Sennik Kości do gry - SennikOnline.pl

Sennik Kości do gry

Nasze interpretacje snu kości do gry sprawdzają się w 17%

Znaczenie snu kości do gry

  8 10
 • Interpretacja:

  Kości do gry - Przeznaczenie. Kości do gry mogą oznaczać zmysł kontroli nad własnym życiem, zwłaszcza poczucie bezsilności („o tym, co się zdarzy, decyduje rzut kośćmi").

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 17% Nie 83%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. magdalena.82dg 22 marca 2011

  kość

  śniło mi sie ze kuzyn skrecil powaznie kostke u nogi a ja mu ja nastawialam.. a potem nagle okazalo sie ze noga w kostce jest zlamana i widac kość..

 2. concha (Gość) 9 stycznia 2011

  gra

  Śniło mi się dzisiaj, że byłam w swoim pokoju, ale kilka razy większym. Była masa ludzi i byli oni podzieleni na kilka zespołów. Wszyscy latali, czasem po prostu sie unosili, czasem na skrzydłach, czasem na miotle, a czasem na takim specjalnym urządzeniu napędzanym magią. Była to gra. Jedną z głównych elementów tej gry była dziwna siekiera w kształcie klucza, która była wbita w ziemię. Ktoś ją rzucił w moją stronę i zraniła mi palec u nogi. potem ja ją miałam i nie znałam do końca zasa gry, więc nie wiedziałam, co z nią zrobić. W końcu po wielu próbach wbiłam jas spowrotem w ścianę. Nagle po tym wszyscy usiedli w kole, po środku paliły się świeczki i zaczeliśmy śpiewać piosenki, a ja grałam na gitarze.

 3. gość (Gość) 8 stycznia 2011

  podróżowałam do dużego miasta. Przechodziłam przez tory kolejowe a potem był w budynku,spotkałam tam lekarza, który miał biały fartuch.A ja z nim rozmawiałam ale wczesniej nie mogłam bo w buzi miałam kości, gdyż wczesniej jadłam zupę

 4. rastawoman 8 stycznia 2011

  rastawoman

  Chłopak który mi się podoba śnił mi się jak dwoje osób z mojej klasy zaczęli łamać mu ręce i przez sen słyszałam trzask łamanych kości i jego krzyk .

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny