Sennik Krew - SennikOnline.pl
Sennik Krew

Sennik Krew

Nasze interpretacje snu krew sprawdzają się w 54%

Znaczenie snu krew

  9 10
 • Interpretacja:

  Krew - Symbol duchowych ran, do których śniący nie chce się przy­znać. Krew płynąca z własnej rany oznacza upokorzenie przez kogoś. Krew płynąca z ran u innych wskazuje, że jest się na najlepszej drodze do zadawania im bólu.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 57% Nie 43%

 • Interpretacja:

  płynąca - dobre wiadomości

  czarna - ciężka choroba

  pić - spełnione nadzieje

  pluć - troska

  zwierzęca - dobre interesy

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 59% Nie 41%

 • Interpretacja: amicus

  Zawsze kiedy śni mi sie krew, przyjeżdżają zamiejscowi goście z rodziny albo wkrótce spotykam lub dostaje wiadomość od kogoś, kogo długo nie widziałam, lub nie miałam z tą osobą kontaktu od dłuzszego czasu

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 61% Nie 39%

 • Interpretacja:

  Krew - Masz powód do radości.
  Krew, przelewać: Nie śpiesz się, szkodzi ci zbytnia gorliwość.
  Krew, skrzepnięta: Nie ociągaj się z realizacją swych planów.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 53% Nie 47%

 • Interpretacja: Bongiwe

  What a plerusae to find someone who thinks through the issues

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

 • Interpretacja: Bongiwe

  What a plerusae to find someone who thinks through the issues

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

 • Interpretacja:

  płynąca - dobre wiadomości

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 48% Nie 52%

 • Interpretacja:

  Musisz się zgodzić na ofiarę lub jakieś dolegliwości lub niespodziewana wizyta; Twoja - otrzymasz jakieś dziedzictwo; Dla zaręczonych - jakaś przeszkoda; Być zakrwawionym - nagła śmierć w rodzinie; Tracić - cierpienia; Dawać - musisz wspomóc biedniejszego; Otrzymywać - Ty otrzymasz wsparcie; Pluć - wielka troska; Inni plują - duże powodzenie; Na rękach - Możesz się dotkliwie zranić lub otrzymasz duży spadek; Płynąca - Dobre wiadomości; Płynąca na ziemię - szczęście; Czerwona - wesołość, zabawa, a nawet wesele; Czarna - ciężka choroba; Zakrzepła - przywlecze się jakaś choroba; Przysięgać na krew - nie wolno Ci złamać danego słowa; Pić - piękne są Twoje nadzieje; Przemoc z krwią - czeka Cię okres emocjonalnego wrzenia; Menstrualna - musisz okazać życiową mądrość; Z rany - fizyczne dolegliwości i cierpienia; Z nosa - chorobę i niebezpieczeństwo utraty życia lub kosztowne spory sądowe lub nie udawaj się w podróż; Zwierzęca - dobre interesy. Patrz też --> Krwotok.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 47% Nie 53%

27 9

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. tymon 21 lutego 2019

  Krew i jego znaczenie

  Znaczna część osób odbiera sen o krwi w sposób negatywny, natomiast nie zawsze tak jest. Więcej na temat interpretacji tego snu uzyskacie wchodząc na tę stronę www.horoskop360.pl/sennik/krew

 2. Wiktorio (Gość) 20 maja 2017

  Leżąca w kałuży krwi

  Śniła mi się moja żona, która leżała na ulicy nieżywa w kałuży krwi, widziałem jej obrączkę ślubną i pierścionek na palcach. Nad nią stał jej ojciec (nieżyjący od 25 lat), który zasłaniał twarz rękoma i powiedział "i co my teraz zrobimy ?".

 3. Wiktorio (Gość) 20 maja 2017

  Leżąca w kałuży krwi

  Śniła mi się moja żona, która leżała na ulicy nieżywa w kałuży krwi, widziałem jej obrączkę ślubną i pierścionek na palcach. Nad nią stał jej ojciec (nieżyjący od 25 lat), który zasłaniał twarz rękoma i powiedział "i co my teraz zrobimy ?".

 4. Medyk (Gość) 15 października 2015

  Czerwona krew

  Biegłem po zakrwawionych czerwoną krwią schodach pod górę.Na szczycie zapytałem się o drogę.Miałę biec przez cmentarz.

 5. ania (Gość) 26 września 2015

  dziecko

  śnił mi się mój 4 letni synek siedział na podłodze i bawił się smiał sie. spojzałam na niego a on bawił się wlasna kupą wymieszaną z krwią

 6. julia35 (Gość) 11 sierpnia 2015

  krew przy brwiach

  nie pamietam dobrze snu byl 3 lub 4 w ciagu tej nocy,jakby na jawie,snilo mi sie ze bylam w domu byl przeciag i rozbila sie szyba w oknie ,spowodowalam 2 szramy przy brwi ktore skrzeply od razu niemal i drobne na twarzy,pojawili sie jacys mezczyzni w domu nie balam sie ale zaczelam biec ,bieglam ,spotkalam jakis chlopakow zapalilam z nimi marichuane i bieglam alej zakamarkami porusztowaniach i po ulicach dalej, napadly mnie dzieciaki bilam sie tak by nie zrobic im krzywdy,bilam sie jeszcze kilkokrotnie w ten sam sposob nie ze swojej winy, nie rozumiejac czemu mnie to spotyka,pierwszy raz nie czulam strachuwcale podczas zadnej bojki,ani o siebie ani o tych co mnie napadali,w koncu napadla mnie grupa dzieciakow 10-16lat,odpuscili pojawily sie starsze dzieciaki 17 -25 lat ,zaprowadzily mnie do dziwnej restauracji gdzie opowiedzialam o trudnej sytuacji chcieli pomoc obmylam rany w lazience pojawily sie starsze dziewczyny powiedzialy bym zaczekala na wlasciciela da mi dom i prace a ,one i dzieciaki mi pomoga,czulam ulge i nadzieje na lepsze zycie,nie czulam juz zadnego strachu spojrzalam w lustro a rany zmiejszaly sie

 7. julia35 (Gość) 11 sierpnia 2015

  krew przy brwiach

  nie pamietam dobrze snu byl 3 lub 4 w ciagu tej nocy,jakby na jawie,snilo mi sie ze bylam w domu byl przeciag i rozbila sie szyba w oknie ,spowodowalam 2 szramy przy brwi ktore skrzeply od razu niemal i drobne na twarzy,pojawili sie jacys mezczyzni w domu nie balam sie ale zaczelam biec ,bieglam ,spotkalam jakis chlopakow zapalilam z nimi marichuane i bieglam alej zakamarkami porusztowaniach i po ulicach dalej, napadly mnie dzieciaki bilam sie tak by nie zrobic im krzywdy,bilam sie jeszcze kilkokrotnie w ten sam sposob nie ze swojej winy, nie rozumiejac czemu mnie to spotyka,pierwszy raz nie czulam strachuwcale podczas zadnej bojki,ani o siebie ani o tych co mnie napadali,w koncu napadla mnie grupa dzieciakow 10-16lat,odpuscili pojawily sie starsze dzieciaki 17 -25 lat ,zaprowadzily mnie do dziwnej restauracji gdzie opowiedzialam o trudnej sytuacji chcieli pomoc obmylam rany w lazience pojawily sie starsze dziewczyny powiedzialy bym zaczekala na wlasciciela da mi dom i prace a ,one i dzieciaki mi pomoga,czulam ulge i nadzieje na lepsze zycie,nie czulam juz zadnego strachu

 8. Jan (Gość) 4 marca 2015

  plucie krwią z ust

  miałem przykry sen plucia najprzód jakimiś ślinami-/ chyba było sucho w ustach i tak dziwnie wszystko smakowało, następnie jakieś nie rozpoznawalne śliny a później płyn dwa razy i krew, Gdzieś byłem i nagle zacząłem mieć sucho i strasznie w ustach. Zakaszlałem kilka razy na sucho nastepnie później z zakaszlania właśnie tą krwią.

 9. Ola (Gość) 3 lutego 2015

  karmienie dziecka

  Śniło mi się,że urodziłam śliczną córeczkę, zaczęłam ją karmić piersią ale mała nie bardzo chciała jeść. Kiedy odstawiłam ją od piersi zauważyłam,że zamiast mleka z piersi płynie czerwona krew.

 10. edyta9823 (Gość) 4 stycznia 2015

  straszny..

  pewnego dnia poszłam na jakieś tańce, zobaczyłam tam swoją koleżankę. cos tam rozmawiałysmy ale nie wiem o czym, poźniej ona nie wiem za co ale mnie uderzyła, a poźniej ja ją i ona upadła, a tak ją leżącą zobaczyła nasza druga koleżanka i otworzyła szafke żeby mnie czyms z niej uderzyć a ja sie zamachnełam na nią i przeciełam żyły na ręce szkłem, przez chwile nie mogłam w to uwierzyć i po chwili poszłam do domu i położyłam sie na kanape, nikt z mojej rodziny nie zareagował na tą ręke tylko byli obojetni. czułam jak żyły sie naciągają z braku krwi, powoli traciłam siły, i w takim sanie zobaczyła mnie moja starsza siostra, powiedziała ze jedziemy do szpitala i lekarz tylko powiedział ze jeszcze chwila a nie było by mnie na tym swiecie.. reszte wróciłam do domu i wtedy sie obudziłam..

 11. Kotek (Gość) 9 listopada 2014

  krew

  śniło mi się że podczas kochania się chłopakiem zaczęłam krwawic ub krew była bardzo ciemna i była na pół gęsta . Co to oznacza

 12. FANABERIES (Gość) 7 listopada 2014

  KREW NA ŚCIANACH, WZORY Z KRWI

  Weszłam do łazienki i zobaczyłam, że cały papier toaletowy jest we krwi, był nasączony, w plamy krwi lekko zakrzepłej, była to ciemna krew. Potem poszłam do drugiego pokoju gdzie ktoś, nie wiem czy synek czy mąż, siedział i zapytałam co to za krew. Ten ktoś odpowiedział, że nie nie wie i wtedy zobaczyłam krwawe wzory na ścianie.

 13. aga (Gość) 11 sierpnia 2014

  pełno krwi na klatce schodowej i w mieszkaniu gdzie wcześniej doszło do pobicia pełno krw, kałuże

  Najpierw doczepił się do mnie człowiek żeby mnie pobić był bardzo agresywny zaczęłam wołać narzeczonego i oni zaczęli się bić.Było strasznie. Pełno krwi na drzwiach na klatce schodowej i w mieszkaniu na podłodze. Kałuże czerwonej krwi.

 14. gratka (Gość) 11 czerwca 2014

  krew

  śniło mi się dziś że ćwiczyłam jak co rano nagle gorzej się poczułam podeszłam do lustra i zobaczyłam że mam spuchnięte oczy z których leci krew. Krew leciała również z nosa ust i uszu. Kiedy poszłam do koleżanki żeby zadzwoniła po pogotowie wszystko ustało.

 15. Wiwi (Gość) 1 czerwca 2014

  Krew z piersi

  Śniło mi się że latał za mną szary robak, kiedy go odganiałam wracał, nie udawało mi się go zabić. Poszłam do mamy i zobaczyłam że mam mokry stanik, gdy odkryłam miseczkę i spojrzałam na pierś z sutka wypływała mi krew, poszłam do mamy i przestała.

 16. natusia2013 (Gość) 4 lutego 2014

  Zagubiona

  Nie pamiętam go do końca całego ale jakoś objaśnię . Nwm gdzie byłam wyglądało to na jakiś dwór nwm . I tam był mój pan od historio i on sb tak chodził , a ja chodziłam jakby po resztkach tego zamku . To wyglądało troszkę jak jakiś średniowieczny zabytek . Śniło mi się też ze gdzieś z kimś pojechałam ale to gdzie chcieliśmy iść było zamknięte ( to była jakaś atrakcja typu przejażdżka koleją jakoś coś w tym stylu ) później śniło mi się ze mam tak cale nogi we krwi chyba we krwi bo wyglądało to jak jakie obrzęki czy coś fioletowe . I jak tego dotknęłam to mi się fioletowy palec zrobił . Ale ta krew nie płynęła . Później śniło mi se ze jestem w jakimś magazynie czy coś i jest tam strasznie dużo dziwnych ludzi . mijam jakby jakiś tłum strasznie przebranych ludzi i tam jest Marlin Manson . Pamiętam ze byłam tam tez w jakimś sklepie z upiornymi rzeczami . Pomocy może ktoś wie co to znaczy

 17. aniolek (Gość) 11 listopada 2013

  krew w wannie

  Śniło mi się ze się kąpałam i nagle dostałam okres. Woda w wannie zaczela się robić jasno czerwona, a nawet taka na brąz. Próbowałam wypuścić wodę i zmyć krew ale to nic nie dawało.

 18. greczynka (Gość) 25 października 2013

  zaropiale strupki

  sen dotyczy prawej reki snilo mi sie ze prawa reka byla pokryta strupkami z pod ktorych wydobywala sie ropa nie widzialam krwi

 19. greczynka (Gość) 25 października 2013

  strupki na prawej rece

  kladlam sie spac po obudzeniu sie zauwazylam ze cala prawa reka jest pokryta ropnymi duzymi strupkami

 20. agal52 28 marca 2013

  krew

  sniło mi się , że mialam ranę na stopie , z której tryskał krew , ale w końcu zatakmowała się i była tylko mała dziurka z której po naciśnięciu pokazywała się kropelka krwi.

 21. halinaa (Gość) 28 listopada 2012

  ból

  cały sen nie pamiętam ale nagle poczułam ból w prawej stopie,pomyślałam to sen i tak kilka razy.nagle we śnie spojrzałam w kierunku stopy i zobaczyłam we śnie że ktoś z całej siły próbuje mi wbić rozbitą ciemna butelkę w prawą stopę pomyślałam to mi się śni . jak się obrócę to sen się zmieni.I ból pojawił się jeszcze mocniejszy a z nim ból jak nie wierzyłam to on znów wcisnął mi butelkę w stopę i docisnął . Zaczęłam płakać ale intuicyjnie wiedziałam że robię to za słabo krzyczałam i płakałam coraz głośniej i gdy usłyszałam swój krzyk to się obudziłam. Sen nie byłby dziwny gdyby nie to że kilka minut wcześniej śniło mi się że ktoś zadaje mi ból w prawą rękę /nie w dłoń tylko między łokciem a nadgarstkiem/i jak wstałam to ręka mnie rzeczywiście bolała.pomyślałam że to od mocnego chwytu czyjejś dłoni.no i potem jak zasnęłam to śniło mi się o tej stopie.a dobę wcześniej śniło mi się że na prawej stopie miałam ranę i pokazywałam ją jakiemuś panu i przekonywałam że to nic grożnego i tak jak patrzyłam to rana się na moich oczach goiła,a jak chciałam odejść to okazało się że mam w rękach zepsuty rower/krzywe koło/ten pan nie kazał jechać ale ja się upierałam że to nic takiego i ze zdziwieniem oglądałam te krzywe koło,i sama siebie w myslach pytałam czy dojadę czy nie.proszę napiszcie co oznaczają te dwa moje sny

 22. gangsta1344 15 października 2012

  wycieraczka, nóz, krew

  Znaleźć nóż cały we krwi na wycieraczce przed mieszkaniem. Który wcześniej ukradła była dziewczyna

 23. zzuzz (Gość) 10 października 2012

  Tata

  Śniło mi się, że tata miał napady złości, niekontrolowane i właśnie jak to się miało zdarzyć szwagrowie musieli go przytrzymać a mama musiała go uderzyć karabinem w tył głowy. Ja tego nie chciałam widzieć i uciekłam do innego gdzie siedziała siostra i nic nie mówiła. Cały czas siedziała cicho wpatrując się w jeden punkt. Po chwili szwagier przybiegł po garnek kuchenny (?) bo było dużo krwi a mama która przybiegła do mnie nie pozwoliła mi tam wejść....co to oznaczało ?? Obudziłam się cała we łzach...kocham tatę i boję się, żę coś złego się stanie...on jest z zawodu kierowcą...pomóżcie!!!

 24. Paula (Gość) 5 października 2012

  Krew

  Mój sen wyglądał tak: śnił mi się kot jak pluje krwią i moja mama we śnie mi powiedziała ze trzeba jechać do weterynarza .I potem nie wiem co się wydarzyło bo się obudziłam.Nie wiem co to może oznaczać .

 25. ~ Mel ~ (Gość) 21 lipca 2012

  Człowiek we krwi.

  Stałam na skrzyzowaniu z kumplami i przyszedl taki chłopak i miał strasznie jasne włosy i zaczęliśmy iść i ten chłopak nagle byl ubrany caly na bialo i mowil ze rozbil lustro i ze przez przypadek sie rozcial i spojrzalam na niego i mial cale rece pociete,cale we krwi,ubranie tez we krwi i miał podciete gardlo i wystawaly mu zyly...okropny widok.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny