Sennik Komunia święta- - SennikOnline.pl

Sennik Komunia święta-

Nasze interpretacje snu komunia święta- sprawdzają się w 81%

Znaczenie snu komunia święta-

  10 10
 • Interpretacja:

  Spełnienie zamiarów; W kościele - znak przyszłego szczęścia; Dla dziewczyny - trwała i prawdziwa miłość; Odmówiono Ci przyjęcia - osiągniesz wysokie stanowisko; Czujesz, że jesteś niegodny - czeka Cię wiele przykrości; Inni przyjmują - przyjaciele są coraz mniej życzliwi.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 78% Nie 22%

 • Interpretacja: barbaritta54

  Gdy miałam po raz pierwszy przyjąć I Komunię Sw.A miałam wtedy 10 lat przyśnił mi sie sam Jezus Chrystus uśmiechnięty z Hostią.Ten sen był tak wyrażny że pamiętam to przez 45 lat.Chciałabym dowiedziec znaczenie tego snu,choć mineło już tyle lat

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja: marta

  Jezus Ci pokazał jak bardzo cie kocha, ze cieszy się ze przyjmujesz jego do serca przez Komunie Św. i ze jest w stanie Ci dać największe szczęście jeśli będziesz szła z nim i z modlitwą przez życie pokazał ci również ze jesteś jego wyjątkowym dzieckiem które szczególnie umiłował poprzez ukazanie ci tego snu :)

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 80% Nie 20%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. mamuskakochamcie (Gość) 6 maja 2017

  Miałam sen byłam w kościele ksiądz doprawiam msze był ubrany na biało potem rozdawał komunię a mnie jej nie dał bo byłam nie z tej strony

 2. Megg (Gość) 26 marca 2017

  Komunia+papież

  Śniło mi się ze Papież święty udzielal mi komunii. A obok stał św pamięci Karol Wojtyła i coś do mnie mówił

 3. jogus17@op.pl (Gość) 21 sierpnia 2015

  Wiadomość

  Szlam droga do domu z kuzynka nagle sposprzeglysmy po drugiej stronie drogi naprzeciwko nas zmarlego, ktory sie powiesil wujka i ten powiedział ze za niedługo umrę. Do kuzynki mowilam zebysmy szly stamtąd ale ona stala jak wryta... nie ruszlaa sie z miejsca .. i na tym sen sie konczy.

 4. Raushan (Gość) 25 kwietnia 2013

  iZZNmdojqOgixzkPxo

  Od dłuższego czasu czytam księdza blog jest wiele cwayeikch notatek ,ktf3re często czytam kilkakrotnie .Dzisiejszy temat jest mi bardzo bliski ,właśnie mf3j syn przyjął Pierwszą Komunię Świętą.Patrząc na to całe zamieszanie a trwało ono od dość dawna zastanawiam się czy dzieci nie są za małe na przyjęcie sakramentu ,robią to bo tak każą rodzice ,oni prowadzą je do kościoła,sami często stojąc obok i zajmując się śmiechem lub rozmową ,na rf3żaniec -bo będą karteczki ,na drogę krzyżową bo ksiądz rozdaje obrazki no i muszą iść do Pierwszej Komunii nie dlatego ze chcą ale dlatego ze tak wypada ja byłam to i on czy ona pf3jdzie bo co powie babcia czy ciocia .Potem jest bunt dlaczego alba a nie sukienka i wiele takich dziwnych rzeczy słyszałam .Potem jest biały tydzień i tu doznałam szoku skoro było u komunii to już nie musi chodzić bo po co ? .No właśnie komunia minęła więc można wrf3cić do codzienności -tak powiedziała jedna z mam .A dla mnie to zupełnie coś innego ,wiele razy tłumaczyłam mojemu synowi dlaczego idzie do Pierwszej Komunii nie dla prezentf3w nie dla rodziny ale dla siebie ,aby mf3gł być bliżej Chrystusa .a biały tydzień,dla mnie jest on po to by pokazać mojemu synowi ze nie tylko na mszę świętą mozemy chodzić wspf3lnie w niedzielę.Może i sie mylę, ale myślę, jaką drogę pokażemy dziecku taką będzie kroczyć.I mogą sobie mf3wic w prasie i telewizji co chcą na temat kościoła ja zdania nie zmienię .nie znam nikogo kto jest blisko Boga i zszedłby na złą drogę. A tak na marginesie zastanawiam się dlaczego tak wiele osf3b sie uśmiecha gdy mowie ze podarowałam mojemu dziecku Pismo Święte w dniu Pierwszej Komunii. Szczęść Boże

 5. biedronka (Gość) 19 lipca 2012

  czarna komunia

  Jestem w kościele, w wieku 17 lat mam obchodzić 9 rocznicę przyjęcia I Komunii Św. Wszyscy inni są w czarnych albach z których już dawno wyrośli, ja jestem w czarnej sukience. Wybiegam z kościoła głośno klnąc, wszyscy mnie potępiają. Moja mama w sukni ślubnej przynosi mi czarną albę. Idę do zakrystii żeby się przebrać, ale tam jest pełno ludzi. Wychodzę nazewnątrz, przebieram się, rękawy alby są krótkie. Wracam do zakrystii, ludzie zniknęli, drzwi kościoła są dla mnie zamknięte.

 6. Anne (Gość) 4 listopada 2011

  komunia

  Jestem w kosciele, jest bardzo dużo ludzi a ksiądz rozdaje komunię. Nie wszyscy dostają, ale ja dostaję 2 razy. Trzeci raz do ręki

 7. dumonia (Gość) 2 marca 2011

  komunia

  jestem w kościele, czekam na komunie... wszyscy dostali a ja dalej czekam, odśpiewaliśmy pieśń końcową, wszyscy wyszli a ja biebłam za księdzem po komunie i otrzymałam!

 8. dumonia (Gość) 2 marca 2011

  komunia

  jestem w kościele, czekam na komunie... wszyscy dostali a ja dalej czekam, odśpiewaliśmy pieśń końcową, wszyscy wyszli a ja biebłam za księdzem po komunie i otrzymałam!

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny