Sennik Korona - SennikOnline.pl

Sennik Korona

Nasze interpretacje snu korona sprawdzają się w 40%

Znaczenie snu korona

  9 10
 • Interpretacja:

  Korona - Nosić koronę z czystego złota to być wyniesionym ponad innych. Oznacza to także, że śniący zbytnio zaangażuje się w zdobywanie pieniędzy i dóbr. Cierniowa korona to cier­pienie, mirtowa - wesele (niekoniecznie śniącego).

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Korona - Wielu jest przeciwko tobie.
  Korona, z klejnotów: Będziesz przyjemnie zaskoczony.
  Korona, z kwiatów: Szczęście cię nie opuści.
  Koronę, nosić: Wszystko, co zdobywasz, wzbudza zawiść.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  nosić - wielkie zaszczyty, bogactwo

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Ostrzeżenie; Królewska - wielkie zaszczyty lub stanowiska; Złota - wysokie honory; Srebrna - dobre zdrowie; Z liści - przemijające szczęście; Z kości zmarłych - wróży śmierć; Nosić - bogactwo lub poniżenie; Koronacja - więcej odpowiedzialności, ale i więcej pieniędzy; Uczestniczyć w koronacji - nieprzyjemne nastroje; Dawać komuś - uzyskasz niezależność.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

 • Interpretacja:

  wielkie zaszczyty  nosić - bogactwo

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

18 6

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Matti (Gość) 12 czerwca 2011

  Korona cierniowa

  Śniło mi się że byłem w kościele. Dzieci uczestniczyły w swojej pierwszej komunii. Ja mimo tego że nie byłem ani nie jestem ministrantem służyłem do mszy a tak nawiasem siedziałem z proboszczem przed ołtarzem a obok nas też było kilku ministrantow. W pewnym momencie ksiądz zapytał dzieciaki czy w kościele widzą gdzieś Pana Jezusa. Jakaś stara baba i jej wnuk wskazali na mnie. Niewiem czemu ale tak było a ją nie chce być kojarzony z Panem Jezusem bo żaden człowiek nie jest tego godny. Ci ludzie z kościoła włożyli mi na głowę dużą czarną koronę z cierni i coś krzyczeli. Wtedy się obudziłem. Niewiem co to mogło być. W internecie jest napisane że taki sen z korona cierniowa to oznaką cierpienia lub przesadnej religijności. Zamierzam zostać księdzem więc nie wiem co to może oznaczać. Na podjęcie decyzji co do kapłaństwa mam jeszcze rok. W szkole kilku kumpli czasami dla żartu powie na mnie Jezus bo noszę długie włosy ale ich od razu upominam żeby tak na mnie nie mówili. Co ten sen może oznaczać. Trochę się martwię.

 2. czarodziejka 13 lutego 2011

  korona

  śniło mi się że byłam na uczelni u sebie i wręczali jakieś informacje i nagle zobaczyłam że trzymam w ręku gazetkę szkoły na pierwszej stronie jestem ja uśmiechnięta w koronie na głowie byłam tym faktem bardzo zdziwiona ale ktoś mi powiedział ze wygrałam konkurs. nic na ten temat sobie nie przypominałam ale byłam szczęśliwa z tego powodu.

 3. boseczek (Gość) 1 lutego 2011

  twarz chrystusa w koronie cierniowej

  Chciałam sie przeżegnać wodą święcona ale "zł" nie pozwoliło mi zanuzyc reki w wodzieświęconej i ukazał mi sie twarz chrystusa w koronie cierniowej

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny