Sennik Kula - SennikOnline.pl

Sennik Kula

Nasze interpretacje snu kula sprawdzają się w 60%

Znaczenie snu kula

  7 10
 • Interpretacja:

  Kula - Wartość taka jak koła, choć bardziej dynamiczna. Często pozostaje w związku z dobrze układającym się stosunkiem śniącego do otoczenia. Latające kule według staroegipskiej interpretacji wskazują na brak sukcesów w bliskiej przy­szłości.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Niepomyślne wydarzenie; Tocząca się - złe wyniki; Słyszeć jej świst - grozi Ci jakieś niebezpieczeństwo; Ktoś strzela do Ciebie - osoba, której ufasz obmawia Cię; Być trafionym - choroba lub zniewaga; Widzieć ją padającą - grozi Ci niebezpieczeństwo; Ołowiana - choroba lub niebezpieczny wypadek; Armatnia - zostaniesz uwolniony z niebezpieczeństwa; Ziemska (globus) - czeka Cię daleka podróż.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Kula - armatnia: Wyzwolisz się z dużego smutku.
  Kula, jeżeli cię dosięgła: Dzwoń po lekarza.
  Kule: Oczekujesz oparcia, ale to ciebie poproszą o pomoc.
  Kule, z ołowiu: Pochlebcy sprzysięgli się.
  Kulę, ziemską widzieć: Odbędziesz daleką podroż i powró­cisz rozczarowany.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 25% Nie 75%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Prashanthboddu (Gość) 16 października 2012

  JntjziODFUsN

  YUM! ! I just started binakg with So Delicious coconut milk yogurt, and it works amazingly well. Plus I buy the large container, and my son loves to eat what I don't use in the recipe. I can't wait to try making these muffins. They look great!

 2. Caarla (Gość) 4 stycznia 2011

  Ucieczka ?

  Byłam w bardzo długim ciemnym korytarzu po lewej stronie co 2m były drzwi a za drzwiami puste małe pokoje. Stałam ma korytarzu i nagle wielka kula turlała sie w moim kierunku uciekłam do jednego pokoju a kiedy juz przeleciala to wyszłam z pokoju i tylko spojrzałam sie w tą strone

 3. delicate-lady (Gość) 31 grudnia 2010

  Pogoń za wolnością

  Najpierw gonił mnie mój tata, był wkurzony i był pod postacią grubego murzyna - przestępcy.. Ukryłam się przed nim w jakiejś cukierni, do której też wszedł i prawie by mnie nie zauważył, ale się za bardzo wychyliłam i zobaczył, że leżę na podłodze.
  Potem byłam w jakimś tramwaju, który prowadził mój nawet przystojny kolega - model, który się nazywa Robert.
  Wyciągnęłam go z tego tramwaju bo coś od niego chciałam, poszedł za mną..potem byliśmy w jakimś budyku gdzie było mnóstwo osób, czekaliśmy tam na jakieś występy njaprawdopodobniej taneczne.była tam też moja koleżanka z czasów dzieciństwa, która się bardzo negatywnie zmieniła od kiedy się poznałyśmy. i potem jak weszliśmy do jakiegoś pustszego pomieszczenia, spotkaliśmy Andrzeja, przyjaciela Roberta. Andrzej był o Roberta zazdrosny, wyjął pistolet i zaczął we mnie celować, strzelił, ale kula albo przezemnie jakoś przeleciała, albo nie trafił, ale chyba to pierwsze.wtedy Robert wkurzył sie i wyjął swój pistolet i strzelił w Andrzeja. Andrzejowi zacząła lecieć krew.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny