Sennik Koniec - SennikOnline.pl

Sennik Koniec

Nasze interpretacje snu koniec sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu koniec

  7 10
 • Interpretacja:

  głupota

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Salamandra332 23 lipca 2012

  Koniec... / ma śmierć

  Robiliśmy coś przy polu gdy nagle zaczęło wszystko się ściemniać i płonąć, po chwili pojawiłam się przed domem, a dookoła mnie mnóstwo ogna, domy płoną, ziemia się trzęsie ludzie giną wszystko się wali. Podbiegłam do kuchni gdy nagle z okna od zachodu ujrzałam przepiękną postać z lawy. Skierowała kciukiem w górę więc pomyślałam że chodziło jej o to abym poszła na górę. Więc tak zrobiłam a że pokój i okno również mam od zachodu widziałam ją nadal. Lecz przepiękna płonąca wielka na 10 m kobieta pokazała kciukiem w dół. Więc zeszłam na dół z powrotem do kuchni ale zirytowana kobieta znowu pokazała kciuk w górę. No to znowu weszłam na górę. Lecz okno było otwarte, kazała mi się przybliżyć, po czym znowu pokazała kciukiem w dół. Wtedy zrozumiałam iż chodziło jej o to abym się rzuciła z okna

 2. Schioko (Gość) 24 lutego 2012

  Niepewne uczucia

  Byłam w związku z moim kolegą z klasy. Po jakimś czasie zerwaliśmy, ale okazało się, że jestem z nim w ciąży. Bałam się mu o tym powiedzieć i pomimo zerwania dalej mi na nim zależało. Miałam wrażenie, że jemu na mnie też. Potem siedziałam w wannie i zastanawiałam się co zrobić. Nie mogłam powiedzieć mamie, bo wyrzuciłaby mnie z domu, ale nie chciałam też usuwać dziecka. W pewnym momencie między moimi udami pojawiła się krew i wypłynęły białe waciki, ułożone w kształt misia i poplamione krwią. Kilka dni potem moja przyjaciółka pytała mnie o imię, a ja powiedziałam, że poroniłam.

 3. Pauluchaa 25 lutego 2011

  Koniec związku

  Siedziałam z obecnym chłopakiem, lecz w śnie nie byliśmy już razem. Byłam natomiast z jego dobrym kolegą. Zaczęłam płakać, że nie byliśmy już razem i nie mogłam się przytulił ani nic.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny