Sennik Kości - SennikOnline.pl

Sennik Kości

Nasze interpretacje snu kości sprawdzają się w 60%

Znaczenie snu kości

  7 10
 • Interpretacja:

  Wróżą biedę; Z mięsem - stopniowy przyrost majątku; Ludzkie - nieuchronne trudy i przeszkody lub bogactwo przez spadek; Zwierzęce - trudy i niepokoje; Do gry - nadchodzą kłopoty rodzinne lub strata pieniędzy; Z kości słoniowej - myśli o pięknych kobietach lub wielkie zmiany w życiu lub ryzyko utraty zaufania u przełożonych; Dla dziewczyny - Twój ukochany jest niegodny Twego uczucia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 70% Nie 30%

 • Interpretacja:

  trudy  gra - drobna strata

  ogryzać - niedostatek

  zbierać - oszczędnością dojdziesz do dobrobytu

  palić - smutek

  łamać - strata przyjaciół

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  trudy

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

 • Interpretacja:

  Kości - Kto sam obgryza kości, będzie miał przykrości w najbliż­szym czasie. Widok samych kości nóg i ramion oznacza odrzucanie czegoś, co poprzednio było ważne.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 44% Nie 56%

 • Interpretacja:

  Kości - Struktura, szczególnie wewnętrzna i niedostrzegalna. Zwróć uwagę, czy kości są mocne czy kruche, co może informować o wewnętrznej sile. Kości zwierzęce mogą mieć związek z in­stynktem, zwłaszcza przypisywanym konkretnemu zwierzęciu.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 29% Nie 71%

18 6

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Jola71 (Gość) 10 kwietnia 2014

  Złamana noga

  Śniłam o jakiejś kobiecie ktura miała złamanie otwarte nogi tj. wyglądało na kość udow. Ale jak poszła do pierwszego lekarza te kośći były już bez miesa wisiały tak sobie na jakims ściegnie. Były brudne smierdzące...... Fujj , lekarz poglądał i jakimś trafem zrobił w brzuchu dziure zaczeła sączyć sie krew a później ropa( smrut tej rany był okropny czułam go nawet po przebudzeniu) poszłam z tą znajomą do innego lekarza. On popatrzał na te brudne, zwisające kości i rane zaczoł od rany bo uważał ze z nogą bedzie dobrze a rana zagraża jej życiu i zaczoł rozwijać tą rane czarna krew i smierdząca ropa na bandarzach- okropienstwo. Obudziłam sie z przeczucie strachu, niepokoju

 2. ewka4805 (Gość) 19 października 2012

  kosci

  snil mi sie moj zmarly ojciec ktory szedl przedemna i w siatkach mial kosci schabowe ja podjachalam rowerem i chcialam mu te siatki wziac i powiesic na rame

 3. TimoNsky (Gość) 12 lutego 2011

  Kość mostkowa

  Mi się śniło że miałem ciętą ranę, była to poprzeczna, jakby zrobiona skalpelem rana na wysokości 2/3 mostka, w takim miejscu, gdy spoglądałem na własną klatkę piersiową widziałem tę ranę prawie przy brodzie, była duża na około 15 cm, z niewiadomych przyczyn próbowałem wyciągnąć z mego ciała własny mostek, ale nie mogłem bo rana była za mała więc wbiłem jakiś metalowy przedmiot w moje plecy i docisnąłem go (chyba o ścianę) tak by przebił moje ciało i od środka złamał mostek na pół, nie czułem bólu, gdy tak naciskałem na ten metalowy przedmiot mostek się podnosił razem ze skórą więc musiałem pomóc sobie rękami, po dość dużym wysiłku mostek pękł a metalowy przedmiot znikł, teraz mogłem z rany wyciągnąć pojedynczo dwie części mostka, był on inny niż z anatomii, był szeroki jak 1,5 szerokości dłoni i miał kształt tarczy trójkątnej gdzie na górnych rogach były małe zakrzywione na kształt haka skierowanego w dół wypustki, sam wygląd kości był typowo książkowy, nie było krwi ani tkanek miękkich, była to kość koloru zbliżonego do koloru herbatnika, z dobrze widoczną fakturą kości i maleńkimi otworami na żyły i nerwy, oczywiście kość (tarcza) była pęknięta w lini pionowej na dwie symetryczne połówki i to chyba był koniec snu bo więcej już nie pamiętam.

 4. Sylwia_96 30 grudnia 2010

  KOŚCI

  Śniło mi się, że z mojego ciała, dokładniej, spod kolana wypadła mi mała kostka,wielkości nóżki kurczaka, gdy ją zobaczyłam była ona strasznie spruchniała i miała mnóstwo dziur. Próbowałam ja sobie wsadzić z powrotem ale zrobiłam to źle i pewna część wystawała z ciała. W tym śnie koleżanka miała podobną sytuację, ale kość tę umieściła odpowiednio. Gdy się obudziłam odruchowo dotknęłam nogi pod kolanem... Uff... To był tylko sen.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny