Sennik Kosa - SennikOnline.pl

Sennik Kosa

Nasze interpretacje snu kosa sprawdzają się w 44%

Znaczenie snu kosa

  8 10
 • Interpretacja:

  Co zacząłeś musisz dokończyć lub ostrzeżenie przed chorobą lub wypadkiem; Stara lub złamana - separacja z przyjaciółmi lub niepowodzenie w interesach.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Kosa - Machanie kosą to troska o kogoś bliskiego, kto jest chory. Widok koszących oznacza usunięcie zastrzeżeń wobec śnią­cego, czego ten żąda od dawna.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 40% Nie 60%

 • Interpretacja:

  Kosa lub sierp - W najbliższym czasie spotkają cię trudności.
  Kosą, kosić: Ulegniesz wypadkowi.
  Kosą, ścinać kwiaty: Uważaj, możesz zrobić coś złego.
  Kosę, nieść: Twoja rodzina będzie mile zaskoczona.
  Kosę, złamać: Po dniach szczęśliwych przyjdą smutniejsze.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Miqan (Gość) 3 grudnia 2016

  Morderstwo

  Śniło mi się, że mój sąsiad najpierw chciał zabić kogoś kosą, ale ja czułam się bezpiecznie, ponieważ mamy dobrą relację. Jednak później zmienił obiekt swojej agresji i próbował mnie zabić tą kosą.

 2. lol (Gość) 8 lutego 2015

  kosa i krew

  Śniło mi się, że jako dziecko bawiłam się kosą i niechcący uciełam sobie palec u nogi dokładnie na pół. Zaczęło lecieć bardzo dużo czarnej krwi

 3. mati (Gość) 27 czerwca 2013

  śmierć z kosą

  Śniło mi się , że byłam w parku ze znajomymi i z małego lasku wyłowił się z lasku i stał przed nami twarz miał jako postać ,,krzyk'' był ubrany w długą czarną pelerynę i miał kosę w rękach .. i nagle znowu wrócił do lasu a potem znowu wrócił . Co to może oznaczać ?

 4. kalia (Gość) 10 listopada 2012

  śmierć i ogień

  śniło mi się że siedziałam na strychu...w pewnym momencie przyszła koleżanka która okazało się że była wiedźmą na dodatek w ciąży ! wyszła ...spojrzałam w okno i zobaczyłam za nim lalki z dzieciństwa i śmierć...taką typową czarną postać z kosą.rzuciłam w nią kamieniem i wpadła do środka...podeszłam bliżej a pozostał po niej tylko ten strój na podłodze. wtedy zaczął się dach palić...uciekłam na dół ostrzec wszystkich. w pokoju siedziała moja babcia i jej siostra ...jej siostra po mimo 92 lat wyglądała na dużo mniej. miała ładną buzię bez zmarszczek i miała kamienną twarz. kazałam im uciekać ale one nie chciały. wybiegłam z domu....dom już bardzo się palił. spotkałam ciocię na podwórku...kazałam jej dzwonić po straż ale ona nie chciała...poszła tam do domu ...gdy się spojrzałam na dom pokój gdzie one siedziały był już spalony.

 5. redcherryrlz 2 stycznia 2011

  smierc dziecka

  sniło mi się śliczne dziecko w chodziku, smialo sie bylo sliczne i zdrowe . Nagle przyjeciala smierc taka po prostu czarna z kosa i je zabila chyba jakims mieczem ja krzyczalam i chcialam je bronic ale sie nie dalo . nie wiem co to moze oznaczac, śmierć

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny