Sennik Kot - SennikOnline.pl
Sennik Kot

Sennik Kot

Nasze interpretacje snu kot sprawdzają się w 42%

Znaczenie snu kot

  10 10
 • Interpretacja: tajemniczy sen

  Rozmawianie z kotem jakie znaczenie ?

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 40% Nie 60%

 • Interpretacja:

  fałszywy przyjaciel

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 46% Nie 54%

 • Interpretacja:

  fałszywy przyjaciel  miauczący - uciążliwy proces

  futro - znaleziona zguba

  być podrapanym - przeciwności

  czarny - nieszczęście

  głaskać go - niewdzięczność

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 44% Nie 56%

 • Interpretacja:

  Fałszywy przyjaciel lub zdrada rodziny; Śpiący - spełnienie życzeń; Dla panny - Twój ukochany jest przebiegły i podstępny; Dla mężczyzny - Twoja ukochana to sekutnica i będzie Tobą dyrygować; Dla kupca lub przemysłowca - masz nieuczciwych i niewiernych pracowników; Kotka z kociętami - oznacza liczną rodzinę; Zabić - obalisz zamiary wrogów; Zabić kotkę - obalisz nieuczciwe zamiary wrogów; Zadowolony - wokół Ciebie czai się fałsz i obłuda; Miauczący - czeka Cię jakiś pogrzeb; Chudy lub wynędzniały - złe wieści od nieobecnego; Biegający - smutna wróżba; Walczące ze sobą - uważaj, bo możesz być okradziony lub zdradzony; Być napadniętym - wyprzesz się przyjaciela; Być podrapanym - będziesz miał przeciwności i uważaj na oszustów; Zabijający mysz - ominie Cię niebezpieczna przygoda; Czarny - zły omen, nieszczęście; Głaskać - Spotkasz się z niewdzięcznością otoczenia; Miauczenie słyszeć - ostrzeżenie przed nadchodzącymi nieprzyjemnościami; Słyszeć kocią muzykę - spadną na Ciebie przekleństwa.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 42% Nie 58%

 • Interpretacja: wprak1

  śniła mi się czerwona pościel,sama wsypa bez obleczenia.taka duża pierzyna. a na drugim łóżku była już obleczona w czyściutką białą pościel

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 30% Nie 70%

 • Interpretacja:

  Kot - Będziesz zazdrościć.
  Kot, (poborowy w wojsku): Jeszcze wiele przeży­jesz, nim wreszcie wyciągniesz wnioski z po­pełnionych błędów.
  Kot, biały: Wielu ci bezczelnie schlebia.
  Kot czarny: Spotka cię jakieś nieszczęście.
  Kota, karmić: Za swą dobroć nie oczekuj wdzięczności.
  Kota, męczyć lub zabić: Podstępnego człowieka rozbroisz mądrym słowem.
  Kota, widzieć: Wiele uprzejmości nie doznasz.
  Kotów, wiele widzieć: Twoi podwładni sprawią ci miłą nie­spodziankę.
  Koty, miauczące: Przygotuj się na niewesołe wydarzenia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 46% Nie 54%

 • Interpretacja:

  Kot - Archetypiczne wyobrażenie pierwiastka żeńskiego i animy, zwłaszcza aspektów tajemniczości, niezależności oraz mocy. Kot jest symbolem Bogini, a w szczególności ucieleśnia jej chtoniczny i lunarny aspekt. W mitach kot jest towarzyszem Bast, egipskiej bogini małżeństwa.
  Koty są również symbolami seksu, seksualności i zmysło­wości. Czarne koty oznaczają pecha, zły omen i zagładę (sym­boliczną).

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 40% Nie 60%

 • Interpretacja: Kris

  Śniło mi się ze kot wskoczył mi na prawe ramie i byłem z tego zadowolony . Dodam ze lubię koty .

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

27 9

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Kociara123 (Gość) 14 sierpnia 2016

  Głowa kota

  Ostatnio zaginął mi kot. Nie ma go od miesiąca. Śniło mi się, że znalazłam go w pokoju. Bardzo się z tego ucieszyłam. Podeszlam bliżej, żeby go pogłaskać. Na pościeli leżała tylko jego ucięta głowa. To był zdecydowanie najgorszy sen jakkolwiek miałam w życiu

 2. keysik (Gość) 2 lipca 2016

  Kot bez zębów

  Śniło mi się, że widzę kota rasy pers (biało szary), który miła na szyi woreczek z zębami. Ze snu zrozumiałam, że kot jest bez zębów. Nigdy nie miałam takiego snu i nie wiem co to może znaczyć. Wiem, że zęby to nic dobrego, ale nigdy nie miałam snu o kocie bez zębów, bo tak zrozumiałam ten sen.

 3. marsik (Gość) 22 kwietnia 2016

  pies co ratuje małe kotki

  Mója sunia już jako dorosła potężna psina odsuwała drzwi balkonowe łapą bo zakleszczył się tam malutki siwy kotek. Jak tego uratowała to wyszły jeszcze 2-3 inne małe kotki i ich matka, piękna wypielęgnowana kocica z grubą sierścią wokół szyi, jak lwica. wszystkie kotki były siwe-popielate.

 4. biel (Gość) 1 kwietnia 2016

  kotek

  W pomieszczeniu mieszkalnym biegały dwa lub trzy szczury.Jeden był na pewno czarno-biały.A ja siedziałam z małym szarym kotkiem, trzymałam go na kolanach i głaskałam.Co ten sen znaczy?.

 5. Kotek (Gość) 23 marca 2016

  Kot biało czarny

  Śnił mi się biało czarny młody kot który chciał dostać się do mojego domuwyrzucalam go a on powracal przez balkon

 6. Kla (Gość) 5 marca 2016

  Kotka

  Co parę nocy śni mi się moja zmarła kotka, sen nie jest zły bo kotka w śnie jest miła i zawsze gdy widzę ją w śnie czuję się szczęśliwa bo bardzo za nią tęsknię od kiedy jej nie ma. Jeśli wiedział by ktoś dlaczego mi się ciągle śni to pisać!! :)

 7. Załamana (Gość) 25 grudnia 2015

  Czarne koty wdzierające się do domu

  Nie wiem jak go zinterpretować ponieważ śniło mi się u czarnych kotów próbujących wedzrzec się do mojego domu... Strasznie miałczały i za każdym razem któryś się wdarł do domu po czym go wyrzucalam ale to było na nic ponieważ za chwilę jakimś sposobem wracał.... Pomocy

 8. aga (Gość) 26 listopada 2015

  wiele kotów

  Próbowałam wejść do mieszkania, ale klatka oblęzona była przez dzikie koty, których się bałam, bo szykowały się do ataku. Mama otworzyła drzwi i wesżłam do środka.

 9. Women (Gość) 22 czerwca 2015

  Poród kota

  Nie jestem w ciąży, a śniło mi się że urodziłam kota, i to tego którego mam w domu Lunę szarą pręgowaną. Nagle się okazało w szpitalu, że jestem w ciąży i urodziłam, ale porodu w śnie nie było. Była wiadomość o ciąży, a potem stałam z moim niedoszłym partnerem
  (skąplikowana sytuacja) i patrzeliśmy dość szczęśliwi na moją kotkę w białym kocyku.

 10. ewaenigma (Gość) 28 kwietnia 2015

  kot w pkomieniach

  Widziałam jak dwa koty miały czerwone oczy. Koty były w tak dziwnym miejscu jakby w grocie z rozgrzanym węglem. Chciały uciekać ale ja nie pozwoliłam podręcznym przyrządem popycha jw ku rozgrzanemu węglu.

 11. Erwin (Gość) 22 kwietnia 2015

  Kot przywiązany do samchodu

  Akcja mojego snu miała miejsce zimą. Pod moim domem jechał człowiek samochodem do tyłu którego przywiązany był kot. Nagle zaczął szybko ruszać i ten kot się strasznie darł. Zacząłem krzyczeć i go gonić.

 12. olek21 (Gość) 18 lutego 2015

  zbierac male kotki

  śniło mi się ze moja kotka której nie mam urodzila kilka kociatek.wieczorem wychodze na pole a tam jest kolejne tylko mniejsze ide dalej i widze coraz wiecej pieknych malych kotkow wiec wszystkie zebralam i przynioslam do domu.strasznie sie cieszylam bo byly przesliczne ale w myslach wiedzialam ze rodzina bedzie niezadowolona,bo co ja z nimi zrobie

 13. sylwia (Gość) 14 listopada 2014

  wściekłe koty

  Śniło mi się że atakują mnie wściekłe koty próbowały dostac sie do domu i uwzięły sie tylko na mnie

 14. marlenka1 11 listopada 2014

  umierający kot

  śniło mi się że wracam do domu i na podwórku w jakimś kącie młode koty zjadają moje ulubione koty i nawet się cieszę bo myślę że zaraz się wyprowadzam i nie mogę zabrać ich ze sobą i jest mi to na rękę ale mimo to podchodzę i nie ma krwi po gryzieniu ale mój ulubiony kot nie żyje dotykam go a on z zamkniętymi oczami jeszcze jakby ziewa może miauczy ale nie słychać głosu wydaje mi się że zdechł

 15. aniolek23 (Gość) 17 października 2014

  inwazja białych kotów

  Moj sen jest o tyle dziwny, że po prostu wyrwany z kontekstu.
  Nagle wchodze do kuchni i widzę pod stołem kuchennym pełno białych kotów.
  Nie wiem czy miaucza czy nie, bo skupilam się raczej na ilości. Było ich 21 rozmaitej wielkości.
  Nie było jednak wśród nich kociat.
  Jednego nawet poglaskalam ale dosłownie jednym musnieciem dłoni.
  Głównie zastanawialo mnie skąd się wzięły i doszlam do wniosku że to koty sąsiadki.
  Jednak czego szukały u Mnie...?

 16. Agata (Gość) 19 lipca 2014

  koty

  śniły mi się 3 koty. Były dwa duże i jeden malutki. ciągle uciekały mi do lasu, a ja je szukałam. Dwa z nich jakby były ciągle razem (chyba kotka i kociątko) a trzeci był niezależny od pozostałej dwójki.

 17. AGI (Gość) 20 lutego 2014

  małe koty w słoiku

  śniło mi się, że znalazłam słoik w którym były poupychane małe kotki...myślała, ze są zdechłe...było poranione...ale nagle usłyszałam, ze oddychają i jak powyciągałam je z tego słoika..okazało się, że jeden żyje...

 18. wojak (Gość) 9 października 2013

  mały kotek

  Mój pierwszy sen to było że mały bury kotek miałczał mi pod drzwiami, gdy chciałem go wpuscić chyba do domu za mocno szarpnełem drzwiami i rozerwałem kotka na pół, miałaczał przerazliwym głosem. Mój drugi sen był taki że ja czy ktoś nie pamiętam zawinął kota w folie jak by zaleminował, i zapomnielismy sobie o tym kotku małym burym, po chwili zaczął miałczeć ale dalej zapomnielismy go uwolnić, miałczał cały czas coraz cićhszym głosem wkońcu sobie o nim przypomniałem i go uwolniłem ledwo oddech złapał omal sie nie udusił. co te dziwne sny oznaczaja nigdy mi sie nic takiego nie śniło?

 19. Yellow Eye (Gość) 12 marca 2013

  Czarny Kot, który powstał z Białego Gołębia.

  Chodziłam po pustej ścieżce. Wokół rosła trawa, a słońce mocno świeciło. Na środku ścieżki zauważyłam Białego Gołębia. Wzięłam go na ręce i chciałam by wzbił się w powietrze, lecz ptak z niewiadomych mi przyczyn nie mógł latać. Wkrótce zniknął w wysokiej trawie, z której po chwili wyłonił się czarny jak słoma kot. Żółte oczy patrzyły mądrze i chytro. Wzięłam go na ręce i pogłaskałam. Jego futro miękkości dorównywało puchowi. Wskazał mi głową drogę, w którą miałam się udać.

 20. zan091 (Gość) 11 grudnia 2012

  Kocięta

  Śniło mi się, że byłam gdzieś na wsi. Na dworze w gnieździe spało dużo małych kotków. Jeden z nich podszedł do mnie i zaczął się łasić, tulić do mojej twarzy. Podniosłam wzrok i zobaczyłam wielobarwna kotkę, która stała przy gnieździe i pilnowała kociąt, jednak nie zwracała na mnie większej uwagi. Chciałam bliżej przyjrzeć się kociętom. Podniosłam tego który spał na samym środku. Kiedy to zrobiłam, zobaczyłam że pod nim leżał śliczny czarny kotek, który popatrzył na mnie zielonymi oczkami. Oczarował mnie do tego stopnia, że byłam gotowa zabrać go nawet do domu i w tym momencie sen się urwał. Co to może znaczyć?

 21. marrrta82 9 października 2012

  kot

  Witam. Śniło mi się, że topię malutkie biało czarne kocięta w muszli klozetowej, po chwili żałuję i próbuję je ratować. Co oznacza taki sen?

 22. evika (Gość) 27 marca 2012

  kot

  przysniło mi sie ze traciłam uchylnym oknem kota okno zamnełam ale kot upadł na beton , zdychał widziałam jego agonie nie podeszłam do kota odeszłam...

 23. gr (Gość) 28 lutego 2012

  zabic kota

  Snil mi sie rudy kot . Ewidentnie chcialem go kopnac w glowe i zabic lecz cos mnie powstrzymywalo od tak brutalnego czynu. w efekcie przygniatlem tego kota pomiedzy drzwiami i futryna. Kot zdechl . gdy otworzylem drzwi widzialem jak cieknie z niego mocz, po czym cisnienie moczu wzroslo tryskajac mi na twarz. Jak mam to zinterpretowac?

 24. oliwka (Gość) 29 stycznia 2012

  skaczace koty

  nie pamietam dokladnie ale w tym snie byly dwa koty, jeden rudy chudy, drugi puszysty bialy w szare laty. skakaly one pojakiejs poscieli lub samochodowym siedzeniu bylo tam porozzucane duzo zbednych szeczy panowal tam balagan...koty po tym skakaly i wydawaly okrzyki radosci lataly wyzej i nizej :D haha dziwny sen ze skaczacymi kotami :)

 25. dorthy1 12 stycznia 2012

  Złość na niechciane koty

  To był dziwny sen. Pierwszy raz śniło mi się tyle kotów. Obecnie czasowo nie przebywam w moim mieszkaniu ale została córka. Dziś przyśniło mi się że jestem w swoim pokoju a na podłodze straszny bałagan, pełno jakiś szmat , a wśród nich wystające głowy małych kotków. Patrze na nie i nie mogę pojąć skąd się wzięły. Próbuję sobie przypomnieć i jedyne co wiem napewno to to że przygarnęłam drugiego psa i nawet go widzę. Jest to stara suka rasą przypominająca baseta, tyle ze jakas taka dziwna. Jest wypłowiałego czarnego koloru i nie reaguje na moje wołanie. idzie obojętna w stronę kuchni zatrzymuje się w przedpokoju tuż przed wejściem ,odwraca lekceważąco głowę i patrzy przez chwilę na mnie po czym idzie dalej. Obraz sie urywa. Przechodzi znów na duży pokój i zieloną wykładzinę na której widze straszne plamy. Znów patrze na te szmaty i kotki i już wiem że to one zasikały mi wykładzinę. Zaczynam krzyczeć skąd one się tu wzięły.i dociera do mnie że to koleżanka córki rozmnożyła je w moim domu. Córka ma już 20 lat ale we śnie jest ok. 10 latką. Wyglądało na to że zaprosiła parę koleżanek ale nie wiem z jakiej okazji. Zaczęłam krzyczeć na tę koleżankę córki żeby zabierała te koty i wynosiła się z mojego domu. Ona była oburzona na mnie i krzycząc mówiła że ja jestem okropna że to jest natura i równowaga, coś o niebie i ziemi i że ja nie rozumiem tego bo jestem złym człowiekiem - coś w tym sensie. zaczęła zbierać te koty a ja przeniosłam się do pokoiku córki i zobaczyłam ją pod łóżkiem z kotem młodym ale nie był już taki malutki jak tamte w pokoju- chyba jasno rudy. Wyglądało to tak jakby chciała go zachować i tam się z nim schowała. Nie widziałam już czy go oddała, choć w moich myślach to miała zrobić. Sen znów przeszedł do pokoju jacyś znajomi dorośłi rozkładali materace do spania (były pokryte białym prześcieradłem) na tej brudnej wykładzinie a ja im mówiłam by nie kładli na tych plamach.Jak je odsunęli to powiedziałam żeby nie kładli się po stronie tych plam by nie wąchali tego smrodu.Zaczęli się układać na drugiej na połowie tych materacy i było widać że jest im nie wygodnie. Leżeli ściśnięci blisko siebie, 3 lub 4 osoby.Ja stałam nad nimi. W końcu powiedziałam żeby ułozyli się jak chcą bo tak źle i tak nie dobrze. Sen się urwał bo obudził mnie telefon. Nigdy wcześnie nie miałam takich snów. Jestem psiarą i jak juz to zawsze śniły mi się psy.Co może oznaczać taki sen. W jednym mieszkaniu pies i adoptowana stara suka, dużo małych kotów, 1 duży kot(chyba czarny-samiec),1 mlody kot - jasno rudy dzieci 6-10 lat i dorośli ale młodzi

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny