Sennik Kot - SennikOnline.pl
Sennik Kot

Sennik Kot

Nasze interpretacje snu kot sprawdzają się w 42%

Znaczenie snu kot

  8 10
 • Interpretacja: Kris

  Śniło mi się ze kot wskoczył mi na prawe ramie i byłem z tego zadowolony . Dodam ze lubię koty .

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  fałszywy przyjaciel

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 47% Nie 53%

 • Interpretacja: tajemniczy sen

  Rozmawianie z kotem jakie znaczenie ?

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 39% Nie 61%

 • Interpretacja:

  fałszywy przyjaciel  miauczący - uciążliwy proces

  futro - znaleziona zguba

  być podrapanym - przeciwności

  czarny - nieszczęście

  głaskać go - niewdzięczność

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 42% Nie 58%

 • Interpretacja:

  Fałszywy przyjaciel lub zdrada rodziny; Śpiący - spełnienie życzeń; Dla panny - Twój ukochany jest przebiegły i podstępny; Dla mężczyzny - Twoja ukochana to sekutnica i będzie Tobą dyrygować; Dla kupca lub przemysłowca - masz nieuczciwych i niewiernych pracowników; Kotka z kociętami - oznacza liczną rodzinę; Zabić - obalisz zamiary wrogów; Zabić kotkę - obalisz nieuczciwe zamiary wrogów; Zadowolony - wokół Ciebie czai się fałsz i obłuda; Miauczący - czeka Cię jakiś pogrzeb; Chudy lub wynędzniały - złe wieści od nieobecnego; Biegający - smutna wróżba; Walczące ze sobą - uważaj, bo możesz być okradziony lub zdradzony; Być napadniętym - wyprzesz się przyjaciela; Być podrapanym - będziesz miał przeciwności i uważaj na oszustów; Zabijający mysz - ominie Cię niebezpieczna przygoda; Czarny - zły omen, nieszczęście; Głaskać - Spotkasz się z niewdzięcznością otoczenia; Miauczenie słyszeć - ostrzeżenie przed nadchodzącymi nieprzyjemnościami; Słyszeć kocią muzykę - spadną na Ciebie przekleństwa.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 42% Nie 58%

 • Interpretacja: wprak1

  śniła mi się czerwona pościel,sama wsypa bez obleczenia.taka duża pierzyna. a na drugim łóżku była już obleczona w czyściutką białą pościel

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 31% Nie 69%

 • Interpretacja:

  Kot - Będziesz zazdrościć.
  Kot, (poborowy w wojsku): Jeszcze wiele przeży­jesz, nim wreszcie wyciągniesz wnioski z po­pełnionych błędów.
  Kot, biały: Wielu ci bezczelnie schlebia.
  Kot czarny: Spotka cię jakieś nieszczęście.
  Kota, karmić: Za swą dobroć nie oczekuj wdzięczności.
  Kota, męczyć lub zabić: Podstępnego człowieka rozbroisz mądrym słowem.
  Kota, widzieć: Wiele uprzejmości nie doznasz.
  Kotów, wiele widzieć: Twoi podwładni sprawią ci miłą nie­spodziankę.
  Koty, miauczące: Przygotuj się na niewesołe wydarzenia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 46% Nie 54%

 • Interpretacja:

  Kot - Archetypiczne wyobrażenie pierwiastka żeńskiego i animy, zwłaszcza aspektów tajemniczości, niezależności oraz mocy. Kot jest symbolem Bogini, a w szczególności ucieleśnia jej chtoniczny i lunarny aspekt. W mitach kot jest towarzyszem Bast, egipskiej bogini małżeństwa.
  Koty są również symbolami seksu, seksualności i zmysło­wości. Czarne koty oznaczają pecha, zły omen i zagładę (sym­boliczną).

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 40% Nie 60%

27 9

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. ewa (Gość) 3 grudnia 2016

  awe

  byłam w ogrodzie i chciałam iść do domu ze swoim kotem liliowym a tu przed gankiem pełno kotów czarnych i małych kolorowych.Trudno mi było się dostać do drzwi, otworzyłam drzwi a małe koty się przedostały więc próbowałam je usunąć ale były uparte i trzymały się mojej nogi w końcu udało się i usunęłam je

 2. ewa (Gość) 3 grudnia 2016

  awe

  byłam w ogrodzie i chciałam iść do domu ze swoim kotem liliowym a tu przed gankiem pełno kotów czarnych i małych kolorowych.Trudno mi było się dostać do drzwi, otworzyłam drzwi a małe koty się przedostały więc próbowałam je usunąć ale były uparte i trzymały się mojej nogi w końcu udało się i usunęłam je

 3. To ja (Gość) 25 listopada 2016

  Koty

  Śniło mi się, że mój kot siedział na płocie. Nagle przyszły dwa o wiele większe od niego koty: czarny i szary. Zaczepiały go i szturchały. W końcu mój kot zeskoczył z płotu i uciekł. Co to oznacza?

 4. Władek 48 (Gość) 9 listopada 2016

  Ranne kotki

  Śnił mnie się straszny sen, że po przebudzeniu byłem zdenereowany.Szedłem nagi w podziemiach szpitala i trafiłem ja ubojnię zwierząt która była w różnych pomieszczeniach.W holu stała kobieta w gumowym fartuchu i obok niej była krowa z obciętymi racicami oraz dużo kotków przygotowanych do uboju z obciętymi na żywca tasakiem wszystkimi łapkami.Jeden z nich widać że świeżo po kaźni próbował wstawać na nie i bardzo się męczył.Obok leżały w krwi poobcinane końcówki wielu łapek i powyrywane kły.Pomyślałem że muszę zadziałać bo to jest znęcanie się nad zwierzętami które podlega karze i bardzo szkoda mi było tych kotków po czym obudziłem się. Horror.

 5. Kociara123 (Gość) 14 sierpnia 2016

  Głowa kota

  Ostatnio zaginął mi kot. Nie ma go od miesiąca. Śniło mi się, że znalazłam go w pokoju. Bardzo się z tego ucieszyłam. Podeszlam bliżej, żeby go pogłaskać. Na pościeli leżała tylko jego ucięta głowa. To był zdecydowanie najgorszy sen jakkolwiek miałam w życiu

 6. keysik (Gość) 2 lipca 2016

  Kot bez zębów

  Śniło mi się, że widzę kota rasy pers (biało szary), który miła na szyi woreczek z zębami. Ze snu zrozumiałam, że kot jest bez zębów. Nigdy nie miałam takiego snu i nie wiem co to może znaczyć. Wiem, że zęby to nic dobrego, ale nigdy nie miałam snu o kocie bez zębów, bo tak zrozumiałam ten sen.

 7. marsik (Gość) 22 kwietnia 2016

  pies co ratuje małe kotki

  Mója sunia już jako dorosła potężna psina odsuwała drzwi balkonowe łapą bo zakleszczył się tam malutki siwy kotek. Jak tego uratowała to wyszły jeszcze 2-3 inne małe kotki i ich matka, piękna wypielęgnowana kocica z grubą sierścią wokół szyi, jak lwica. wszystkie kotki były siwe-popielate.

 8. biel (Gość) 1 kwietnia 2016

  kotek

  W pomieszczeniu mieszkalnym biegały dwa lub trzy szczury.Jeden był na pewno czarno-biały.A ja siedziałam z małym szarym kotkiem, trzymałam go na kolanach i głaskałam.Co ten sen znaczy?.

 9. Kotek (Gość) 23 marca 2016

  Kot biało czarny

  Śnił mi się biało czarny młody kot który chciał dostać się do mojego domuwyrzucalam go a on powracal przez balkon

 10. Kla (Gość) 5 marca 2016

  Kotka

  Co parę nocy śni mi się moja zmarła kotka, sen nie jest zły bo kotka w śnie jest miła i zawsze gdy widzę ją w śnie czuję się szczęśliwa bo bardzo za nią tęsknię od kiedy jej nie ma. Jeśli wiedział by ktoś dlaczego mi się ciągle śni to pisać!! :)

 11. Załamana (Gość) 25 grudnia 2015

  Czarne koty wdzierające się do domu

  Nie wiem jak go zinterpretować ponieważ śniło mi się u czarnych kotów próbujących wedzrzec się do mojego domu... Strasznie miałczały i za każdym razem któryś się wdarł do domu po czym go wyrzucalam ale to było na nic ponieważ za chwilę jakimś sposobem wracał.... Pomocy

 12. aga (Gość) 26 listopada 2015

  wiele kotów

  Próbowałam wejść do mieszkania, ale klatka oblęzona była przez dzikie koty, których się bałam, bo szykowały się do ataku. Mama otworzyła drzwi i wesżłam do środka.

 13. Women (Gość) 22 czerwca 2015

  Poród kota

  Nie jestem w ciąży, a śniło mi się że urodziłam kota, i to tego którego mam w domu Lunę szarą pręgowaną. Nagle się okazało w szpitalu, że jestem w ciąży i urodziłam, ale porodu w śnie nie było. Była wiadomość o ciąży, a potem stałam z moim niedoszłym partnerem
  (skąplikowana sytuacja) i patrzeliśmy dość szczęśliwi na moją kotkę w białym kocyku.

 14. ewaenigma (Gość) 28 kwietnia 2015

  kot w pkomieniach

  Widziałam jak dwa koty miały czerwone oczy. Koty były w tak dziwnym miejscu jakby w grocie z rozgrzanym węglem. Chciały uciekać ale ja nie pozwoliłam podręcznym przyrządem popycha jw ku rozgrzanemu węglu.

 15. Erwin (Gość) 22 kwietnia 2015

  Kot przywiązany do samchodu

  Akcja mojego snu miała miejsce zimą. Pod moim domem jechał człowiek samochodem do tyłu którego przywiązany był kot. Nagle zaczął szybko ruszać i ten kot się strasznie darł. Zacząłem krzyczeć i go gonić.

 16. olek21 (Gość) 18 lutego 2015

  zbierac male kotki

  śniło mi się ze moja kotka której nie mam urodzila kilka kociatek.wieczorem wychodze na pole a tam jest kolejne tylko mniejsze ide dalej i widze coraz wiecej pieknych malych kotkow wiec wszystkie zebralam i przynioslam do domu.strasznie sie cieszylam bo byly przesliczne ale w myslach wiedzialam ze rodzina bedzie niezadowolona,bo co ja z nimi zrobie

 17. sylwia (Gość) 14 listopada 2014

  wściekłe koty

  Śniło mi się że atakują mnie wściekłe koty próbowały dostac sie do domu i uwzięły sie tylko na mnie

 18. marlenka1 11 listopada 2014

  umierający kot

  śniło mi się że wracam do domu i na podwórku w jakimś kącie młode koty zjadają moje ulubione koty i nawet się cieszę bo myślę że zaraz się wyprowadzam i nie mogę zabrać ich ze sobą i jest mi to na rękę ale mimo to podchodzę i nie ma krwi po gryzieniu ale mój ulubiony kot nie żyje dotykam go a on z zamkniętymi oczami jeszcze jakby ziewa może miauczy ale nie słychać głosu wydaje mi się że zdechł

 19. aniolek23 (Gość) 17 października 2014

  inwazja białych kotów

  Moj sen jest o tyle dziwny, że po prostu wyrwany z kontekstu.
  Nagle wchodze do kuchni i widzę pod stołem kuchennym pełno białych kotów.
  Nie wiem czy miaucza czy nie, bo skupilam się raczej na ilości. Było ich 21 rozmaitej wielkości.
  Nie było jednak wśród nich kociat.
  Jednego nawet poglaskalam ale dosłownie jednym musnieciem dłoni.
  Głównie zastanawialo mnie skąd się wzięły i doszlam do wniosku że to koty sąsiadki.
  Jednak czego szukały u Mnie...?

 20. Agata (Gość) 19 lipca 2014

  koty

  śniły mi się 3 koty. Były dwa duże i jeden malutki. ciągle uciekały mi do lasu, a ja je szukałam. Dwa z nich jakby były ciągle razem (chyba kotka i kociątko) a trzeci był niezależny od pozostałej dwójki.

 21. AGI (Gość) 20 lutego 2014

  małe koty w słoiku

  śniło mi się, że znalazłam słoik w którym były poupychane małe kotki...myślała, ze są zdechłe...było poranione...ale nagle usłyszałam, ze oddychają i jak powyciągałam je z tego słoika..okazało się, że jeden żyje...

 22. wojak (Gość) 9 października 2013

  mały kotek

  Mój pierwszy sen to było że mały bury kotek miałczał mi pod drzwiami, gdy chciałem go wpuscić chyba do domu za mocno szarpnełem drzwiami i rozerwałem kotka na pół, miałaczał przerazliwym głosem. Mój drugi sen był taki że ja czy ktoś nie pamiętam zawinął kota w folie jak by zaleminował, i zapomnielismy sobie o tym kotku małym burym, po chwili zaczął miałczeć ale dalej zapomnielismy go uwolnić, miałczał cały czas coraz cićhszym głosem wkońcu sobie o nim przypomniałem i go uwolniłem ledwo oddech złapał omal sie nie udusił. co te dziwne sny oznaczaja nigdy mi sie nic takiego nie śniło?

 23. Yellow Eye (Gość) 12 marca 2013

  Czarny Kot, który powstał z Białego Gołębia.

  Chodziłam po pustej ścieżce. Wokół rosła trawa, a słońce mocno świeciło. Na środku ścieżki zauważyłam Białego Gołębia. Wzięłam go na ręce i chciałam by wzbił się w powietrze, lecz ptak z niewiadomych mi przyczyn nie mógł latać. Wkrótce zniknął w wysokiej trawie, z której po chwili wyłonił się czarny jak słoma kot. Żółte oczy patrzyły mądrze i chytro. Wzięłam go na ręce i pogłaskałam. Jego futro miękkości dorównywało puchowi. Wskazał mi głową drogę, w którą miałam się udać.

 24. zan091 (Gość) 11 grudnia 2012

  Kocięta

  Śniło mi się, że byłam gdzieś na wsi. Na dworze w gnieździe spało dużo małych kotków. Jeden z nich podszedł do mnie i zaczął się łasić, tulić do mojej twarzy. Podniosłam wzrok i zobaczyłam wielobarwna kotkę, która stała przy gnieździe i pilnowała kociąt, jednak nie zwracała na mnie większej uwagi. Chciałam bliżej przyjrzeć się kociętom. Podniosłam tego który spał na samym środku. Kiedy to zrobiłam, zobaczyłam że pod nim leżał śliczny czarny kotek, który popatrzył na mnie zielonymi oczkami. Oczarował mnie do tego stopnia, że byłam gotowa zabrać go nawet do domu i w tym momencie sen się urwał. Co to może znaczyć?

 25. marrrta82 9 października 2012

  kot

  Witam. Śniło mi się, że topię malutkie biało czarne kocięta w muszli klozetowej, po chwili żałuję i próbuję je ratować. Co oznacza taki sen?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny