Opisy snów kolega - SennikOnline.pl

Sennik Kolega

Nasze interpretacje snu kolega sprawdzają się w 31%

Sny

 1. olajwia (Gość) 29 marca 2013

  kolega :(

  Bylo tak .. ja z moimi kolegami z klasy , ktorych nie lubie , i moja przyjaciolka poszlismy sie gdzies wlamac i moja psiapsiula poszla z jeny a ja z drogim . Bylismy za rogiem jakiegos budynku mielismy tak przebiec ale on mnie zlapal za renke i zaczelismy sie calowac !!!! co to moze oznaczac?

 2. AAA (Gość) 7 lutego 2013

  Kolega mego chłopaka

  Już drugi raz śnił mi się kolega mojego chłopaka, w pierwszym śnie (ok.2 tyg. temu) śniło mi sie,że był u nie w domu i wgl. leżeliśmy na łóżku i całowalismy się potem musiał pójść,dzisiaj śniło mi się,że na wycieczce szkolnej (jego klasa chyba też,bo jest o rok starszy) stałam na dworze taka smutna i on podszedł do mnie i sie zapytał czemu jestem smutna (nie pamiętam co mu odpowiedziałam) .On też był smutny i jak się go zaptałam o co chodzi powiedział: - Nie domyślasz się ? Jestem w tobie zakochany ... ale nie zrobie tego mojemu przyjacielowi(mój chłopak) .
  I dalej był smutny,potem odszedł.Ogólnie w szkole nie gadamy ze sobą ani nic bo ja nie chce sie "mieszać" w znajomości mojego chłopaka.Czy te 2 sny mogą coś oznaczać.?

 3. Michał (Gość) 16 stycznia 2013

  Droga ze szkoły

  Mnie śniło się, że idę z kolegą ze szkoły przez tory kolejowe niedaleko dworca PKP i były dwie studnie, z pierwszej nabieram wody, w której jest pełno syfu a później z drugiej, która była czysta, i obaj mając po wiadrze takiej wody szybko przechodzimy przez tory i widzę, że moje wiadro jest dziurawe, po przejściu jeszcze kilku kroków odwracamy się w prawo i kolega mówi do mnie "patrz, źrebak" i po chwili zauważam małego konia, a zaraz potem jego matkę(oba konie były brązowe). Ta klacz(wyglądająca na zdenerwowaną) ze źrebakiem stoją obok takiego jakby stawu i po chili kolega mi mówi "chodź, idziemy na około" i w tym momencie sen się kończy. Trochę dziwny ten sen i nie wiem co mogło to znaczyć.

 4. gosiaczekbuziaczek 12 stycznia 2013

  kolega

  śniło mi się,że byłam w miejscu publicznym i kolega wziął mnie za rękę i zaciągnął mnie trochę dalej, powiedział że mnie kocha i zaczęliśmy się całować,a ja powiedziałam''przepraszam, nie mogę''i odeszłam

 5. Mart92 (Gość) 2 stycznia 2013

  Kolega z ktorym kiedyś mnie coś łączyło.

  Snił mi się mój kolega,z którym łączyło mnie kiedyś coś więcej,ale wybrał inną dziewczynę i nie odzywamy się do siebie od półtorej roku.We śnie spotkałam go,byłam zdziwiona bo powiedział mi czesc,a przecież nie odzywamy się do siebie,wręcz unikamy.Pewnie zbagatelizowałabym ten sen,gdyby nie to ,że miał on obandazowaną twarz,a może i głowę(tego nie pamiętam),widziałam jedynie jego oczy i nos.Przebywalismy jakiś czas w jednym miejscu,nie wiem to był jakiś plac,czy budowa...Chciałam go przytulic-tyle pamiętam.Po jakimś czasie przeprosiłam go za wszystko,bo własciwie to pokłociliśmy się z mojej winy.Nie chciałam aby jego obecna dziewczyna mieszkała ze mną w jednym mieszkaniu.
  Proszę o pomoc.Mam dziwne myśli...

 6. iguana1 31 grudnia 2012

  Więc tak śnił mi się mój kolega z którym nie rozmawiam już 6 lat co najmniej. A w tym śnie zaprosiłam go na 'skype' i potem on mnie przytula (w moim pokoju) oglądamy jakiś film i potem ja zasypiam i on kładzie mnie do łóżka. A najdziwniejsze w tym wszystkim było to ,że był tam jakiś chłopiec 3 latka miał nie więcej..

 7. wikusia246 19 grudnia 2012

  kolega

  Ostatnio mi się śniło, że spotkałam mojego kolegę, który szedł ze swoimi kolegami, powiedziałam cześć i mu pomachałam, on mi też powiedział cześć i też mi odmachał, a później zaczął się śmiać i jego koledzy zaczęli się śmiać, tak jak by ze mnie. Co to znaczy?

 8. aneczka0202 4 grudnia 2012

  kolega z dawnych lat

  śni mi się czasami mój kolega z dawnych lat, był moim sąsiadem do 19 roku życia. Nie myślę o znajomych z dawnych lat, aż nagle zaczął mi się śnić w krępujących sytuacjach.

 9. ola (Gość) 14 listopada 2012

  kolega

  śniła mi sie że jeżdżę po mieście z kuzynem i szukam mojego kolegi który mi się podoba. Na koniec snu on się odnajduje i chodzimy razem

 10. Ryśka (Gość) 1 października 2012

  Kolega - basen

  Śniło mi się, że było coś typu zawodów w pływaniu tylko to nie był norm. basen. Był to bardziej owal ,na którym się pływało w jednym miejscy głębszy w drugim tak płytki, że na realu nie dało by się płynąć (na pewno nie dosięgało uda było jakoś do kolan). No to najpierw były wyścigi dziewczyn byłam pierwsza niektórzy nawet nie wystartowali. Potem na chwile urwanie snu(czarno) - nie pamięta się tego. I wyścig wszystkich ale chyba dla przyjemności. Obok mnie (po prawej) płynął mój kolega - Hubert (wcale z nim nie gadam), a obok H. Albert również po jego prawej. A ja nie wiem czemu pływałam pod H. i wpływałam pomiędzy niego, a A. Chyba (mam takie wrażenie), że się uśmiechał kiedy tak pływałam. No i niestety : "Wstawać, myć się, śniadanie się robi" - czyli pobudka. Dodam, że dnia przed tym snem byłam na basenie i przepłynęłam 100 basenów czyli kilometr coś. A co do A. to on jak i H. pływali na Mosirze na sekcji (albo coś podobnego), ale zostali wyrzuceni z powodu dużej liczby osób. Chodzę do klasy pływackiej i woda to mój żywioł ale to mój pierwszy sen jaki pamiętam z basenem.

 11. Mery (Gość) 21 września 2012

  Kolega

  Śnił mi się chłopak, którego nigdy nie znałam. Okazało się, że chodzi ze mną do klasy, zakochałam się w nim.

 12. Mery (Gość) 21 września 2012

  Kolega

  Śnił mi się chłopak, którego nigdy nie znałam. Okazało się, że chodzi ze mną do klasy, zakochałam się w nim.

 13. Amithii (Gość) 7 sierpnia 2012

  Kolega

  Bylo tak,siedzialam z kolezanka.zauwazylam ze mieszkanie chlopaka ktory mi sie bardzo podoba jest otwarte,wiec weszlam i ukradlam mu flanelowa koszule.chodzilam w niej.Poszlam na boisko starej szkoly i oddalam mu ja.On odpial jeden guzik.Zatrzeslam sie.Potem znalazlam sie w szpitalu,odwiedzalam owego kolege.On dal mi ta koszule i mnie mocno przytuliil. ;)

 14. Amithii (Gość) 7 sierpnia 2012

  Kolega

  Bylo tak,siedzialam z kolezanka.zauwazylam ze mieszkanie chlopaka ktory mi sie bardzo podoba jest otwarte,wiec weszlam i ukradlam mu flanelowa koszule.chodzilam w niej.Poszlam na boisko starej szkoly i oddalam mu ja.On odpial jeden guzik.Zatrzeslam sie.Potem znalazlam sie w szpitalu,odwiedzalam owego kolege.On dal mi ta koszule i mnie mocno przytuliil. ;)

 15. Karolina1234 23 czerwca 2012

  Spacer i pocałunek z kolegą.

  Mam kolegę, bardzo go lubię, przez pewien czas myślałam nawet, że zauroczyłam się w nim. Czasem pisaliśmy ze sobą, raz się spotkaliśmy. Ostatnio śniło mi się, że spotkaliśmy się i poszłam z nim na spacer nad rzekę (tam gdzie w życiu spotkaliśmy się pierwszy raz) i on mnie obejmował, przytulałam się choć w tym śnie wiedziałam, że ten chłopak to tylko kolega i dziwiło mnie nasze zachowanie lecz robiłam to, bo...on mi się podoba. Później przyszliśmy do mnie do domu, całowaliśmy się. Niby był wieczór, pożegnał się odprowadziłam go do drzwi i znów mnie pocałował. Tak dokładnie pamiętam ten sen. Nie będę nigdy z tym chłopakiem. Ale zastanawia mnie co oznacza ten sen, może interpretacja jest łatwa ale wolę nie robić tego na własną rękę.

 16. Hagna (Gość) 22 czerwca 2012

  Kolega

  śnił mi się bardzo dziwny sen
  mianowicie to że szłam po ulicy było szaro padało i wtedy podszedł mój kolega i kiedy chciałam go przytulić na powitanie on mnie pocałował stałam na środku ulicy i nie mogłam się ruszyć i wtedy on zapytał się czemu nie idę

 17. Hagna (Gość) 22 czerwca 2012

  Kolega

  śnił mi się bardzo dziwny sen
  mianowicie to że szłam po ulicy było szaro padało i wtedy podszedł mój kolega i kiedy chciałam go przytulić na powitanie on mnie pocałował stałam na środku ulicy i nie mogłam się ruszyć i wtedy on zapytał się czemu nie idę

 18. Patson 9 czerwca 2012

  dziwne

  Śnił mi się kolega który mi się podoba z którym byłam na spacerze gdzie szliśmy jak byśmy byli para i wyznałam mu miłość a on to odrzucił.

 19. sihwaruli (Gość) 20 maja 2012

  koledze

  Snilimi się moje koleżanki i koledzę ,byli obok w mieszkaniu , ale nie chcieli mnie do siebie wpuscic

 20. NiKii ; ]] (Gość) 1 marca 2012

  Kolega ;P

  Byłam w sklepie i mój tata kazał mi się iść do przebieralni przebrać za niedzwiedzia i ja sie przebrałam wychodze a tam mój kolega z klasy tez stoi przebrany za niedzwiedzia ... :D

 21. natalia545493 25 lutego 2012

  kolega

  byłam w szatni w szkole i zauważyłam że moja szafka była otwarta i spytałam się koleżanki czy ona tak cały czas na oścież była otwarta a ona mi odpowiedziała że tak a miałam w niej bardzo dużo ważnych rzeczy. podszedł do mnie taki chłopak który mi się podoba i powiedział ze wyjął mi z portfela 20zl. Później ze swoja paczką zaczął kopać z kumplami w szafki innych osób. I między sobą mówili że nie mają kalkulatora to ten chłopak co mi się podoba podszedł do mnie i powiedział do swoich kolegów ona nam pożyczy bo ma 3: zielony niebieski i czerwony a ja mu odpowiedziałam wtedy że mam cztery bo jeszcze taki duży mam w internacie. W zamku od szafki miałam kluczyk.

 22. cerera (Gość) 3 lutego 2012

  przyjechał do mnie mój kolega i rozmawialiśmy sobie potem przyjechał niezapowiedzianie mój chłopak i ja kazałam temu koledze uciekać, bo mój chłopak go nie zna

 23. uuu (Gość) 9 stycznia 2012

  Starszy kolega do mnie zarywa

  Byliśmy na spacerze staneliśmy w pewnym miejscu on klepnał mnie w pupe i się uśmiechną łapał mnie za ręce i próbował pocałowac co to znaczy?

 24. lolita (Gość) 9 stycznia 2012

  Kolega

  Śniło mi się że siedziałam w klubie z moim kolegą dużo starszym ode mnie i zaczął do mnie zarywać i nikogo oprucz nas nie było bo poszli po piwa . Stał nade mną patrzył się na mnie i uśiechał się . Potem usiadł złapał mnie za tyłek po chwili znowu stał i myśałam że mnie pocałuje bo miał taki zamiar on cmoknoł mnie w nos i się uśmiechnął . w rzeczywistości też do mnie zarywa ...

 25. RYBCIA (Gość) 6 grudnia 2011

  KOLEGA Z BYLEJ PRACY

  SNIL MI SIE JUZ NIE 1 RAZ A WTYM SNIE BYLO ZE SIEDZIELAM NA LAWCE PRZED CHALA SWIECILA SLONCE A ON ZADZ I COS TAM MOWIL I MOWIL W PEWNYM SLOWIE ZABRZMIALO MILOSC KOCHAC NIEWSTYC SIE ITP PO TEM DALEJ W TYM SNIE UKAZA MI SIE JEGO TWAZ I JAK KUCNOL PRZY MIE I POWIEDZIAL KOCHAM MILOSC.. HMMM BARDZO BYM CHCIA LA SIE DO WIEDZIEC CO TO ZNACZY I TEZ CZASEM SNI MI SIE BYLY CHLOPA I TEZ NIEZNANY MESZCZYZNZA

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny