Sennik Kraj obcy - SennikOnline.pl

Sennik Kraj obcy

Nasze interpretacje snu kraj obcy sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu kraj obcy

  9 10
 • Interpretacja:

  przyjemna podróż

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. purplemouth (Gość) 8 listopada 2011

  obcy chłopak

  śnił mi się całkowicie obcy chłopak, którego nie znam i nigdy w życiu nie widziałam nikogo, kto by był chociaż trochę do niego podobny. byliśmy chyba na tej samej imprezie i ktoś mi powiedział, że on się nazywa Łukasz. potem jakoś szliśmy razem do tramwaju i nieoczekiwanie nie wiem kiedy znaleźliśmy się w innym miejscu tylko nie pamiętam w jakim i on się do mnie przytulił.

 2. jfhgfh (Gość) 3 lipca 2011

  obcy

  śniło mi sie, że szlam z koleżanką i dwoma kolesiami do mnie do domu,
  jak tak szliśmy odpaliliśmy sobie z lufki. Gdy już tak bylismy u mnie przy płocie położylismy sie przy nim i widzielismy jak nad moim domem latało ufo . Zaczęliśmy opracowywac plan odzyskania domu, gdy podjechał autobus i jeden kumpel wsiadl do niego, wywalil kierowce. Ja tez weszlam , a kolezanka z drugm dalej pracowali nad strategia. W autobusie siedzialo pelno starych babek i chcialy jechac do Szwecji.
  Kumpel wjechał w pole , zostawilismy je, poszlismy sie położyć pod płotem i dalej dyskutować na temat odzyskania domu.

 3. Raynna 4 czerwca 2011

  Zdrada z obcym

  Wsiadłam do busa. Wracałam z miasta Kielce do domu na wieś. Dosiadł się do mnie jakiś mężczyzna. Zaczęłam z nim rozmawiać. Opowiedziałam mu swoje przygody z tego dnia pełnego wrażeń[modlitwa za umierającego w karetce, nieomalże zostawienie tam rzeczy, przedostanie się chyłkiem przez dziwną bramę izolującą teren od innych, spóźnienie na autobus]. Przesiedliśmy się na tył. Nie pamiętam jak to się stało.. Zaczęliśmy się przytulać. Było mi z nim tak dobrze! To było niesamowite uczucie, jakbym odnalazła nareszcie moją drugą połówkę. Byłam totalnie spokojna, szczęśliwa i czułam się bezpiecznie. Miałam na sobie sukienkę. Zaczęliśmy się kochać. Obiecywaliśmy sobie, że jeszcze się spotkamy. Na początku mówił, że będzie co noc w moich snach. Gdy zbliżał się mój przystanek czułam że coś tracę.

 4. Anuleczka1212 12 marca 2011

  Obca osoba

  Śniła mi się obca osoba która prosiła mnie o pomoc . Następnego dnia czuję , że mnie ktoś śledzi i gdy wieje wiatr ciągnie mnie w to miejsce ( te miejsca sa ciemne)
  Czuje , że ktoś mnie dotyka ale w nocy znowu widzę tą osobę która prosi mnie o pomoc.
  Proszę abyście mi pomogli powiedziec o co chodzi,

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny