Sennik Krąg - SennikOnline.pl

Sennik Krąg

Nasze interpretacje snu krąg sprawdzają się w 67%

Znaczenie snu krąg

  8 10
 • Interpretacja:

  Krąg, wokół księżyca: Dumnie znosisz niesprawiedliwe kpi­ny.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Krąg - Uniwersalny archetypiczny symbol pełni, całkowitości, zupeł­ności i doskonałości. Koło jest antyobjawieniem; Bogiem bez początku i końca, ponadczasowym i wiecznym. Jest symbolem Bogini Matki i niekończącego się cyklu narodzin, śmierci i od­rodzenia. Jest promienną duchową poświatą słońca, które toczy się po niebie. Jest kobiecą psyche, otaczającymi wszystko wo­dami nieświadomości.
  Kręgi tworzą mandale, symbole pełni. Kółko z kropką w środku symbolizuje cykliczną doskonałość. Krąg z kwadra­tem jest alchemicznym symbolem conjunctio, zjednoczenia nieba i ziemi, męskości i kobiecości, ducha i materii. Kręgi mają także moc magiczną i są uniwersalną ochroną przed złem.
  Krąg kojarzy się z liczbą 10, symbolem całkowitości i per­fekcji (patrz Numery). Jeśli krąg we śnie jest podzielony na części, rozważ symbolikę innych cyfr.
  Przedmioty o kolistych kształtach, na przykład kule albo koła (ewentualnie zawierające koła), należy rozpatrywać w ka­tegoriach symboliki kręgu.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Leonalewis214 9 lutego 2011

  Wilk

  snil mi sie wilk ktory chcial mnie zaatakowac a ja sie bronilem, bylem na jakims polu namiotowych wraz z jakimis innymi ludzmi, ktorych wogole nie znalem, pierwszy raz ich na oczy widzialem i zrobilismy taki krag przed tym wilkiem, ale i tak rzucal sie tylko na mnie, a pozniej ten wilk zamienil sie w mojego psa. Wygladalo to tak jakby on chcial mnie zaatakowac i ugryzc ale za kazdym razem odpieralem jego atak...
  Nie wiem jak to wyjasnic.
  Dziekuje za szybka interpretacje

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny