Sennik Kolej żelazna - SennikOnline.pl

Sennik Kolej żelazna

Nasze interpretacje snu kolej żelazna sprawdzają się w 100%

Znaczenie snu kolej żelazna

  8 10
 • Interpretacja:

  Kolej żelazna - Pragnienie wyrwania się z dotychczasowego życia i rozpo­częcia nowego. Czasami spóźnienie się na przesiadkę zmu­sza śniącego do pogodzenia się z aktualną sytuacją. Nie-osiągnięcie celu we śnie oznacza płynięcie z prądem, rezy­gnację z ambitnych planów i życie z dnia na dzień. Przybycie do końcowej stacji na jawie to osiągnięcie wytyczonego celu. Spóźnienie się na pociąg lub opóźnienie odjazdu po­ciągu mówi o kompleksach, nagromadzonym gniewie, które­go trzeba szybko się pozbyć, oraz o niepewności w kon­taktach z otoczeniem.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. MX3 (Gość) 6 kwietnia 2015

  Szantaż.

  Mnie (z kolei) się śniło że prezydent Rosji kazał mi z nim iść (nie powiedział gdzie), zatrzymaliśmy się w jakimś zaułku po czym obok niego pojawili się jacyś ludzie (obstawa), a kolejny znajdował się w okienku (w takim jak są w piwnicach) i wręczył mi jakiś papier. Zapytałam się 'Co to jest?' po czym spojrzałam na kwitek, były na nim dwie 'opcje' - musiałam wybrać jedną, pierwsza była taka że zobowiązałabym się do obciążenia swojego kolegę który musiałby im płacić 37 tysięcy co jakiś czas (nie było wspomniane jaki, zaś druga opcja - wybuch wojny rosyjsko-polskiej. Spojrzałam na tego gościa w tym okienku i spytałam 'Co się stanie jeśli tego nie podpiszę?', on beztrosko odpowiedział (takim luźnym, wręcz kpiącym tonem) że zaczną Polaków wywozić do obozu (dał mi do zrozumienia że czeka ich zły los), ogarnął mnie strach, przerażenie wręcz, czułam tzw. gulę w gardle, odwróciłam się do tyłu i zobaczyłam zadowolonego z siebie Putina. Zdążyłam tylko odpowiedzieć 'Podpiszę to ale brzydzę się wami', po czym się obudziłam.

  To był okropny sen, cała ociekałam potem. Chciałabym się dowiedzieć czy to coś jednak oznacza, czy może to zwykły sen? Byłabym wdzięczna za interpretację.

 2. jadzia666 26 sierpnia 2013

  kolej pkp

  Śniło mi się , że byłam z moim chłopakiem na stacji pkp i wraz z moim chłopakiem uciekaliśmy przez tory i nagle dzwonił telefon i jego matka kazała mu wracać robiąc wielką awanturę

 3. ryba102 7 stycznia 2011

  maszyna

  maszyna zelazna ktora musialem wylaczyc ale znajomy ja dalej włanczał w koncu przekonalem go przez pogodzenie sie z nim

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny