Sennik Kredka (do ust) Patrz - SennikOnline.pl

Sennik Kredka (do ust) Patrz

Nasze interpretacje snu kredka (do ust) patrz sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu kredka (do ust) patrz

  9 10
 • Interpretacja:

  > Szminka.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Tomasz (Gość) 26 września 2016

  Włosy z ust

  Powtarza mi się sen że wyciągam długie ciemne włosy.Długo je wyciągam,idą bardzo opornie,aż z krwią tak jakby rozrywały mi wnętrzności.Proszę o interpretację.

 2. Tomasz (Gość) 26 września 2016

  Wody z ust

  Powtarza mi się sen że wyciągam długie ciemne włosy.Długo je wyciągam,idą bardzo opornie,aż z krwią tak jakby rozrywały mi wnętrzności.Proszę o interpretację.

 3. Mala1993 4 października 2013

  Wciąż pełne usta.

  Witam, liczę na pomoc ponieważ od bardzo długiego czasu męczą mnie sny, które powodują niechęć do spania! Obawiam się snów, które powodują u mnie obrzydzenie, strach, a nawet rozpacz! Jednym z cyklicznie powtarzających się snów jest sen, w którym próbując z kimś rozmawiać (są to zazwyczaj różne osoby, czasem dla mnie znajome, czasem kompletnie mi nieznane) posiadam w ustach przeróżne substancje. Najczęściej jest to guma do żucia, którą wyciągam z ust nieustannie, przy czym cały czas jej resztki pozostają w mojej buzi, czasami w śnie jestem tak zdesperowana wyciąganiem gumy do żucia, że kaleczę wnętrze buzi do krwi. Ostatnio jednak przerodziło się to w coś nienormalnego - w moich ustach znajdowały się żyły, które wyciągałam jedną po drugiej. Starałam się znaleźć interpretacje mojego lub podobnych snów lecz nic takiego nie odnalazłam.

 4. opaopa 26 czerwca 2011

  ...

  śnił mi się mężczyzna, który mi się podoba, na którym mi zależy (ostatnio nie jesteśmy w najlepszych stosunkach) Leżeliśmy na dużym łóżku przytuleni, gdzie nagle powiedział: "przestań, skończ to już", odmówiłam, a przy okazji wyjaśniłam mu podstawę ostatniego nieporozumienia, powiedziałam także, że czuję się urażona. Z moich ust po odmowie padło też to, że ja nie chcę kończyć tej dziwnej relacji i skoro jego to męczy, niech zrobi to sam-powiedział, że nie potrafi.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny