi; Samemu złamać - zdrada własnego towarzystwa.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  zysk

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 45% Nie 55%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. mysia (Gość) 4 sierpnia 2016

  Kolczyk

  Śniło mi się, że byłam w sklepie z mamą, stałyśmy przy kasie, za moment miałyśmy płacić za swoje zakupy, a więc postanowiłam, ze to ja zapłacę. Szykując drobne pieniądze wyjęłam przypadkiem dwa kolczyki ( do języka ) i leżały one po prostu na ladzie. Zauważyłam, że jeden z nich był jakby delikatnie uszkodzony. Szybko je zabrałam i schowałam do portfela. Kolczyki były wykonane z bioplastu. Dodam, że w życiu realnym mam piercing, więc może to było jakieś nawiązanie.

 2. RudaKita (Gość) 21 lipca 2015

  kolczyk w wardze

  Śniło mi się, że razem z tatą, bratem i siostrą pojechaliśmy do kosmetyczki, abym sobie przekuła warge. Od przebijania był tam gościu, przekuł mi tą warge, nie dał mi żadnego kolczyka, i powiedział żebym przyszła na drugi dzień.

 3. Moniaa (Gość) 3 lutego 2015

  kolczyk w nosie

  Śniło mi się, że poszłam do lustra i zauważyłam, że mam dość duży kolczyk w płatku nosa i krótkie, białe włosy z grzywką na bok. Gdy wyjęłam kolczyk została po nim duża dziura a wyżej była kolejna. Spodobał mi się ten kolczyk. Kilka razy go wyjmowałam i wkładała. Jednak przy znajomych kryłam się z nim. Jestem bardzo ciekawa interpretacji mojego snu :-)

 4. Poczekajka (Gość) 12 sierpnia 2013

  kolczyki - interpretacja

  We śnie ujrzałam w sklepie kolczyki srebrne, którymi się zachwyciłam. Bardzo chciałam je kupić. Sprzedawca pokazał mi jednak jeszcze jedną parę, którą również się zachwyciłam. Obydwie pary przymierzałam. Kupiłam drugą parę, lecz do końca snu żałowałam, że nie kupiłam też pierwszej. Nie ukrywam, że liczyłam iż sprawdzi się interpretacja szczęścia i zysku, jednakże po kilku dniach zrozumiałam znaczenie snu. Krewna, z którą się poróżniłam ma kłopoty, a ja nosiłam w sobie sekret związany z nimi, gdyż nie chciałam mieszać się w rodzinne utarczki. W rozmowie jednak powierzyłam jej ten sekret, chcąc ostrzec ją przed knowaniami innych. Ta jednak przyjęła go jako atak i doszło do ostrego starcia, na szczęście ostatecznie do pojedniania. Ja jednak żałuję swojej lekkomyślności i powierzenia sekretu.

 5. adolescentie (Gość) 31 maja 2013

  sen o kolczykach

  Zacznę od tego, że dzień wcześniej rozmawiałam z przyjaciółką o tongue web'ie ( kolczyk na wędzidełku dolnym ) i zdecydowałam się, że mi go zrobi, a ona się zgodziła, jednak muszę poczekać na pieniądze na niego. Gdy zasnęłam w moim śnie własnie ona się pojawiła, przekłuwając mi wędzidełko i dając kolczyk, niestety nie czułam go poruszając język, co mnie dziwiło, jedynie widziałam go w lustrze. w ten sam dzień we śnie zrobiłam sobie sama kolczyk nad wargą i pod prawym okiem na kości policzkowej. Moja mama widziała mnie z tymi kolczykami i nic nie mówiła, a kolczyk na wędzidełku oglądałam 2 razy, krótko w lustrze, by móc go zobaczyć.Później wyciągnęłam kolczyk nad wargą i na policzku i sen się skończył. Co to mogło znaczyć ?

 6. Nika (Gość) 24 marca 2013

  kolczyki

  Snilo mi sie, ze cala bylam wykolczykowana. pepek. nos. brew. warga. jezyk a nawet sutki. najpierw te kolczyki wyciagalam a pozniej zakladalam ponownie. byly z masywngeo srebra.

 7. chochlik (Gość) 9 grudnia 2012

  kolczyki

  hej sniło mi sie ze poszłam do restauracji odwiedzic znajomych i po dlugim czasie spodkałam kolege ściął sie na krótko i miał kolczyki w uszach i sie popłakałam.

 8. Christian (Gość) 15 października 2012

  OnzwBFEkYuITN

  Ja po przemyśleniu uważam, że Jackowi nie chozdi o sensu stricte szykanowanie policjantf3w noszących długie włosy, tylko o fakt, że jeśli coś się gf3rze nie podoba, to nieważne jak, ale trzeba pacjenta usadzić.Fakt jest faktem: policjant powinien wyglądać jak policjant, a nie jak heavy metalowiec, punk czy inny przedstawiciel subkultur młodzieżowych. Nie zmienia to jednak postaci rzeczy, że przepisy w tej materii są na tyle płynne, że da się je zinterpretować na kilka sposobf3w.Nowelizacja zarządzenia 11/98 czyli zarządzenie 1787, niestety w mojej ocenie nie precyzuje nic. Pojęcie krzykliwy makijaż czy też schludny , może być interpretowane na tyle sposobf3w, ile jest interpretujących.Moim zdaniem jasność stałaby się w momencie, gdyby było tak, jak za nieboszczki komuny: włosy obcięte na wysokości 2 palcf3w powyżej kołnierzyka . Na przykład.W chwili obecnej przełożeni mają dowolność. Dla jednego krzykliwym makijażem będzie czerwona szminka, dla drugiego kilo tapety na twarzy. Dla jednego długie włosy to takie na 5cm, a dla drugiego kucyk.Nie ma jako tak precyzyjnego określenia jak ma być, czyli przepis nie wskazuje dokładnie. I tu jest problem.Przełożony nie lubi, bo mu się odpysknie, to wszczyna postępowanie i karze albo z zasad etyki albo bf3g wie jakiego innego przepisu (np. art. 132 pkt 4 UOP). To nie jest dobre, bo nie jest sprawiedliwe. Gdyby jasno było określone jak ma być, to nikt nie ma cienia wątpliwości, że popełnia przewinienie i podlega przewidzianej karze. W chwili obecnej to płynna materia niestety.I tego uważam się Jacek uczepił. Niesprawności i niewydolności przepisu prawnego. Dowolności w interpretacji zapisf3w, widzimisię w zakresie karania (podstawa ukarania). Tak mi sie wydaje.Za czy przeciw: 6 0

 9. Iga2709 (Gość) 12 sierpnia 2012

  kolczyki

  Zbierałam niezliczoną ilość drobnych kolczyków i wisiorków , łańcuszków ..pełne dłonie w mieszkaniu mojej zmarłej teściowej ..ona też tam potem była. i pytała czemu dajemy na aukcję jej rzeczy ..żal mi jej bylo i ciepło tłumaczyłam jej że do tego nie dojdzie.

 10. gina (Gość) 30 lipca 2012

  kolczyki

  śniło mi się, że miałam dwa kolczyki w wardze, czarne, takie w stylu rockowym (ja nie mam takiego stylu) i miałam też wielki kolczyk w buzi... taki, że ledwo mi się mieścił w buzi. Pamiętam, że ten kolczyk w języku to był duży miecz

 11. gość (Gość) 21 lutego 2012

  kolczyk

  Witam. śniło mi się, że mialem przekłuty język. normalnie nosilem go i sie cieszylem co to znaczy ??

 12. Gwiazdka 14 stycznia 2012

  Wysoka dziewczyna o ciemnych, krótkich i kręconych włosach wychylała się przez otwarte okno. Mówiła coś, była wesoła. Śnił mi się też kolczyk ładny, trzymałam go w ręce, chyba miałam go założyć. Był chyba zwykły nie srebrny.

 13. Nana (Gość) 16 lutego 2011

  przekłuwanie

  miałam dość dziwny sen.
  śniło mi się, że poszłam gdzieś z koleżanką i ta przekłuła mi język. dała mi swój kolczyk a ja zgubiłam od niego kuleczkę i cały czas za nią chodziłam i ją przepraszałam za to. co to oznacza?

 14. agata 13 lutego 2011

  kolczyk

  szlam razem ze swoja rodzina a później zrobiłam na złość dla mamy i zrobiłam sobie kolczyk w pępku ( nie wiedziała o tym )

 15. kazik (Gość) 2 stycznia 2011

  podarunek

  stojąc w kolejce zauważyłam że ktoś mi się przygląda i posyła uśmiech więc też posłałam uśmiech za chwilę podszedł przedstawił się i zostawił prezent otwierając zauważyłam piękne kolczyki

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny