Sennik Kuzynka - SennikOnline.pl

Sennik Kuzynka

Nasze interpretacje snu kuzynka sprawdzają się w 36%

Znaczenie snu kuzynka

  7 10
 • Interpretacja:

  Uroczystość rodzinna.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 47% Nie 53%

 • Interpretacja:

  Kuzynka - Potajemną znajomością będziesz się cieszyć dopó­ty, dopóki ludzie nie zwiedzą się o niej.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 20% Nie 80%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. lii 6 stycznia 2013

  to śniło się mojemu chłopakowi - sprawdzanie

  kuzynka ze swoją przyjaciółką i moim kumplem byli u mnie na jakiejś imprezie i piliśmy cala noc, jak skończyliśmy to chcieliśmy iść spać i kazałem przyjaciółce mojej kuzynki i jej razem, kumpel do drugiego pokoju i ja do 3. Ale przyjaciółka mojej kuzynki odwalała i chciała spać ze mną, w końcu dla świętego spokoju się zgodziłem. A ona zaczęła mi w łóżku wyznawać miłość itp. Wkurzyłem się i wyszedłem, kazałem mojej kuzynce iść do niej, a sam się położyłem w osobnym pokoju, już prawie usypiałem i ktoś mnie przytulił, powiedział dziękuję i pocałował, okazało się ze to była moja dziewczyna i ze prosiła ta przyjaciółkę mojej kuzynki żeby spróbowała mnie poderwać.

 2. gunia2410 23 października 2012

  Kuzynka jako matka swojej siostry.

  Moja 22 letnia kuzynka ma roczną siostrzyczkę. Śniło mi się że ona jest mamą Oliweczki. Oliwka płakała a Moja kuzynka nie chciała jej wziąć na ręce. Kiedy jej zwróciłam uwagę na to że Oliwka płacze i żeby coś z tym zrobiła, odpowiedziała mi że za chwile przestanie. Moja kuzynka w tym czasie właśnie malowała sobie paznokcie. Oliwka płakała już bardzo długo a moja kuzynka nic sobie z tego nie robiła więc zabrałam Oliweczkę na ręce i ją nosiłam. Uspokoiła się i zasnęła. Potem ktoś zaczął krzyczeć w stronę pokoju w którym byłyśmy że się coś dzieje i że musimy uciekać. Ja od razu zaczęłam się zbierać a moja kuzynka nic sobie z tego nie robiła, siedziała na łóżku i oglądała tv, nie interesowała ją nawet córeczka Oliwką, co się z nią dzieje i w ogóle zachowywała się jakby to Oliwka była moją córeczką. Kiedy wychodziłam z pokoju i popatrzyłam w stronę mojej kuzynki to "rzucił" mi się w oczy smoczek który leżał na stoliku. Nie wróciłam się bo mi się śpieszyło do wyjścia. Kiedy się obudziłam miałam poczucie "smoczek został na stole" i tak jakoś dziwnie się czułam przez cały dzień bo w myślach ciągle miałam smoczek. Non stop smoczek i smoczek.

 3. krzysia902 (Gość) 26 sierpnia 2012

  kot

  Śniło mi się ze chodzac po mieszkaniu,natknełam sie na kota/ czarnego /potem drugiego z łatka pod szyja i zła na to ze te koty sa w domu/syn mi sie kiedys pytal czy moglby miec kota/ krzyczalam a syn na to ze jego dziewczyna miala 3 ,a chce tylko jednego i czy moze zostac.Na co ja spojrzalam,a kot z latka ,wskoczył na łozko i tak jakby prosił o pozwolenie zostania.A potem leciala mysz przez pokoj i sie obudzilam,

 4. willma21 (Gość) 18 października 2011

  ślub kuzynki

  byłam na ślubie swojej kuzynki czekałam na swojego chłopaka gdy wszyscy już wyszli na ślub on pojawił się pijany w moim domu. Na ślub się spóźniłam, chłopak się zgubił a ja go szukałam w całym kościele. Strasznie płakałam ze znowu jest pijany. gdy prosiłam żeby przestał pić zwyzywał mnie i pił dalej

 5. paulinka17 29 grudnia 2010

  już od czterech ni sni mi sie chłopak .poznałam go gdy byłm u kuzynki niepolubilismy sie wyzywalismy sie był wulgarny i niewiem dlaczego własnie on mi sie sni a nie ktos bardziej przyjemniejszy.i jeszcze zmusza mnie do nieprzyjemnych rzeczy .

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny