Sennik Księżyc - SennikOnline.pl

Sennik Księżyc

Nasze interpretacje snu księżyc sprawdzają się w 67%

Znaczenie snu księżyc

  8 10
 • Interpretacja:

  Księżyc - Księżyc symbolizuje światło podświadomości, pierwotną kobiecość. Gdy jasno świeci podczas pełni, wskazuje na bogactwo i szczęście. Mężczyzna z tarczą księżyca w dłoni znajdzie szczęście u pięknej kobiety; przypomina także ko­biecie o zaletach jej płci, o których sam chciałby się prze­konać. Niektóre wizje przyszłości znajdą objaśnienie w księ­życowych snach. Rosnący księżyc jest oznaką rosnącego uznania dla śniącego i jego znaczenia. Malejący księżyc ostrzega, że czas zadbać o utrzymanie wypracowanego dobrobytu. Nów wskazuje na przygotowanie do wielkiego przedsięwzięcia. Poszczególne fazy są oznaką zmiany sta­nowiska śniącego i tłumaczą się zdecydowanie dodatnio. W mitologii hinduskiej księżyc to czara, z której się pije, symbol macierzyństwa, w którym pragnie się całkowicie pogrążyć i który obiecuje siłę.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 76% Nie 24%

 • Interpretacja:

  Księżyc, czerwony: Zagraża ci wypadek.
  Księżyc, jasny: Nareszcie przychodzą szczęśli­wsze dni.
  Księżyc, wschodzący: Zasłużysz na miano ofiar­nego i uczciwego człowieka.
  Księżyc w pełni: Coś cię uraduje.
  Księżyc zachodzący: Bądź cierpliwszy, rów­nież ty możesz zrobić to, co potrafią inni.
  Księżyc zaćmiony: Kłótnie i nieporozumienia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 88% Nie 12%

 • Interpretacja:

  czerwony - niezgoda

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  czerwony - niezgody

  piękny - wierna miłość

  zaćmiony - złe nowiny

  w pełni - niewierność

  przy słońcu - wielkie zdarzenia

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 40% Nie 60%

 • Interpretacja:

  Pomyślny znak lub radość i powodzenie w miłości; W pełni - niewierność lub małżeństwo; W nowiu - spełnisz swoje życzenia; Zamglony - złe nowiny lub spór miłosny; Jasno świecący - szczęście, a dla zakochanych - bliskie wesele; Dla rolników - pomyślna wróżba; Czerwony - niezgoda lub tylko nieporozumienie; Za chmurami - powodzenie w miłości. Odbity w wodzie - czeka Cię wiele rozczarowań; Dwa - spory i konflikty z przyjaciółmi.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

18 6

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Bob (Gość) 14 marca 2020

  Księżyc

  Śniło mi się ze widziałem pełnia księżyca mocno świecił po chwili pojawiały się czerwone plamki i koniec snu.

 2. Księżyc (Gość) 3 sierpnia 2019

  4 księżyce i ufo

  Snilo mi sie ze byliśmy w 7 w domu ja i znajomi, jeden z nich byl dilerem z duza iloscia przy sobie nagle policja przyjechała i chcieli wejść poszliśmy z nimi na lawke i tam nas spisywali nagle na niebie pojawily się 4 księżyce krzyczałem i pokazywałem je każdemu, każdy księżyc byl w innej fazie po czym dwa statki kosmiczne wielkości dwóch ludzkich głów zaczęły lecieć w nasza stronę były ostre i chciały nas przeciąć, latały jak bumerangi a ja ciagle walczylwmo życie z jakas policjantka która nas spisywala, po chwili te ufo sie zepsuło i upadło pod naszymi nogami

 3. katze (Gość) 15 stycznia 2016

  Słonce i księżyc wybuchaja

  To bardzo dziwne śnić podobny sen o wybuchajacym księżycu i słońcu. "Gosć "z 24marca 2012 a ja miałam taki wczoraj,bardzo realistyczny i po przebudzeniu czułam strach.

 4. Kamila (Gość) 26 grudnia 2015

  Kilka księżyców blisko siebie

  Śniło mi się, że na niebie wiedziałam kilka księżyców blisko siebie i pokazywałam je mojej rodzinie i w tym śnie czułam, że to coś bardzo tajemniczego.
  Co może oznaczać taki sen?

 5. Zekorin (Gość) 31 października 2015

  czerwony księżyc

  idę parkiem albo lasem w nocy i widzę czerwony księżyc w pełni. chwilę potem zaczepia mnie trójka ludzi z którymi rozmawiam.

 6. manieq (Gość) 20 września 2015

  3 ksiezyce i meteoryt

  Snily mi sie 3 Ksiezyce na niebie gdy odwrocilem glowe w ina strone urzalem meteoryt ktory spada na ziemie na horyzoncie i powoduje mega wielki wybuch

 7. zoxon71 (Gość) 2 września 2015

  księżyc

  Śnił mi się piękny, ogromny i płonący pięknymi pomarańczowymi płomieniami księżyc. Księżyc był w pełni. Dziwne bo działo się to w dzień (to we śnie) , Jechałam taksówką, powiedziałam do niego jaki piękny, wielki księżyc, on się zagapił i mało brakowało a spowodował by wypadek. Zezłościł się na mnie ale ja powiedziałam, że on jest kierowcą nie ja więc nie musiał się rozglądać. Za chwilę ponownie zobaczyłam piękno i ogrom tego jasnego księżyca. Największe wrażenie zrobiły na mnie te piękne pomarańczowe płomienie, takich jeszcze nie widziałam. Chciałam to uwiecznić i zrobić zdjęcie ale mi się nie udało, bo się obudziłam.

 8. Semley (Gość) 4 kwietnia 2015

  pełnia

  Śnił mi się księżyc w pełni, po chwili spostrzegłam, że jest ich ok. 20 i są rozsypane po niebie. Spoglądam w ich kierunku i widzę jak zaczynają się przemieszczać, wktótce ustawiają się wszystkie w jednej linii-jeden za drugim.

 9. Miriam (Gość) 16 maja 2014

  Trzy księżyce

  Niebo jak o zachodzie słońca, a była już noc. Na niebie ukazały się trzy księżyce. Jeden olbrzymi, jasno świecący, w pełni. Drugi mniejszy, conajmniej o połowę, w pełni jeśli dobrze pamiętam. Trzeci natomiast zapełniony tylko w połowie, również mniejszy. Niebo i księżyce były tłem dla chmur. A chmury miały kształty. Duży dinozaur ścigany przez małego, albo po prostu z nim uciekający. Twój sen...

 10. Gość (Gość) 29 września 2012

  Księżyce

  śniło mi się ,... pełnia księżyca wielka pózniej widziałem inne księżyce i liczyłem je we śnie , naliczyłem ich 21 w pełni

 11. 2012 (Gość) 24 marca 2012

  Koniec

  Poraz kolejny sni mi sie ksiezyc. Pamietam ze stalam z kimś i gdy na niego spojrzałam wydawało się że on się powiększa i zbliża się w kierunku ziemi. Po chwili zorientowałam się że on wybuchnął i sieje na Ziemi totalne zniszczenie. Czułam , że nadchodzi nasz koniec i wtedy sen się kończy. To już jest kolejny taki sen, lecz pierwszy był tak samo związany ze Słońcem. Tak samo Słońce wybuchło.Jestem bardzo ciekawa co to oznacza. Z góry dziękuje.

 12. ikdenkaanJou (Gość) 3 stycznia 2011

  Zaćmienie

  Gwiżdziste niebo i nagle poruszam sie z prędkościa światła w kierunku pełnego księżyca. W pewnym momencie nastęouje jakby trzesienie wszystkiego dookoła a ja czuje przerażenie. Jest zaćmienie księzyca, który, gdy już jest cały zakryty wybucha i widzę słońce w podobnej sytuacji, lez już nie wybucha, podziwiam tylko, gdy juz wszystko się uspokoiło zaćmienie słońca i budzę się

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny