Sennik Krzyk - SennikOnline.pl

Sennik Krzyk

Nasze interpretacje snu krzyk sprawdzają się w 80%

Znaczenie snu krzyk

  7 10
 • Interpretacja:

  obmowa

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 90% Nie 10%

 • Interpretacja:

  Oznacza zdradzieckie zamiary; Inni - złe wpływy związane z domem rodzinnym; Rozpaczy - poważne kłopoty; Dzikich bestii - poważny wypadek; Pomocy - choroba lub rozpaczliwa sytuacja przyjaciela; Dla chorego - pogorszenie stanu zdrowia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 70% Nie 30%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Filip (Gość) 18 lutego 2016

  Krzyk

  Mieszkałem na Dzikim Zachodzie i bylem kowbojem. Stałem na ddachu jakiegoś starego budynku i nagle zobaczyłem chłopca spytałem go czy przyszedł tu zżeby posłuchać jak śpiewam ,ten przytakną. Nagle zobaczyłem na tym dachu mojego przyjaciela(tak właściwie to w realnym życiu go nie znam) zaczął narzekać że jesteśmy biedni co było prawdą, wszedł na ten dach z dwoma końmi które wyglądały dość dziwne więc zacząłem się z nich śmiać. Ten oburzony zszedł na dół jednak wcześniej rzucił w podłogę kijem. Ja zacząłem płakać i krzyczeć w stronę jakiegoś miasta. Krzyczlem słowa,, Popatrz na mnie'' które w tym śnie były kierowane do mojego ojca, ale nie tego z realnego życia. Im głośniej krzyczałem w jakąś stronę tym to miasto zaczynało się bbardziej świecić a mnie obsypywał złoty pył. Tak właściwie to krzyczałem śpiewając. Chłopiec patrzył na mnie przerażony ze lłzami w oczach.

 2. megadether (Gość) 3 czerwca 2014

  krzyk-złość

  byłem w klasie szkolnej podczas jednej z lekcji. Ktoś wstał, i zaczął się wypowiadać na forum klasy . ja słysząc co ta osoba mówi wstalem i zacząłem na nią krzyczeć i dużo przeklinac. po chwili cała klasa wraz z nauczycielką spojrzała na mnie jak na wariata ,a ja usiadłem zawstydzony i sfrustrowany.

 3. angiiie 16 października 2012

  Niemy krzyk

  Witam. Dzisiaj śniło mi się, że weszłam do ciemnej klatki, za mną szedł wysoki mężczyzna z zarostem i blond związanymi włosami, gdy weszłam na piętro, zaczął mnie obmacywać, całować, krzyczałam, ale nikt nie przybiegł mi z pomocą, a klatka stawała się coraz ciaśniejsza, jedyne co wtedy słyszałam to jego okropny śmiech. Obudziłam się i od razu wpadłam w płacz, bo czułam się sama z tym wszystkim. Co to może oznaczać ?

 4. Sara (Gość) 13 czerwca 2012

  Umierające dziecko

  Byłam z 6 miesięcznym (moim) dzieckiem w przychodni, wszystkie badania wyszły prawidłowo, była z nami starsza córeczka. Zostawiłam na sekundę dzieci przed pokojem i weszłam aby zabrać coś czego zapomniałam, gdy wyszłam, zobaczyłam że w wózku siedzi obok mojego dziecka jakieś inne, obce. Kazałam pielęgniarce je zabrać. Następnie znosiłam wózek po schodach i poszliśmy wszyscy znaną drogą do domu. Droga była rozkopana, robiono tam remont. Pozostawiłam dzieci pod drzewem obok dużego sklepu i poszłam zobaczyć czy jest jakaś możliwość zeby przejechać tam wózkiem.
  Wróciłam i wzięłam rzeczy w jakiś plastikowy worek, i zabrałam dziecko z wózka. Po przejściu kilkunastu kroków okazało się, że o czymś zapomniałam i wysłałam po to starsze dziecko, sama poszłam dalej. Nagle niemowlę zaczęło wydawać dziwne odgłosy, pomyślałam, że pewnie jest głodne i trzeba zmienić pieluchę, ale ono tylko powiedziało do mnie: mamo, czy wszyscy, którzy umierają mają taką lekką głowę? Po chwili zmarło na moich rękach. Biegłam z dzieckiem krzycząc NIE! i w tym momencie się obudziłam.

 5. Ta.z.Grudnia 9 sierpnia 2011

  Krzyk

  Widziałam mojego byłego chłopaka , a za mną stał mój chłopak.Krzyknęłam do byłego chłopaka Kocham Cię, ze smutkiem w głosie , bo wiedziałam że już nigdy go nie zobaczę.Mój ukochany był niezadowolony , że takie słowa krzyczałam do byłego.

 6. Ta.z.Grudnia 9 sierpnia 2011

  Całować się

  Całowałam się namiętnie z księdzem . Ukryliśmy się by nikt nas nie widział.On mnie rozbierał i całował całą.A ja potem krzyczałam by przestał bo ktoś idzie.

 7. ja (Gość) 8 kwietnia 2011

  niemy krzyk

  Ja nie wiem czy to normalne i czy każdy tak ma, ale ja zawsze! Śniło mi się, że na całej mojej posesji, jak i w domu byli obcy ludzie- złodzieje, nie chcieli mi zrobić krzywdy ale się ich bałam i krzyczałam o pomoc, lecz oczywiście jak to w moim śnie bywa, niczym jak w horrorze Hitchcock'a tylko w ubogiej wersji, mój krzyk był bardzo cichy i nikt mnie nie słyszał, okropnie się bałam, potem na ratunek pojawiły się 2 owczarki niemiecki i w momencie gdy poczułam ulgę, zadzwonił budzik...

 8. Ta.z.Grudnia 6 kwietnia 2011

  Krzyk

  Śniło mi się że powiedziałam ''Jasiu . Jest już RANO ? '' - krzyknęłam tak że aż się obudziłam

 9. kazik 4 lutego 2011

  krzyk

  Byłam z chłopakiem. Siedzieliśmy przytuleni, gdy nagle przyszła jego mama i zaczęła na mnie krzyczeć. Z jej 'rozmowy' wywnioskowałam, że nie chce żeby ktoś taki jak ja był z jej synem.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny