Sennik Korzeń - SennikOnline.pl

Sennik Korzeń

Nasze interpretacje snu korzeń sprawdzają się w 25%

Znaczenie snu korzeń

  10 10
 • Interpretacja:

  kłopoty żywnościowe

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Korzeń - Wykopanie korzenia to w codziennym życiu dogłębne zba­danie sprawy. Korzeń uparcie tkwiący w ziemi oznacza, że przedmiot ciekawości pozostanie nie zbadany, że śniący l rwać będzie w stanie niewiedzy.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

 • Interpretacja:

  Korzeń - drzewa: Zazdroszczą ci twojej siły.
  Korzeń, drzewa, potknąć się oń: W rozmowie bądź ostrożniejszy.
  Korzeń, ociosywać: Weźmiesz za żonę bałaganiarę.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. majowka (Gość) 26 grudnia 2013

  rzeka, fala, korzenie

  śniło mi się że razem z synem szłam przez rzekę dosyć płytką ale pełną korzeni drzew. Ciężko było nią iść (szliśmy wzdłuż ) nagle usłyszeliśmy że zbliża się fala.Spanikowana kazałam chwycić się drzewa ale ta fala nie była aż tak silna jak się obawiałam.Słysząc już zbliżającą się wodę miałam problem żeby przez korzenie dostać się do drzewa żeby je objąć.

 2. kuba (Gość) 24 lutego 2011

  drzewo i ubrania

  śniło mi się że wspiąłem się na drzewo i zacząłem go ścinać piłą po kawałku od samej góry potem wykopałem korzeń i wrzuciłem go do kominka. Razem z korzeniem zacząłem palić stere ubrania głównie mojej dziewczyny

 3. Sylwia 11 stycznia 2011

  zeby

  śniło mi się że strasznie ruszały mi się zęby tak bardzo że aż widać było korzenie. I gdy poruszałam szczęką to słyszałam taki chrzęst jak gdyby te wszystkie zęby mi się łamały. dodam jeszcze że bardzo często śnią mi się właśnie zęby.

 4. godziebka 30 grudnia 2010

  zęby

  śniły mi się moje zęby. najpierw założyłam sobie taką szynę z żelem do wybielania na dolne zęby, potem ją zdjęłam. po chwili zauważyłam czarne punkty w przestrzeniach międzyzębowych - zdziwiłam się bo zawsze miałam zdrowe zęby. w jednym zębie była dziura dotknęłam ją i cały ząb zaczął się ruszać i go wyciągnęłam tak że był cały w mojej ręce a korzenie miał ułamane do połowy, druga połowa została w zębodole. Potem dziwnym trafem nagle okazało się że ząb jest na swoim miejscu a wszystkie zęby są zdrowe. poszłam na kontrole do higienistki stomatologicznej - miała swój fotel dentystyczny na basenie. po tej kontroli znowu odleciało mi pół innego zęba.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny